Angielski Online


Reklamy Google


NAUKA ŚPIEWANIA ŁÓDŹ

NAUKA ŚPIEWANIA ŁÓDŹ Autorska Szkoła Muzyki ALL THAT MUSIC kształci muzycznie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Indywidualne i grupowe zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli z wyższym wykształceniem muzycznym, oraz wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym.

W swojej ofercie Szkoła Muzyczna posiada następujące lekcje:

nauka gry na pianinie, nauka gry na keyboardzie, lekcje gry na gitarze, nauka gry na skrzypcach, lekcje gry na klarnecie, nauka gry na flecie, lekcje gry na perkusji, nauka śpiewu, rytmika dla najmłodszych.

Lekcje nauki gry na instrumentach, nauki wokalu, rytmiki dla najmłodszych dzieci, a także z teorii muzyki odbywają się w siedzibie Szkoły w godzinach od poniedziałku do piątku: 08:00 - 20:00, w soboty: 08:00 - 17:00.
W trakcie roku szkolnego uczniowie mają możliwość brania udziału w wielu konkursach oraz okolicznościowych występach.

Za swoją siedzibę Szkoła Muzyczna ALL THAT MUSIC obrała obejście pięknie odnowionej łódzkiej kamienicy mieszczącej się w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej 145. Serdecznie zapraszamy rodziców, dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia muzyczne w Łodzi.

Szczegóły strony www.atmusic.pl:

Podlinkuj stronę www.atmusic.pl:

NAUKA ŚPIEWANIA ŁÓDŹ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • szkolenia kosmetyczne »

  Czy czytałaś kiedyś o technice, dzięki której poprawisz wygląd swoich paznokci? Pewnie tak, przecież jest ich kilka, nie wszystkie natomiast są jednakowo efektywne. W naszej szkole nauczysz się jak robić manicure japoński. To zdecydowanie nowoczesna technika manicure, przeznaczona dla paznokci osłabionych, kruszących się, pozbawionych energii. Przygotowaną wcześniej papkę z keratyny i krzemionki, wmasowuje się szybkimi ruchami w płytkę paznokcia. Skutkuje to jego odżywieniem, nadaniem połysku. W celu najlepszej skuteczności wskazane jest systematyczne powtarzanie zabiegu. Istotnym wskazaniem jest nienakładanie lakieru przez kilka dni po zabiegu. Manicure japoński to forma manicure stosowana zarówno w pielęgnacji paznokci tak pań jak i panów. Zabieg nie zajmuje wiele czasu, poprawia krążenie i ogólną kondycję płytki. Warto zafundować sobie taki kurs, szczególnie kiedy nie jest to jeszcze znana technika.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Portal szkoleń, kursów oraz najnowszych wiadomości o rynku pracy i edukacji. Zapraszamy do korzystania z naszej bazy szkoleń oraz informacji o szkołach i kursach. Bogata baza wiedzy, szkolenia dla firm oraz aktualne dane o polskim rynku doskonalenia zawodowego. Portal HRnews dostarczy Państwu najnowszych informacji o kursach zawodowych.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • anatomia gray »

  Poszukujesz księgarni medycznej? Nasza strona online posiada już przyszykowaną propozycję tego typu księgarni jaką jest ksiegarnia medyczna. Każdy kto chce z niej skorzystać posiada okazję odszukania takich książek jakimi ma okazję być tania książka, biochemia harpera, anatomia gray. Dzięki przedstawionej stronie możesz skorzystać z tego typu księgarni którą jest tania ksiegarnia medyczna, jakie to gwarantuje nam tanie książki, a także księgarni jaką jest ksiegarnia medyczna. Faktycznie wiele ludzi jest zainteresowanych takimi księgarniami i chętnie zagląda na ich stronę www. Przedstawiona strona czynna jest dla każdego zaciekawionego bez żadnych limitów przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci »

  Pomoc niepełnosprawnym jest ważna. Można prowadzić działania, by edukacja niepełnosprawnych szła sprawnie, można prowadzić działania, by rehabilitacja dzieci szła dobrze, a można też, jak my, Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów", dbać o obie te rzeczy naraz. Bo my wiemy, że szkoła specjalna nie ogranicza się do jednego tylko działania, że trzeba robić więcej.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy edukacyjne w szkole i przedszkolu »

  Programy edukacyjne dla najmłodszych zyskują coraz większe zainteresowanie tak w szkole jak i przedszkolu. Jest to przede wszystkim wywołane tym, iż dzieci mają teraz prosty dostęp do komputerów i urządzeń przenośnych. Plusem zaś tych programów jak np. Akademia Umysłu EDU może być to, że bardzo często nie wymagają one stosowania żadnego dodatkowego oprogramowania, aby można było z nich korzystać na wszelakich laptopach. Korzystając z tych programów można sprawić, iż nieciekawe lekcje odpłyną na zawsze w niepamięć a zostaną zastąpione atrakcyjnymi dla dzieci zajęciami rozwijającymi skutecznie ich umysł.
  Za ich pośrednictwem będzie można dogłębnie wykorzystać każdą minutę lekcji, przeznaczając kilka minut na powtórzenie partii materiału z wcześniejszych zajęć. Pozostałą zaś część można całkowicie przeznaczyć na przedstawienie zupełnie nowego tematu w taki sposób, by najważniejsze tematy dzieci mogły od razu przyswoić. Z kolei estetycznie zaprezentowany wydruk materiału z zajęć, jaki dzieci dostają po zakończonej lekcji, dokładnie przedstawia wszystkie omówione tematy. Bardzo często również programy edukacyjne Akademii Umysłu EDU można kupić w obszernych kompletach. W jednym pakiecie może być kilka programów, jakie można wykorzystywać na przeróżnych zajęciach. Tego typu zakup zaś wiąże się z oszczędnością ekonomiczną, bo za dostarczenie przesyłki płaci się tylko raz, a przy okazji można od razu kupić cztery programy, zamiast jednego. Kupując więc programy edukacyjne w komplecie, placówka może lepiej się przygotować pod kątem merytorycznym do organizowania lekcji. Bezstresowe nauczanie może przynieść bardzo dobre rezultaty, a przede wszystkim zachęca dzieci do edukacji. Jeżeli zaś dziecko samo widzi rezultaty, a jednocześnie nie czuje się zmęczone nauką, nie zaniecha się do regularnego powtarzania materiału. Odpowiednio dobrane programy edukacyjne zapewniają ciekawe zajęcia w przedszkolu jak i godziny karciane czy zajęcia pozalekcyjne.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • masaż Tarnów »

  Chcesz nabyć zawód, jednakże nie masz aktualnie szesnastu lat, a raczej więcej? Bardzo istotna dla ciebie będzie Niepubliczna Szkoła Biznesu. Oferuje jej osoba kolejka kierunków, na które kiedyś chciałeś się wybrać, lecz zrezygnowałeś. Po za tym nauka odbywa się w weekendy, w następstwie tego osoby pracujące mogą skorzystać z tej propozycji. Dogodna lokalizacja naszej szkoły ułatwia dojechanie do niej. W rzeczywistości to nie miejsce decyduje o tym, że jesteśmy atrakcyjną propozycją dla chcących się dokształcić pełnoletnich, ale dobre wyposażenie pomieszczeń, w których odbywają się praktyki zawodowe. Ucząc się w tej szkole, można również pretendować o rozmaite formy stypendium, i pomocy społecznej. Za dobre wyniki otrzymuje się nagrody. Dodatkowym plusem jest kooperacja naszej zawodówki z pracodawcami, co ułatwia otrzymanie stałej posady w przyszłości. Więcej dowiesz się o nas na stronie nsb.com.pl.

  Data dodania: 18 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • ŁP Ekspert - organizacja i przeprowadzanie szkoleń i kursów ADR, BHP, HDS - Racibórz »

  W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. szkolenia i kursy ADR, HDS oraz ppoż. Organizujemy też szkolenia e-learningowe BHP. Przeprowadzamy również kursy na certyfikat kompetencji zawodowej przewoźnika osób i rzeczy, a także kursy na wózki widłowe wraz z wymianą butli. Odczytujemy też karty kierowców i tachografów. Prowadzimy kursy na kosy spalinowe i pilarki mechaniczne. Naszą ofertę uzupełniają szkolenia pierwszej pomocy i udzielanie certyfikatów kompetencji zawodowej przewoźnika. Wizja naszej firmy to zapewnienie najwyższej jakości usług dla każdego Klienta, który podejmuje z nami współpracę. Gwarantujemy, że oferowane przez nas usługi są najlepszej jakości. Taki model pracy pozwala nam rozwijać inną, jakże ważną wizję firmy – w ten sposób kreujemy lepsze, wydajniejsze i bezpieczniejsze miejsca pracy.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • szkolenie na patent żeglarza jachtowego »

  Szkoła Żeglarstwa JUNGA to lider na naszym rynku żeglarskim. Oferujemy Państwu rejsy, czartery a także wysokiej jakości szkolenia na stopnie żeglarskie. W naszej propozycji mamy m. in. kurs na patent jachtowego sternika morskiego, kurs na patent żeglarza jachtowego, szkolenie radiooperatora SRC, i również warsztaty z Morskich Technik Ratunkowych. Nasze kurs prowadzimy w Gdyni, lecz niektóre szkolenia, w tym warsztaty na patent jachtowego sternika morskiego, mamy możliwość przeprowadzać w toku rejsu, lecz także w miejscach, które pokaże Klient. Zależy nam na zadowoleniu a także Państwa satysfakcji, zatem dokładamy wszystkich starań, iżby ulepszać wykonywanych przez nas usług. Zachęcamy do odwiedzenia strony www. junga. pl, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje nt propozycji szkoły. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofercie.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • angielski Wrocław »

  Queen's School of English to szkoła językowa, która jest wstanie zapewnić wszystkim zainteresowanym odpowiedni poziom nauki. To bardzo istotne, nie od dziś wiadomo, że język angielski może się przydać rzeczywiście na każdym kroku. Pożądane byłoby od razu zaznaczyć, że zapewniamy Państwu angielski Wrocław. Wszelako, mamy nadzieję, że z naszej propozycji skorzystają mieszkańcy wielu polskich miast. Rozumie się samo przez się mamy świadomość, że niezbędne jest szkolenie na różnym poziomie zaawansowania a także My takie zróżnicowanie oczywiście zapewniamy. W końcu szkoła językowa ma jak najlepiej służyć wszystkim zainteresowanym. Skoro już mówimy o bardzo dobrej pomocy to koniecznie trzeba poinformować, że charakteryzuje nas indywidualne nastawienie do wszystkich kursantów. Nie ma możliwości, ażeby ktoś był u nas nieznany.

  Data dodania: 23 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przyjazne przedszkole Bolesławiec »

  Ciekawi Ciebie przedszkole w miasteczku Bolesławiec a także jak jak dotąd żadna oferta nie przypasowała Ci do gustu? Wobec tego może nadeszła najwyższy czas na skorzystanie z naszej oferty? Oferujemy przedszkole w miejscowości Bolesławiec, które nie jest jednym z wielu. W jaki sposób powinno się to pojmować? Na pewno ważne znaczenie mają proponowane przez nas zabawy. Zabawy, które oferujemy powinny usatysfakcjonować wszystkie dzieciaki. Zdajemy sobie sprawę z oczekiwań oraz staramy się skutecznie na nie dać odpowiedź. Można też wspomnieć, że każda zabawa jest wyjątkowa. Warto też zaznaczyć, że funkcjonowanie nie kończy się na przedszkolu. Mówiąc jawnie — częścią działalności jest przygotowywanie imprez plenerowych. Chcesz wiedzieć więcej? Interesuje Cię cennik? W w takiej chwili nie zostaje nic więcej, jak po prostu zaznajomić się ze stroną online przedszkola.

  Data dodania: 27 10 2019 · szczegóły wpisu »