Angielski Online


Reklamy Google


Audyt Oprogramowania Podkategoria: Audyt Oprogramowania

 • HelpDesk »

  LanCenter Helpdesk szybki oraz bardzo intuicyjny system do rejestracji i zgłaszania problemów serwisowych. Nadzór kluczowych elementów w firmie, ewidencja wszystki zgłoszeń umożliwia szybką klasyfikację problemu oraz rozwiązywanie ich efektywniej.PlikCenter producent urządzeń szyfrowanych USB. LanCenterProtectUSB to pendrive oraz program, który błyskawicznie szyfruje wszystkie dane zapisywane na zewnętrznych nośnikach danych. Mocny algorytm szyfrowania AES256 zapobiega odszyfrowaniu cennych danych w momencie zgubienia lub nieautoryzowanego użytkowania.Zasada działania urządzenia oraz programu jest bardzo przyjemna i prosta. Użytkownik, aby odszyfrować dane musi podać hasło. Tylko administrator ma uprawnienia do zmiany hasła.Gdy użytkownik wpisze poprawne hasła dostępu następuje automatyczne odszyfrowanie nośnika, a w systemie operacyjnym nastąpi podmontowanie nowego dysku. Po zakończeniu pracy dane zostaną ponownie zaszyfrowane. Dane są bezpieczne i zabezpieczone przed niepowołanym dostępem.Kolejnym flagowym produktem firmy PlikCenter jest LanCenter.System przeprowadza w sposób automatyczny Audyt Informatyczny.Precyzyjne skanowanie posiadanego w komputerze oprogramowania. Monitoring użytkowników nadzoruje wszystkie wykonywane operacje na komputerach.Kody Kreskowe generowane automatycznie umożliwiają szybką identyfikację sprzętu lub oprogramowania.Blokada USB zapewnia ochronę przed nieautoryzowanymi podpięciami zewnętrznych nośników danych.Kontrola komputera umożliwia zdalne zarządzanie komputerem przy pomocy zdalnego pulpitu oraz monitorowanie wykorzystywanych zasobów. LanCenter to profesjonalny system do zarządzania infrastrukturą informatyczną.Audyt Oprogramowaniazapewnia przeprowadzenie profesjonalnej ewidencji sprzętu oraz oprogramowania.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program magazynowy »

  Reset2 przygotowuje oprogramowanie dla niewielkich, średnich jak również wielkich firm. Programy finansowe wyróżniają się rozbudowanymi możliwościami i intuicyjną obsługą. Zespół wdrożeniowy tworzą fachowcy z wieloletnim obyciem, którzy własną pracę wykonują błyskawicznie oraz dokładnie. Przykładowymi programami jakie tworzymy są programy kadrowe oraz księga przychodów. Wszystkie aplikacje na stronach: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/opis-programu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • program księgowy symfonia »

  Oferta naszej firmy jest niesłychanie obszerna, w związku z tym z pewnością przypadnie do gustu wszystkim naszym klientom. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z proponowanego przez nas wysokiej jakości programu księgowego, jaki współcześnie cieszy się niezmiernie dużą popularnością. Program księgowy symfonia należy do najpopularniejszych programów dla firm oraz księgowych. Jest to najlepsze oprogramowanie księgowe, zatem z pewnością będą Państwo zadowoleni z jego zakupu. Jest to program ogromnie praktyczny i użyteczny, oprócz tego program dla firm symfonia jest przez nas oferowany po niezmiernie przystępnej i ogromnie niskiej cenie. Serdecznie zapraszamy do jego zakupu ? bez wątpienia będą Państwo z niego nadzwyczaj zadowoleni.Zapewniamy Państwa o wyjątkowych walorach naszego produktu podczas użytkowania. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Proponowany przez nas produkt posiada wyjątkowe cechy. Produkt ten jest właśnie dla Państwa, jest on niezawodny, praktyczny, oszczędzi Państwu mnóstwo czasu.Łatwość obsługi skutkować będzie przyjemnością w stosowaniu.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs CSS »

  Chcesz nauczyć się podstaw tworzenia stron www? Pomoc witryny bez wątpienia okaże się dla wielu z was przydatna albowiem odszukamy na niej różne kursy, jakie pomogą tobie w poznaniu zasad wykonania stron internetowych. Kurs HTML bądź kurs CSS pozwolą nam na zapoznania w trzech krokach zasad tworzenia tego rodzaju stron. HTML dla zielonych na pewno będzie pomocny równocześnie jak CSS dla początkujących czy też pomocne tworzenie stron kurs pomogą nawet laikom samemu tworzyć swoją witrynę. Witryna dostępna jest przez całą dobę i możemy już korzystać z niej w chwili gdy chcemy. Inwestycja w nas samych to bardzo dobra inwestycja, jaka pozwoli nam na odniesienie korzyści choćby takich jak edukacja tworzenia stron.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • zwcad »

  Szukasz okazji zakupu oprogramowania jakim jest zwcad? Nasza strona posiada już przyszykowany sklep, jaki posiada bardzo dużą ofertę tego typu oprogramowania jakim jest zwcad 2012 czy także zwcad plus. Warto też korzystać z okazji sprawdzenia już zwcad ceny jaką posiada takie oprogramowanie. Z całą pewnością są to oprogramowania wzbudzające wielkie zaciekawienie i warto jest znać zwcad cena jaką powinniśmy już za takie oprogramowanie zapłacić. Strona internetowa oferowana jest przez cały dzień i posiadamy okazję korzystania już z pomocy sklepu o tego typu porach jakie są dla was odpowiednie. Korzystanie z takiego sklepu z oprogramowaniem pozwala tobie na jego zakup po korzystnych dla nas cenach.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ITSoftKom Częstochowa - Usługi Informatyczne »

  Świadczymy Usługi informatyczne na terenie Częstochoway i okolic, naszym outcorting it obsługujemy małe i średnie firmy, Jesteśmy certyfikowanym partnerem handlowym takich firm jak INSERT oraz Comarch CDN OPTIMA, XL zachęcamy do naszego wsparcia informatycznego oraz zapraszamy na naszą stronę http://itsoftkom.pl

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • oszczędzanie »

  Wykorzystaj zaawansowane narzędzie do zarządzania kapitałem osobistym. Zrozumiesz swój budżet domowy i skontrolujesz wydatki. Posiadaj cały obraz swojego kapitału bez potrzeby logowania się do każdego banku z osobna. W pełni półautomatyczny import tranzakcji z największych banków. Zapomnij o ręcznym wprowadzaniu wydatków.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Informatyczny »

  Audyt informatyczny to czasochłonne i kosztowne zadanie jakie stawiane jest przed każdą firmą wyposażoną w
  dużą ilość stanowisk komputerowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i
  sprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter
  zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza się
  tylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.
  Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowania
  czasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędzi
  usprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).
  Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.
  Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, oraz o ewentualny kontakt z naszym działem handlowym.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • optima strona »

  Poszukujesz dobrych aplikacji? Masz sposobność korzystania z prezentowanej strony wirtualnej na, jakiej odszukasz już takie sklepy, jakie oferują wam zakup przeróżnego rodzaju programów. Optima strona pozwoli ci na przedstawienie gdzie tego typu sklepy bądź firmy się znajdują na przykład optima kraków. Zend kraków lub programista zend kraków z pewnością okażą się pomocni dla takich ludzi, którzy to są zainteresowani programami a też ich wdrożeniem. Jeśli chcesz masz okazję korzystania z takiej pomocy którą jest nauka zend kraków, z której zawsze mamy możliwość korzystać. Warto jest skorzystać ze wsparcia strony, która to jest dla ciebie proponowana przez cały czas i masz możliwość korzystania z niej o dowolnych porach.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tusze i tonery »

  Powiedzmy to jasno: zakup tuszu lub tonera nie jest przyjemnością. To smutna konieczność. Materiały eksploatacyjne są kosztem i niczym więcej, a nikt nie lubi ponosić kosztów. Skoro już trzeba je kupić, to najlepiej jak najtaniej. No i najlepiej, żeby były na ?wczoraj?.
  Wiemy to wszystko. Sprzedajemy tusze i tonery od 1998 roku. Myślę, że udało nam się stworzyć sklep idealny.
  Szybko
  Prawie każde zamówienie złożone w dzień roboczy do godziny 14:30 jest wysyłane jeszcze tego samego dnia, pod warunkiem, że wszystkie zamówione produkty są na magazynie. Klient wie, co jest na naszym magazynie, a co na magazynie naszego dostawcy. Staramy się, aby wkłady popularne mieć zawsze na półce ( średni stan magazynowy 25 tysięcy sztuk ).

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program Norma »

  Firma Butorg jest autoryzowanym dostarczycielem handlowym producenta programu Norma - firmy Athenasoft. W naszym serwisie internetowym zamieszczamy aktualne propozycje programów do kosztorysowania w budownictwie i wyceny inwestycji oraz bieżące cenniki. Organizujemy intensywne szkolenia ? otwarte i zamknięte w dziedzinie: obsługi programów kosztorysowych, podstaw kosztorysowania, układania harmonogramu robót, zarządzania projektami oraz oprogramowania do wspomagania projektowania. kursy mają na celu zapoznanie osób szkolonych z zasadami przedmiarowania, sposobami kosztorysowania robót, wzorami oraz przeznaczeniem dokumentów wchodzących w skład dokumentacji kosztorysowej, obowiązującymi przepisami i przyjętymi normami kosztorysowania.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • System crm »

  W czasie realizacji jakiegokolwiek projektu najistotniejsza jest realizacja sprecyzowanych na początku zamiarów. Toteż skuteczne zarządzanie projektami jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Zarządca projektu musi być profesjonalistą, ponieważ to od jego decyzji zależy aktywność całej grupy. Jeżeli założyliśmy sobie wiele celów głównych i pośrednich, należy wytypować również liderów, którzy będą ujednolicać pracę podrzędnych sobie grup - fk. Dobre zarządzanie projektami to nie tylko koordynowanie zadań, ale również pilnowanie budżetu projektu. Ważna jest również realizacja projektu w terminie. Korzystnie jest pamiętać o pięciu zasadniczych cechach dobrego projektu: specyficzność, mierzalność, ambicja, realność i terminowość ? w skrócie SMART. Zarządzanie projektami zakłada również motywowanie pracowników. Warto pamiętać, że bardzo istotną kwestią jest atmosfera pracy. Nerwowość i pośpiech zmniejszają wydolność pracowników. Żeby osiągnąć jak najlepsze efekty, zagwarantujmy uczestnikom projektu spokój i odpowiednie miejsce do pracy.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vulcan - dziennik elektroniczny »

  Vulcan jest twórcą programów dla oświaty. Rozwiązania te wspierają kierowanie jednostkami na różnych szczeblach. Jest to sprawdzone oraz nowoczesne oprogramowanie komputerowe, które instalowane jest przez najlepszych specjalistów. Zobacz jak proste może być tworzenie planu zajęć, zobacz jak łatwo można zarządzać stopniami za pomocą e-dziennika. Szczegółowe informacje:
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/arkusz/Strony/wstep.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/DzienniklekcyjnyOptivumNET/Strony/Dziennik_lekcyjny_Optivum.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/plan_lekcji/Strony/wstep.aspx

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Przedsiębiorstwo INFOKRAK stworzyła audycja ERP, którego realizacją jest system obsługujący co niemiara dziedzin działalności przedsiębiorstw. Wyróżnić można w szczególności: moduł księgowości, finansów, kadr, płac, środków trwałych. Firma obsługuje Jednolity Plik Kontrolny, e-Deklaracje, drukarki i również kasy fiskalne, skanery kodów kreskowych a także QR. Oprogramowanie można obsługiwać zdalnie poprzez sieć. O ile chcesz posiadać lepszy program w swojej firmie, księgować wykorzystując wzorce księgowań, mieć kontrolę zgodności pomiędzy poszczególnymi modułami, używać czytniki kodów a oprócz tego foldery dyskowe połączone z danymi programu, to cokolwiek zdecydowanie dla Ciebie. Program dla firm można pobrać w wersji demonstracyjnej. Następną zaletą jest rozliczanie produkcji, i również automatyczny import wyciągów z systemów bankowych.

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »

Audyt Oprogramowania - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audyt Oprogramowania