Angielski Online


Reklamy Google


szkoła języka angielskiego Łódź

szkoła języka angielskiego Łódź Szkoła Językowa Perfekt OK, to innowacyjny ośrodek szkolenia językowego, który pozwoli wyuczyć się języka w nowoczesny i również efektywny sposób za pomocą metod grupowych dla dzieci i młodzieży oraz odpowiednich metod dydaktyczno- naukowych. Propozycja szkoły nie kończy się na samym języku angielskim znajdziemy tutaj także francuski, język niemiecki, włoski, rosyjski, chiński oraz japoński. Szkoła posiada doświadczoną oraz doświadczoną kadrę Native speakerów i również nauczycieli, którzy prowadzą swoje lekcje na wysokim poziomie by wykorzystać całkowity| czas lekcji. W propozycji znajdują się również kursy dla dzieci, które układane są specjalnie pod wiek a oprócz tego stopień zaawansowania, kursy maturalne, które pomogą nabyć wymarzony wynik egzaminu dojrzałości i również kursy dla firm, które pragną doszkolić swoich pracowników w zakresie języków obcych. Szkoła jęzkowa Perfekt OK może poszczycić się wyszkoleniem personelu takich firm jak PKO, Phillips jak również Radia Złote Przeboje. Szkoła oferuje także najem sal konferencyjnych, które dostosowane są do różnych spotkań biznesowych a to wszystko znajduje się w samym centrum Łodzi.

Szczegóły strony perfekt-ok.edu.pl:

Podlinkuj stronę perfekt-ok.edu.pl:

szkoła języka angielskiego Łódź

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • angielski Szczecin »

  Zapraszamy do szkoły Anglonauka angielski Szczecin na wyjątkowe kursy językowe prowadzone specjalną metodą gwarantującą szybkie opanowanie języka mówionego. Lekcje prowadzone są przez doświadczonych lektorów. Możesz rozpocząć naukę w dowolnym momencie. W Anglonauka angielski Szczecin będziesz miał lektora tylko dla siebie - prowadzimy wyłącznie lekcje indywidualne. Szkoły językowe Szczecin - naprawdę ciekawa oferta.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edukey - eMarketing i szkolenia »

  Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat ISO »


  Przedstawiamy firmę która zajmuje się wdrożeniami w bardzo rozległym zakresie, możesz w naszej firmie wykonać certyfikat ISO. Jest to usługa, którą wykonujemy w bardzo rzetelny sposób. Najważniejsza jest dla nas wydajność dokonanych wdrożeń oraz szkoleń. Szkolenia ISO są bardzo obszernym wątkiem, ale nie wszyscy świadczą usługi w taki przystępny sposób. Szkolenia ISO, które przeprowadzamy dostępne są w dużej ilości miast polski w bardzo przystępnych cenach. Szkolenia iso, które realizujemy przeprowadzane są z wyspecjalizowaną kadrą, jest to bardzo ważne, ponieważ często uczestnicy potrzebują merytorycznego wsparcia i ważne, aby prowadzący był pomocny w każdej sytuacji. Szkolenie ISO, które można sobie wybrać przydaje się podczas codziennej pracy, pozwala na zachowanie bardzo ważnych standardów pracy, i działa się według jasnych reguł. Zajmujemy się zarówno usługami tj. wdrażanie ISO. Możemy pochwalić się ogromna ilością zrealizowanych wdrożeń. Wdrożenia ISO są bardzo znane, a nasze przedsiębiorstwo wdraża je w kliku województwach.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • firmy szkoleniowe »

  TALENT Management jest to organizacja szkoleniowa zajmująca się organizacją i planowaniem szkoleń zamkniętych. Specjalizacjąprzedsiębiorstwa są kursy menedżerskie, sprzedażowe, interpersonalne oraz kursy dla administracji. Mocną stroną firmy jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowatorskie podejście do organizacji kursów, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto organizacja dąży do tego, aby jak najskuteczniej przełożyćdoświadczenie z sali szkoleniowej na zwykłą praktykę firmową. TALENT Management jest to organizacja rozwojowa zajmująca się prowadzeniem i planowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąprzedsiębiorstwa są kursy dla menedżerów, sprzedażowe, miękkie oraz szkolenia dla administracji. Mocną stroną organizacji jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowoczesne podejście do prowadzenia kursów, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto firma dąży do tego, aby jak najlepiej przełożyćwiedzę z auli szkoleniowej na normalną praktykę firmową. TALENT Management jest to organizacja rozwojowa zajmująca się prowadzeniem i planowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąorganizacji są kursy menedżerskie, sprzedażowe, miękkie oraz kursy dla administracji. Główną zaletą organizacji jest kompetentna kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowatorskie podejście do prowadzenia szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze osiągnięcia biznesowe. Ponadto firma stara się, aby jak najskuteczniej przełożyćwiedzę z auli szkoleniowej na zwykłą praktykę zawodową.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Home - Aktiv Tours Reisen »

  Od ponad 25 lat zajmujemy się turystyką przyjazdową w Polsce i w krajach nadbałtyckich, organizacją szkoleń, konferencji, kongresów, podróży motywacyjnych, podróży służbowych dla Firm z Polski i całego Swiata.Wszyscy nasi pracownicy rozmawiają w języku nimieckim i angielskim. Rocznie organizujemy ponad 350 imprez. Posiadamy koncesję organizatora, centryfikat profesjonalnego organizatora, szkoleń, konferencji, podróży motywacyjnych, kongresów. Posiadamy ubezpieczenie dla organizatorów turystycznych. Jesteśmy członkami Polskiej Organizacji Turystycznej, Gdańskiej Org. Turystycznej, RDA, Europaeische Studiengesellschaft i inne.W Gdańsku posiadamy własny ośrodek szkoleniowy 18 pok. z łazienkami TV Sat, Tel,, sale konferencyjne, strzelnicę broni myśliwskiej i broni krótkiej.Na życzenie wyślemy na podany adres nasz katalog w języku niemieckim, lub też płytę CD w języku niemieckim i angielskim. Zapraszamy do odwiedzeia naszej strony www. Opracowujemy oferty indywidualne zgodnie z zyczeniami naszych klientów. Chętnie wyślemy nasze listy referencyjne.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy Bydgoszcz »

  W bieżącym roku kalendarzowym oceniono kursy pierwszej pomocy na terenie całego kraju. Brano pod uwagę wiele czynników, ale jednym z ważniejszych była średnia cena za osobę przeszkoloną z pierwszej pomocy licząc rok do roku. Jak się okazało ceny te istotnie spadły poza kilkoma wyjątkami. Spadek cen za szkolenia pierwszej pomocy nie pociągnął za sobą niestety utrzymania jakości, a jak się okazało najgorzej wypadły szkolenia prowadzone dla szkół jazdy, czyli dla przyszłych kierowców. Tylko kilka firm i takie organizacji jak PCK utrzymały zarówno cenę szkoleń jak i jakość na zbliżonym poziomie do at wcześniejszych. Dlatego każda szkoła jazdy powinna mieć na uwadze to, że bezpieczeństwo na drodze to nie tylko prawidowe prowadzenie pojazdu, ale również posiadanie umiejętności wykonywania pierwszej pomocy u poszkodowanych.

  Data dodania: 01 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • GoForward »

  Marka GoForward powstała w roku 2015. Zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń, warsztatami, wynajem sal szkoleniowych, wynajem sal konferencyjnych. GoForward ma w swojej ofercie zarówno szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i szkolenia dla osób prywatnych/indywidualnych. Szkolenia miękkie oferowane przez GoForward dotyczą tematów takich jak:
  1. Relacje w biznesie – warsztaty odnoszą się do budowania zrównoważonych relacji w relacjach w organizacji lub przedsiębiorstwie.
  2. Frame work podejmowania trudnych decyzji – warsztat rozwija kompetencję podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Wspomaga poszukiwanie kreatywnych rozwiązań sytuacji problemowych.
  3. Work life balance – warsztat poświęcony sztuce wyznaczania granic między pracą a życiem prywatnym oraz osiąganiem wewnętrznej harmonii.
  4. Rekrutacja – na warsztacie będzie przekazywana praktyczna wiedza dotycząca skutecznej oraz efektywnej rekrutacji pracowników w małych oraz średnich przedsiębiorstwach.
  5. Zarządzanie czasem – na warsztacie uczestnicy poznają narzędzia efektywnego zaradzania czasem zarówno podczas wypełniania obowiązków w pracy jak i w życiu prywatnym.
  6. Zarządzanie zadaniami – warsztat poświęcony narzędziom wykorzystywanym do efektywnego zarządzania zadaniami.
  7. Efektywny team working – na warsztacie uczestnicy poznają techniki efektywnej komunikacji interpersonalnej.
  8. Budowanie marki – dzięki warsztatowi uczestnicy poznają proste a zarazem efektywne techniki budowy wizerunku własnej marki na rynku.
  9. Modele biznesowe – na warsztacie uczestnicy poznają techniki w jaki sposób opracować/poznać zasoby swojego przedsiębiorstwa oraz jak tworzyć/opracowywać segmenty klientów

  Więcej informacji znajdziesz na stronie goforward.pl

  Data dodania: 19 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie kursy maturalne »

  Twoja latorośl ma problemy z nauką? Chcesz mu ulżyć ? O ile tak to ciepło zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszego środka kształcenia. W naszej ofercie znajdują się między innymi kursy adresowane do uczniów gimnazjów jak oraz uczniów przygotowujących się do matury. Zatrudniamy doświadczoną kadrę, która ma dużo umiejętności oraz jest w stanie odciążyć zarówno w zakresie przedmiotów humanistycznych jak i również ścisłych bądź w zakresie języków obcych. Kursy za sprawą nas organizowane odbywają się w małych grupach co znacznie sprzyja nauce a oprócz tego pozwala nam łatwo dotrzeć do uczniów i przekazać im wiedzę. Poza kursami przygotowawczymi zajmuje się organizowaniem kursów szybkiego czytania. Gwarantujemy, że każdemu przekażemy wiedzę prędko a oprócz tego sprawnie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • szkolenie na patent żeglarza jachtowego »

  Szkoła Żeglarstwa JUNGA to lider na naszym rynku żeglarskim. Oferujemy Państwu rejsy, czartery a także wysokiej jakości szkolenia na stopnie żeglarskie. W naszej propozycji mamy m. in. kurs na patent jachtowego sternika morskiego, kurs na patent żeglarza jachtowego, szkolenie radiooperatora SRC, i również warsztaty z Morskich Technik Ratunkowych. Nasze kurs prowadzimy w Gdyni, lecz niektóre szkolenia, w tym warsztaty na patent jachtowego sternika morskiego, mamy możliwość przeprowadzać w toku rejsu, lecz także w miejscach, które pokaże Klient. Zależy nam na zadowoleniu a także Państwa satysfakcji, zatem dokładamy wszystkich starań, iżby ulepszać wykonywanych przez nas usług. Zachęcamy do odwiedzenia strony www. junga. pl, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje nt propozycji szkoły. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofercie.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  Zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie działalności transportowej lub spedycyjnej na kurs:

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym. Szkolenie obejmuje Przewóz osób, Przewóz rzeczy, Spedycję.

  Zajęcia odbywają się w naszym ośrodku w Katowicach w weekendy.

  Nasi kursanci otrzymują:
  - Podręcznik
  - zadania
  - testy
  - prezentacje przygotowane przez wykładowców

  Zapewniamy uczestnikom darmowy parking.

  Szkolenie obejmuje następujący zakres:
  - Prawo handlowe
  - Prawo socjalne
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Zapisy przyjmujemy na naszej stronie internetowej. Znajdą Państwo na niej także przykładowe zadania i testy.

  Serdecznie Państwa zapraszamy

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »