Angielski Online


Reklamy Google


Adresy IP Podkategoria: Adresy IP

 • Świetny keylogger »

  Keyloggery nadzorują informacje wnoszone przez użytkownika jak historia otwieranych stron, otwierane programy, a również hasła do poczty e-mail czy komunikatorów internetowych. Choć Keylogger ma służyć użytkownikom, to bardzo często wykorzystywany jest zarówno jako szpieg komputerowy, przez co keyloggery to aplikacje dla poważnych użytkowników komputerów.

  Szpieg komputerowy ? pod tą nazwa chowa się oprogramowanie za pomocą, którego śledzimy procesy realizowany w naszym komputerze, w systemie operacyjnym, którym najczęściej jest Microsoft Windows.

  Keylogger to innymi słowy szpieg komputerowy, który przechowuje czynności wykonywane przez użytkownika w środowisku systemu operacyjnego. Najpewniej jest to Microsoft Windows, ponieważ ten system jest największym produktem tego rodzaju na rynku.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internet Szczecin »

  Specjalnością naszej firmy, istniejącej na rynku już od licznych lat, jest udostępnianie sieci internetowej dla mieszkańców miasta Szczecin oraz okolicznych miasteczek. Z naszej oferty korzystają nie tylko osoby prywatne, lecz również całe spółdzielnie oraz firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Podstawę sieci Digitalnet stanowią profesjonalne urządzenia klasy operatorskiej umożliwiające stabilną oraz szybką transmisję. Wytwarzając własną sieć szkieletową mamy pewność iż nasza oferta będzie w stanie zadowolić również tych bardziej wymagających użytkowników internetu. Elastyczna oferta umożliwia dopasowanie się do zazwyczaj bardzo unikalnych potrzeb naszych klientów. W ofercie naszej firmy oprócz usługi udostępniania połączenia z internetem można znaleźć także na przykład:
  - projekt, modernizacja i serwis sieci komputerowych,
  - dobór, konfiguracja oraz serwis sprzętu sieciowego (routery, przełączniki, firewalle),
  W celu zaznajomienia z naszą ofertą bardziej szczegółowo, zachęcamy do odwiedzin na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domeny.pl »

  Czy jesteś aktualnie na etapie zakładania swojej osobistej witryny, biznesu jakim się zajmujesz, czy też merytorycznego i atrakcyjnego bloga? Czy tym czego obecnie szukasz jest odpowiedni hosting www? Na stronie domeny.pl zapewniamy Ci to wszystko, czego w największym stopniu wymaga Twoja nowa witryna, chociażby solidny serwer VPS i popularne domeny. Jesteśmy świadomi jak ogromny wpływ dla sukces jakiejkolwiek witryny jest profesjonalny hosting oraz serwer. Lecz jeśli chcesz mieć swoją stronę internetową i zależy Ci by wszystko funkcjonowało błyskawicznie i efektywnie. To oferta naszej firmy jest adresowana do Ciebie. Możesz u nas kupić serwer wirtualny, serwer VPS, serwery dedykowane. Każda z tych usług adresowana jest do różnego grona odbiorców. Serwery dedykowane są najmocniejsze, VPS kierowane są do grupy osób oczekujących średniej wydajności jednak wirtualne są najsłabsze jakościowo. Mamy w ofercie dodatkowo domeny internetowe, więc nie zwlekaj i zacznij współpracować z nami.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź swoje ip »

  Numer IP to 32 bitowy numer oparty na protokole IP. Każdy pecet bezpośrednio podłączony do sieci Internet ma unikatowy adres. Numer zazwyczaj zapisany jest w postaci 4 liczb z zakresu zero-dwieście pięćdziesiąt pięć oddzielonych kropkami, np. 31.186.84.114. Mnóstwo internautów jednak nie zna swojego ip. Powinno się to nadrobić wchodząc na bardzo przydatną stronę http://myip.superplatyna.com. Nie ma potrzeby robić coś, żeby poznać dane jakich szukamy. jaki jest mój ip mój adres ip my ip address

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »

Adresy IP - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adresy IP