Angielski Online


Reklamy Google


Audyt Informatyczny Podkategoria: Audyt Informatyczny

  • HelpDesk »

    LanCenter Helpdesk szybki oraz bardzo intuicyjny system do rejestracji i zgłaszania problemów serwisowych. Nadzór kluczowych elementów w firmie, ewidencja wszystki zgłoszeń umożliwia szybką klasyfikację problemu oraz rozwiązywanie ich efektywniej.PlikCenter producent urządzeń szyfrowanych USB. LanCenterProtectUSB to pendrive oraz program, który błyskawicznie szyfruje wszystkie dane zapisywane na zewnętrznych nośnikach danych. Mocny algorytm szyfrowania AES256 zapobiega odszyfrowaniu cennych danych w momencie zgubienia lub nieautoryzowanego użytkowania.Zasada działania urządzenia oraz programu jest bardzo przyjemna i prosta. Użytkownik, aby odszyfrować dane musi podać hasło. Tylko administrator ma uprawnienia do zmiany hasła.Gdy użytkownik wpisze poprawne hasła dostępu następuje automatyczne odszyfrowanie nośnika, a w systemie operacyjnym nastąpi podmontowanie nowego dysku. Po zakończeniu pracy dane zostaną ponownie zaszyfrowane. Dane są bezpieczne i zabezpieczone przed niepowołanym dostępem.Kolejnym flagowym produktem firmy PlikCenter jest LanCenter.System przeprowadza w sposób automatyczny Audyt Informatyczny.Precyzyjne skanowanie posiadanego w komputerze oprogramowania. Monitoring użytkowników nadzoruje wszystkie wykonywane operacje na komputerach.Kody Kreskowe generowane automatycznie umożliwiają szybką identyfikację sprzętu lub oprogramowania.Blokada USB zapewnia ochronę przed nieautoryzowanymi podpięciami zewnętrznych nośników danych.Kontrola komputera umożliwia zdalne zarządzanie komputerem przy pomocy zdalnego pulpitu oraz monitorowanie wykorzystywanych zasobów. LanCenter to profesjonalny system do zarządzania infrastrukturą informatyczną.Audyt Oprogramowaniazapewnia przeprowadzenie profesjonalnej ewidencji sprzętu oraz oprogramowania.

    Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
  • ms sql »

    Firma działa na Europejskim rynku od ponad 20 lat. Od lat zgrupowani jesteśmy z największymi przedsiębiorstwami działającymi na rynku Polskim m.in. z grupą Towarzystw Ubezpieczeniowych. Działamy w branży IT, specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla firm, które podtrzymują się o nowoczesny rodzaj Clud Computing np. firmy IBM czy Microsoft. Nasze doświadczenie w tym obrębie weryfikuje coraz większe grono usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji dla swojej firmy. Wdrażamy oprogramowania systemowe mające usprawnić działania firmy i obniżyć koszta. Dbamy o rozwój technologiczny, dokładność i profesjonalizm co pozwala nam na sprawną obsługę zleceń w krótkim czasie. Zapraszamy!

    Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
  • Audyt Informatyczny »

    Audyt informatyczny to czasochłonne i kosztowne zadanie jakie stawiane jest przed każdą firmą wyposażoną w
    dużą ilość stanowisk komputerowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i
    sprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter
    zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza się
    tylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.
    Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowania
    czasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędzi
    usprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).
    Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.
    Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.
    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, oraz o ewentualny kontakt z naszym działem handlowym.

    Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
  • MMTech - www.Drukarki-laserowe.pl »

    Firma MMTech dostarcza usługi związane ze środowiskiem IT. Naszym celem jest kompletna optymalizacja wydruku oraz wszystkich prac biurowych. Jeśli Twoja firma generuje straty to dzięki naszej pomocy się to zmieni.

    Pomagamy w wyborze właściwego sprzętu drukującego a także innych urządzeń biurowych jak komputery, skanery, serwery. Naszą specjalizacją są w szczególności drukarki laserowe. Posiadamy wiedzę o tym jak funkcjonują te urządzenia i potrafimy je należycie dobrać i skonfigurować. Każda firma powinna pracować na urządzeniach biurowych odpowiednich do profilu prowadzonej działalności. Wyłącznie takie podejście nie będzie narażać firmy na niepotrzebne straty.

    Wykonana przez nas optymalizacja robiona jest pod kątem należytego zarządzania urządzeniami drukującymi i skanerami, oprogramowaniem, dokumentami, komputerami, serwerami. Oferujemy również serwis urządzeń a także materiały eksploatacyjne jak np. tonery. Zapewniamy kompleksową usługę w ramach optymalizacji środowiska IT. Dzięki temu możesz mieć pewność, że prace biurowe są efektywne i w pełni optymalne.

    Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »
  • Nowoczesne pomiary CMM »

    Już od wielu lat, przedsiębiorstwo PSP CMM działa w Polsce, zapewniając swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu dziedziny jaką jest metrologia. Firma ta powstała z myślą o tym, żeby zagwarantować wejście do najlepszych fachowców, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. W swojej podstawowej ofercie przedsiębiorstwo PSP CMM zapewnia programowanie CMM, pomiary CMM, a oprócz tego szkolenia z zakresu CMM. Każda ze świadczonych w tej firmie usług została dokładnie wyceniona, za sprawą czego korzystanie z pomocy PSP CMM jest dostępne dla każdego, kto jej potrzebuje. Dużą zaletą tej firmy jest również jej ciągły ożywienie, co sprawia że może jej osoba odciążyć klientom z dynamicznie rozwijających się dziedzin takich jak branża lotnicza bądź automotive. Firma PSP CMM jest z tej przyczyny firmą, która jest godna zaufania swoich klientów.

    Data dodania: 27 03 2021 · szczegóły wpisu »

Audyt Informatyczny - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audyt Informatyczny