Angielski Online


Reklamy Google


Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • SOLID BHP Producent urządzeń automatyki i oprogramowania do badania hydrantów »

  Producent urządzeń do badania hydrantów pożarowych SOLID-BHP jest firmą produkcyjną o dużych możliwościach produkcyjnych do 500 urządzeń do badania hydrantów pożarowych dziennie, jednym z wiodących producentów i dystrybutorów urządzeń do badania hydrantów pożarowych w Europie. W naszej szerokiej ofercie zestawów do badania hydrantów przeciwpożarowych posiadamy analogowe urządzenia do badania hydrantów typu FLOW TEST FT, analogowe zestawy do badania hydrantów oraz cyfrowe urządzenia do badania hydrantów. Nasze produkty i urządzenia jako jedyne w Polsce i Europie posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, opinie i ekspertyzy wydane przez Rząd Polski.

  Jesteśmy również jedyną firmą w Polsce i Europie posiadającą wszystkie niezbędne certyfikaty i opinie, w tym ekspertyzy wydane przez Instytut Telemetrii Okręgowego Urzędu Miar w Krakowie, Instytut Inżynierii Cieplnej i Procesowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej oraz Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego (PZH-PIB). Ponadto nasze urządzenia do badania hydrantów są zgodne z zaleceniami CNBOP-PIB.

  Nasze urządzenie do badania hydrantów jest idealne do kontroli i konserwacji hydrantów w salonach kosmetycznych, fryzjerskich i siłowniach.

  Po wykonaniu pomiarów urządzeniem do badania hydrantów pożarowych należy przygotować pisemną procedurę i przedstawić ją do kontroli Państwowej Straży Pożarnej.

  SOLID-BHP Urządzenie do badania hydrantów przeciwpożarowych Producent.

  Kontrole i pomiary wydajności hydrantów przeciwpożarowych w salonach kosmetycznych, fryzjerskich i przychodniach powinny być wykonywane raz w roku, tj. co 12 miesięcy.

  Data dodania: 17 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Program dla małej firmy »

  Nawet w prowadzeniu rachunkowości w małej firmie na księgowym spoczywa duża odpowiedzialność. A jest to zawód, który wymaga znajomości przepisów, dokładności i terminowości. Dlatego też, każdy zarządzający firmą musi w jak największym stopniu ułatwiać pracownikom sporządzanie dokumentacji związanej z finansami przedsiębiorstwa.
  Jednym spośród takiego rodzaju ułatwień jest pogram dla małej firmy SKP Super Księga Podatkowa https://www. ksiega-podatkowa. pl/programy-dla-firm, który funkcjonuje na rynku od 30 lat i cieszy się zaufaniem użytkowników. Jest on także rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  Co wyróżnia ten program do prowadzenia firmy? Otóż księgowi nade wszystko cenią, że jest on prosty w obsłudze a jednocześnie posiada wiele bardzo pomocnych modułów, które indywidualnie można wybrać. Idealnie sprawdza się w małych i średniej wielkości firmach, tam gdzie funkcjonuje księgowość uproszczona.
  Ogromnie ważne dla każdego, kto decyduje się wykorzystać pogram dla małej firmy Super Księga Podatkowa SKP jest także to, że jest on stale aktualizowany, przez co nie ma obawy, że zmiana w przepisach spowoduje, że będzie on bezwartościowy. Specjalnie przygotowane z myślą o użytkownikach e-szkolenie uprości i skróci czas potrzebny na to, aby wdrożyć ten program kpir dla firm.
  Super Księga Podatkowa to prosta w prowadzeniu księga przychodów i rozchodów lub ryczałt ewidencjonowany oraz liczne dodatkowe funkcje, a wśród nich fakturowanie, VAT, magazyn, płace i ZUS, środki trwałe i wyposażenie, przejazdy i inne. To bardzo dobra oferta dla użytkowników, którzy obecnie posiadają inny program księgowy dla firm, ale nie są zadowoleni z tego, jak on funkcjonuje albo nie będzie on dłużej rozwijany i aktualizowany - warto zastąpić go na SKP, a do tego otrzymać rabat.
  Warto pobrać wersję testową, aby zobaczyć jak program dla małych firm Super Księga Podatkowa działa i jakie ma moduły, by optymalnie dopasować go do potrzeb przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 12 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe rozliczenie PIT 2023 »

  Czy masz już pomysł na to jak ułatwić tegoroczne rozliczenie PIT 2022? Do 30 kwietnia masz czas by złożyć swoją deklarację podatkową PIT 37, PIT 36 i inne PITy 2022 /PITy 2023. Duża część Polaków rozlicza się samodzielnie, niektórzy wypełnienie PIT powierzają biurom rachunkowym, kancelariom podatkowym lub księgowym.
  Twoje roczne rozliczenie PIT 2022 może być bezproblemowe, dzięki oprogramowaniu PIT Format. Jest to idealne narzędzie do robienia deklaracji fiskalnych. Dzięki zintegrowanej bazie różnych danych o urzędach oraz przepisach podatkowych wyliczenie PIT w oparciu o ten darmowy program PIT 2022 jest proste. Sam aplikacja jest przyjazna i intuicyjna w obsłudze. Posiada opcję samoczynnej aktualizacji, tym samym rozliczanie PIT roczne stale jest zgodne z obowiązującym prawem skarbowym.
  Jak już nadmieniono ten program PIT 2022 jest bezpłatny i można go pobrać ze strony https://www. pit-format. pl/rozlicz-darmowy-pit. Umożliwia wypełniony PIT wydrukować, który następnie możemy dostarczyć do Urzędu Skarbowego, lub też prosto z programu przekazać w systemie e-deklaracje do Urzędu Skarbowego. To bardzo wygodna forma na darmowe rozliczenie PIT 2022/PIT 2023, tak PIT 37, PIT 38, PIT 36 jak i pozostałych zeznań podatkowych, a ponadto oszczędność czasu i pieniędzy. Ten darmowy program PIT otrzymał rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Ułatwia on także przekazać 1, 5 procent podatku dla organizacji pożytku publicznego. Skorzystaj, robiąc swój roczny PIT 2022, z przywileju i podziel się podatkiem. Tak wielu potrzebujących (podopiecznych OPP) czeka na naszą pomoc. Roczne rozliczenie podatku to dobry moment by pomóc innym. Zatem rozlicz darmowy PIT 2022 i wesprzyj czekających na Twoją pomoc.

  Data dodania: 08 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • umowa adr »

  Nasza firma proponuje profesjonalne usługi doradztwa i również wdrażania rozwiązań z zakresu przewozu drogowego (ADR) i również w transporcie morskim (IMDG Code) produktów niebezpiecznych. Posiadamy doświadczona kadrę, która prowadzi rzetelne konsulting z zakresu przewozu drogowego i także przewozu morskiego produktów niebezpiecznych. Możemy poszczycić się przeogromną wiedzą w tym zakresie, dzięki czemu każdorazowo jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom a oprócz tego oczekiwaniom ze strony naszych klientów. Działamy a w szczególności na Dolnym Śląsku. Największe doświadczenie mamy we współpracy z firmami zajmującymi się wytwarzaniem i również obrotem środkami chemicznymi a oprócz tego chemią użytkową np. farbami czy chemią budowlaną. Doradzamy w sprawach przewozu artykułów niebezpiecznych, wymagań związanych z pakowaniem, załadunkiem, napełnianiem czy też rozładunkiem artykułów niebezpiecznych. Namawiamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 12 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • Program pit format pl rozliczenia podatkowe pit 2022 »

  Mimo, że pewnie mało, kto lubi przeprowadzać rozliczenia podatkowe pit 2022 to jest obowiązek, od którego osoby mające przychody nie mogą się uchylić. Mowa tu o rozliczeniu podatku, które każdego roku wywołuje zdenerwowanie u wielu obywateli naszego kraju. Nie dość, bowiem, iż przez dwanaście miesięcy trzeba oddawać część naszych zarobków, to następnie trzeba się z tego rozliczać, poświęcając czas na sporządzenie pit 28, pit 36, pit 37 czy innych pit 2022 /pit 2023. Na szczęście na ratunek przychodzi technika, dzięki której wymyślono specjalne narzędzia np. program pit Format https://www. pit-format. pl, który umożliwia szybkie uporanie się z deklaracjami podatkowymi.
  Obecnie aplikacje do pit zyskują coraz większe grono zwolenników, którzy zgadzają się, iż wypełnianie deklaracji jest przy ich użyciu proste i bezpieczne. Oczywiście program pit 2022 nie jest w stanie nas całkowicie wyręczyć w tym obowiązku, ale z pewnością okaże się bardzo pomocny. Jego główną zaletą jest fakt, iż zawiera wszelkie wymagane pity 2022 oraz załączniki do nich. Bez problemu wyszukamy formularz, z którego musimy skorzystać, a jeżeli będziemy tego potrzebować system podpowie nam, gdzie wpisać konkretne informacje.
  Warto zauważyć, że program pit 2022 Format www. pit-format. pl jest stosowany przez liczną grupę specjalistów, zatrudnionych chociażby w biurach rachunkowych. Tam wypełnia się pity 2022/pity 2023 dla dużej ilości pracowników i klientów. Jest to ważna rekomendacja, ponieważ posiadamy gwarancję, iż korzystamy z najwyższej jakości produktu. Poza tym, program pit 2022 musi być aktualizowany tak by w każdym momencie był zgodny ze zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Nie wystąpi problem, iż któreś druk pit 2022 okaże się nieaktualny, a my będziemy zmuszeni znów zmagać się z kolejnymi rubrykami. Program pit 2022 jest na pewno wart wypróbowania, gdyż z nim rozliczenia podatkowe pit 2022 są proste a wypełnienie deklaracji trwa zaledwie kilka minut.

  Data dodania: 08 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • solaria »

  O ile poszukujesz najlepszej klasy materiałów wyposażenia solarium, to nasza przedsiębiorstwo jest najlepszym wyborem w tej kwestii dostarczając najlepsze oraz sprawdzone artykuły najlepszych producentów. Na nasz asortyment przypadają w szczególności fachowe solaria, solaria domowe, liczne przybory i również elementy wyposażenia solarium a także najlepsze kosmetyki do solarium. Wszystkie artykuły są dostępne w niebywale atrakcyjnych cenach, których niepotrzebnie tak aby uganiać się u firm konfekcyjnych. Każdorazowo dokładamy licznych starań, ażeby wszystkie towary zapewniać w jak najkrótszym czasie, z poszanowaniem dla wyznaczonych terminów. nasi załoga są gotowi na każdym kroku poradzić oraz ulżyć wybrać najlepsze rozwiązania dla każdej zainteresowanej osoby. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej propozycji i związanej z nią usług, zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową oraz do kontaktu telefonicznego bądź email.

  Data dodania: 28 10 2022 · szczegóły wpisu »
 • księgowa Szczecin Prawobrzeże »

  Nasze biuro rachunkowe w Szczecinie należy do jednych z z większym natężeniem doświadczonych, a także w związku z tym częściej wybieranych w regionie. Oferowane przez nas usługi są oparte na długoletnim doświadczeniu i doskonałemu podejściu do tematu rachunkowości. Wszystkie usługi realizujemy na podstawie doskonałą znajomość tematyki, wiedzę teoretyczną a oprócz tego praktyczną, w tym liczne a oprócz tego regularne szkolenia. Nasze usługi rachunkowe są kierowane zarówno do małych, średnich i dużych firm, jak oraz do osób prywatnych szukających solidnego doradztwa podatkowego oraz lecz również. POdejmujemy się pełnej księgowości, sporządzamy raporty i również ewidencje, prowadzimy wszelkie księgi, przeglądamy pisma, wydajemy opinie a także inne. Wszystkie usługi staramy się realizować w jak najkrótszym terminie. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej propozycji i również realizowanych usług namawiamy do zajrzenia na na naszą stronę online a także do kontaktu telefonicznego, poprzez email bądź osobistego w naszym biurze.

  Data dodania: 23 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • księgowy Bielsko »

  Firma „Book-Keeper” powstała w 1990 r. Spółka znajduje się na liście podmiotów uprawnionych do badań sprawozdań finansowych pod numerem 512. Kadra kancelarii składa się z osób, które posiadają duże doświadczenie, wiedzę która posiadają ciągle pogłębiają tak aby być na bieżąco a oprócz tego skutecznie wykonywać swoją pracę. Spółkę reprezentuje Michał Waliczek Prezes Zarządu biegły rewident nr 11049 i również Kazimierz Waliczek Wiceprezes Zarządu biegły rewident nr 4252. Cechuje ich profesjonalizm i pasja, kooperacja z odpowiednimi biurami, duży zakres działania a oprócz tego terminowość wykonywanych zleceń. Najwyższa jakość świadczonych usług gwarantowana. Do zapoznania z szerszą propozycją zapraszamy na stronę lub do siedziby naszej kancelarii w Bielsko-Białej. Serdecznie zapraszamy! Polecamy!

  Data dodania: 20 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • zamki elektroniczne »

  Przedsiębiorstwo Wano Solutions jest bez wątpienia liderem w kwestii projektowania i produkcji zaawansowanych i również złożonych elektronicznych systemów zabezpieczeń, które słyną z dobrej jakości. Jako mistrzowski wytwórca w kraju posiadający ogromne doświadczenie, każdorazowo przykładamy się ażeby wszystkie wytwarzany produktu a oprócz tego instalacje uprzedni realizowane z tylko nam znaną pieczołowitością a oprócz tego dbałością o detale. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem. Na dostępny asortyment przypadają między innymi bramki obrotowe, zamki na kod, zamki na kartę, zamki na kod QR, zamki hotelowe, zamki szafkowe, zamki elektroniczne, systemy kontroli dostępu, włączniki hotelowe, depozytory kluczy a oprócz tego inne. Wszystkie produkty oparte są o wieloletnie doświadczenie oraz własne rozwiązania, których w gwizdek gonić u konkurencji. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie tego co oferujemy, namawiamy do zajrzenia na naszą stronę www, gdzie można wyszukać szersze informacje a oprócz tego do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 19 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • fotelik samochodowy do 36 kg »

  Nasz sklep internetowy z artykułami dla dzieci, jest jednym z lepiej wyposażonych a także w związku z tym częściej wybieranych w sieci. Solidną pozycję oraz rzeszę zadowolonych klientów zawdzięczamy lecz również w nawiązaniu przeogromny asortyment, ale także na przystępne ceny a także liczne promocje, dzięki czemu grono ukontentowanych klientów ciągle przybywa, zachęcając do tego i również innych do korzystania z naszych usług. Na nasz wachlarz przypadają w tym także liczne akcesoria dla dzieci, łóżeczka dla dzieci, mebelki dla dzieci, huśtawki dla dzieci, ubranka dla dzieci, bety dla dzieci, foteliki samochodowe, zabawki dla dzieci, materace, kosmetyki a oprócz tego wiele innych. Wszystkie nasze artykuły są czołowych krajowych i światowych wytwórców, dzięki czemu ich jakość i w takim razie obronność stoi na najwyższym poziomie. Wszystkie dostępie artykuły są zresztą oferowane w szalenie dobrych cenach a także konfiguracjach, co nie ulega wątpliwości jest grunt dla wszystkich obecnych jak i przyszłych rodziców. Co istotne, wszystkie zamówienia realizujemy w jak najkrótszym czasie. W razie pytań, zachęcamy na naszą witrynę www.

  Data dodania: 29 06 2022 · szczegóły wpisu »

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia