Angielski Online


Reklamy Google


Fotografia Podkategoria: Fotografia

 • CoolPackshots: zdjęcia reklamowe i reklamowa fotografia produktowa »

  Bardzo dobre, profesjonalne studio fotograficzne CoolPackshots, jest wyszkolone ściśle w tworzeniu zdjęć typu: zdjęcia reklamowe - packshot, fotografia produktowa. Studio serdecznie zaprasza Was do współpracy i wykonywania u nas fotografii.
  Wykonaliśmy bardzo porządnie wiele fotografii. Wybór naszych współpracowników do tworzenia zdjęć to bardzo mądry wybór.
  Chlubimy się ufnością firm i instytucji, które zamówiły u nas zdjęcia reklamowe - w całym województwie mazowieckim plus, z dorobkiem tysięcy
  fotografii reklamowych, które z powodzeniem znalazły zastosowanie w niejednej reklamie; gdyż z naszego studia zdjęcia katalogowe i prezentacje obrotowe bardzo dobrze poszerzyły ich ofertę. Może być także dużo różnorodnych rodzajów użycia tej fotografii.
  Wykonywanie konkursu zapytań, gdzie tylko najtańsza oferta się liczy jest nie mądre. Jakość zdjęć stanowi o rozsądnym wyborze.
  Zaplanujemy dla Twojej działalności atelier, do którego wjedziesz nawet na czterech kółkach. To taka wielko gabarytowa fotografia produktowa :)
  Opierając się o swoje umiejętności, w CoolPackshots proponujemy swoje usługi, dlatego, że jesteśmy profesjonalistami, oferując wysoką jakość i przystępną cenę. Kooperowaliśmy z firmami w całej Polsce.
  CoolPackshots to kreatywne atelier, sztab szeroko myślących o reklamie wytwórców, indywidualności zdorobkiem zdjęć reklamowych, osoby znające należyte aplikacje do ulepszania fotografii.
  Nie jest też kłopotliwe umożliwić opcję zrobienia fotografii dużym cyfrowym formatem.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tomasz Łącki | fotografia ślubna Poznań | fotograf ślubny »

  Serdecznie pragnę wszystkich zainteresowanych zaprosić na moją witrynę www, na której będziecie mieli niepowtarzalną poznać mój warsztat pracy. Fotografia ślubna Poznań jest najlepsza, wówczas, kiedy Młoda Para nie wie, iż jest fotografowana. Osoba wykonująca zdjęcia musi być cieniem, łowcą chwil i być wszędzie. Nie ma chwil bezsensownych, każda z nich jest niezwykle cenne. Tylko u mnie będziecie mogli Państwo bez jakichkolwiek problemów zamówić fotografie ślubne, o jakich marzycie. Zapraszam i polecam!

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoartpro Fotografia »

  Profesjonalny serwis fotograficzny z zakresu obsługi ślubów, chrztów, uroczystości, studniówek, imprez rodzinnych itd. Oferuję również obsługę fotograficzną imprez, szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych, koncertów, eventów, bankietów, występów artystycznych itp. Fotografie reklamową, zdjęcia do folderów, ulotek, banerów, stron internetowych itp. Fotografię prasową i ilustracyjną do wydawnictw prasowych, portali tematycznych i branżowych itd.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Zielona Góra »

  Szukasz dobrego fotografa który udokumentował by wam tego typu okoliczność jaką jest wesele? Idealnie trafiłeś ze względu na fakt, że przedstawiony fotograf Zielona Góra to specjalista który przygotowuje w profesjonalny sposób i bez żadnych problemów fotografię ślubną dla każdego! Taka fotografia ślubna Zielona Góra jest przygotowana przez specjalistę jaki posiada swój odpowiedni sprzęt dzięki temu taka fotografia Zielona Góra prezentuje się świetnie! Jeżeli chciałbyś mieć i ty dobre zdjęcia ze ślubu ? natychmiast zajrzyj na przedstawioną stronę www gdzie znajdziesz świetnie naszykowane oferty tego typu fotografa! Zapewnia tobie on nie tylko przystępne ceny ale i też bardzo dobre warunki współpracy z jakich trzeba jest skorzystać!

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bielizna ślubna »

  Jesteś zainteresowany zorganizowaniem ślubu? Powinieneś korzystać z możliwości katalogu SEO ślubnego jaki znajdziesz na naszej stronie online. Usługi ślubne z jakich możesz skorzystać dotyczą bardzo wszechstronnego zakresu usług, choćby tego typu jak pomoc w doborze bielizny którą jest bielizna ślubna, lub także pomoc w doborze podarunków. Prezenty ślubne na pewno pozwolą wam na przypomnienie tej wzruszającej dla nas chwili. Mamy okazję korzystania z tego typu organizacji jaką jest organizacja wesel, jaka jest pomocna dla większości par. Fotografia ślubna faktycznie pozostanie naszą pamiątką tak samo jak i prezenty weselne. Poznaj się więc z przedstawioną stroną wirtualną już teraz, a na pewno odszukasz na niej nie tylko odpowiednio przygotowane wiadomości lecz i też właściwie oferty z doskonałymi warunkami, jakie na pewno spełnią wasze oczekiwania!

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoalbum mogą być ciekawe »

  Fotoalbum to sposób tworzenia fotoksiążek, które na pewno w przyszłości okażą się wspaniałą pamiątką, szczególnie dla naszych rodziców czy dziadków. Jak stworzyć fotoksiążkę? Po pierwsze warto zastanowić się, czy możemy zaprojektować ją sami, czy też wolimy zlecić to zadanie profesjonalnemu fotografowi. W drugim przypadku usługa z pewnością będzie droższa. Jeśli samodzielnie chcemy podjąć się tego zadania warto wykorzystać dostępne w sieci programy, które są na stronach internetowych firm, oferujących wykonywanie takich fotoalbumów. W trakcie tworzenia naszego fotoalbumu mamy możliwość pełnego wyboru, gdzie będą znajdować się konkretne zdjęcia. Kolejnym krokiem jest wybór liczby stron oraz określenie, jaki może być przygotowana fotoalbum . Więć po co się zastanawiasz o tym? Wiadomo staje się że fotoksiążkę powinno się kupić.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Wrocław »

  Próżno szukać w internecie fotografa, zajmującego się każdą z dziedzin fotografii. Przeważnie jest najwyżej kilka rodzajów fotografii w których czuje się dobrze a pozostałe zna mniej lub wcale. Dlatego tak ważne jest aby w trakcie szukania fotograf ślubny Wrocław trafić na osobę która ten dział fotografia ślubna Wrocław opanowała perfekcyjnie. Czy to jest łatwizna? Nie. Ale na pewno powinno się szukać biorąc pod uwagę że tylko raz bierzemy ślub a nasze zdjęcia ślubne Wrocławjuż pozostaną na zawsze i nie można ich powtórzyć.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • fotograf pszczyna »

  Fotografia Ślubna Pszczyna jest moim hobby od wieków, natomiast zawodem już od wielu lat. W tym okresie zdobyłem wprawę w pracy nawet w kłopotliwych momentach, nauczyłem się robić naprawdę wybitnie świetne zdjęcia również w bardzo prześwietlonych kościołach i salach weselnych. Posiadam nie tylko fachową widzę na temat tego jak należycie zrealizować fotografię w wszystkich sytuacjach, lecz też zręczność przewidywania różnych momentów. To z powodu niej robię zdjęcia pełne życia, uniesień, uśmiechu, a także łez oraz wzruszenia. Problemu nie stanowi także zrobienie fotografii w ruchu, stąd otrzymają Państwo fotografie ślubne pszczyna na profesjonalnym poziomie także z wesela. Pracuję do późnych godzin wieczornych włącznie, dlatego też mam istotnie dużo czasu na ujęcie tych najlepszych ale i interesujących chwil. Zwieńczeniem reportażu ślubnego jest plener, który realizujemy w dniu innym niż dzień wesela. Jako fotograf ślubny pszczyna proponuję Państwu najlepszą obsługę ceremonii ślubnej.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kierunek.Szczecin.pl - Dobry Kierunek w Szczecinie! »

  Rozrywka w Szczecinie ? Kierunek Szczecin.pl


  Kierunek Szczecin to portal informacyjno-reklamowy.

  Od 2009 roku informujemy mieszkańców Szczecina o najciekawszych wydarzeniach w naszym mieście.

  Aktualne imprezy w klubach nocnych, dyskotekach wraz z ich krótkimi opisami i innymi informacjami.


  Na portalu www.Kierunek.Szczecin.pl sprawdisz gdzie możesz rozerwać się w Szczecinie ? rozrywka Szczecin.

  Zawsze aktualna i obszerna lista najbardziej popularnych miejsc rozrywkowych ? kluby, dyskoteki...

  Pamiętaj ? praktycznie każdego dnia w Szczecinie odbywa się wiele niezwykłych wydarzeń: koncerty, spektakle, wernisaże, imprezy plenerowe, imprezy zamknięte, pokazy sportowe, wykłady, prelekcje.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin FOTOGRAF ?? DDFOTO ?? wolny strzelec »

  Fotografia ślubna Szczecin, Fotograf Szczecin, Gryfino, Zdjęcia ... Fotografia z klimatem. Wyjątkowe zdjęcia ślubne. Fotograf na ślub, wesele. Sesje portretowe, ciążowe. Fotografia dzieci.

  Fotograf Szczecin | Fotografia Szczecin, lewobrzeże, prawobrzeże

  zdjęcia na blogi - tanie zdjęcia do wykorzystania na własnych stronach internetowych/blogach

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry fotograf ślubny z Warszawy »

  Szukasz fotografa z prawdziwego zdarzenia. Jeśli tak to nie mogłeś trafić lepiej. Studio Acfoto to fotografia ślubna z Warszawy oraz okolic. Od bardzo dawna fotografia była naszą wielką pasją, która nieustannie się poszerza. Wszystkie zdjęcia wymaga ogromnego zaangażowania i pracy, którą wieńczy wspaniała pamiątka na całe życie. Nasza podstawowy zakres działań to fotografia ślubna warszawa, ale bardzo chętnie też przyjmujemy zlecenia z pobliskich okolic. Jeżeli tylko chcesz na zawsze w wyjątkowy sposób uwieńczyć najważniejszą chwilę w swoim życiu to bez zastanowienia zajrzyj na www.acfoto.pl i skorzystaj z oferowanych przez nas usług. Do wszystkich zleceń podchodzimy bardzo indywidualnie i staramy się aby było wyjątkowe i niepowtarzalne. Poza fotografią ślubną chętnie podejmujemy się fotografowaniu różnych imprez okolicznościowych takich jak np. komunie, chrzty, imprezy firmowe, jubileusze itp. Bardzo serdecznie zapraszamy do naszego studia, gwarantujemy pełne zadowolenie, radość, uśmiech i wspomnienie na całe życie. Zapraszamy i polecamy!

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Na zawsze razem »

  Chcecie, by szczególne dla Was chwile były utrwalone w piękny sposób na fotografiach zapraszam do skorzystania z usług: reportaży, plenerów czy sesji narzeczeńskich . Ręczę dobrą jakość zdjęć dzięki wieloletnim doświadczeniom oraz innowacyjnemu sprzętowi. Fotografią zajmuję się zawodowo od wielu lat i stała się ona moim zainteresowaniem, które nieustannie rozwijam i dążę do perfekcji. Moją specjalnością jest fotografowanie ślubów Białystok ludzi w najważniejszych dla nich chwilach życia. Staram się realizować pomysły spersonalizowane, do konkretnego zadania. Nie unikam klientów zarówno klasycznych jak i pełnych niespodziewanych szaleństw. W fotografii ślubnej skupiam się na emocjach każdego uczestnika tego szczególnego dnia.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Galerie zdjęć »


  Blog, na którym zobaczysz wszystkie zdjęcia, których nie ukazały się w prasie i na stronach internetowych. Galerie zdjęć z najważniejszych wydarzeń w kraju i na świecie w najwyższej jakości. Zdjęcia na których uchwycono moment, którego nikt nie zauważył. Ciekawe kompozycje, plenery, ludzie, zwierzęta i momenty z życia, których nikt nie widział. Zobacz zdjęcia, które zostały odrzucone w prasowej selekcji. Ciesz oko i zachwycaj się najlepszymi ujęciami fotografów pracujących dla najlepszych agencji prasowych i fotograficznych.
   

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs fotografii Online »

  Szukasz kursu czy szkolenia fotografii ślubnej? Nasza szkoła zapewni ci kompleksowe szkolenie na fotografa ślubnego i zarabiać z pasji robiąc wspaniałe zdjęcia ślubne Wrocław. Chciałbyś mianować siebie fotograf ślubny Wrocław ale brakuje ci czasu na zgłębienie tajników tej sztuki? Skorzystaj z naszego szkolenia online i zdobądź wiedzę o której inni tylko marzą. Skontaktuj się już dziś i zostań profesjonalnym fotografem wykorzystującym w pełni swój talent i posiadany sprzęt, aby tworzyć przepiękne obrazy które zostaną nieśmiertelne. Czekamy na Ciebie! fotografia ślubna Wrocław.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • http://www.bialkatatrzanska.turystyka.pl - Białka tatrzańska »

  Góralska wieś o niesłychanie słynnym środowisku.
  Białka Tatrzańska to naprawdę nieduża wioska, znana na całą Polskę, a i nie tylko. Miejscowość ta, to góralska wieś o nadzwyczaj słynnym otoczeniu geograficznym, położona w województwie małopolskim. Umieszczona niedaleko Tatr Polskich i Słowackich, znajduje się 15 kilometrów od Nowego Targu, a 20 km od Zakopanego. Wieś o zabudowie ulicowej rozpościera się na długości 8 kilometrów. Najwyżej położonym okręgiem Białki Tatrzańskiej jest Kaniówka (725 m n. p. m.). Grunty położone na Grapie, to znaczy bliżej Przełomu Białki, znajdują się na wysokości 650 m n. p. m. Zabudowa wsi rozpościera się na długości doliny rzecznej, miejscami szerokiej na 1,5 kilometrów, czynnej na południe ku Tatrom Bielskim. Białka Tatrzańska leży między Wierchami wznoszącymi się powyżej 900 m n. p. m. Przynależą do nich: Wierch Koszarków (969 m), Wierch Jankulakowski (934m), Wysoki (947 m), Kustwański i Kotelnica (917 m n. p. m). Białka Tatrzańska nocleg poza wyciągami mawiele różnych atrakcji, m.in. przeróżne restauracje, w których można posłuchać góralskiej muzyki, występuje basen kryty i odkryty, boiska do piłki siatkowej, dyskoteki, itd.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Bielsko »

  Chcesz odnaleźć dla siebie dobrego i profesjonalnego fotografa? Musisz wiedzieć, że nasza fotografia ślubna Bielsko ? jest właściwa dzięki wykwalifikowanemu profesjonaliście który wykonuje ją za pomocą profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Tego typu fotografia jest przygotowywana na terenie całego kraju, dzięki temu bez przeszkód każdy znajdzie dla siebie doświadczonego z pasją fotografa jaki przygotuje tobie zdjęcia ? tylko wysokie jakościowo. Zapewniamy klientom atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim bardzo właściwe warunki współpracy z których to faktycznie warto jest skorzystać. Nie zwlekaj więc tylko pozwól sobie na wykorzystanie naszych propozycji ? a z pewnością będziesz z nich usatysfakcjonowany!

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład fotograficzny Zielona Góra »

  Zależy tobie na zrobieniu idealnych i nowoczesnych fotografii? Musisz wiedzieć, że nasz fotograf Zielona Góra zapewnia wam wysokiej jakości fotografie różnego typu. Tego typu fotografia ślubna Zielona Góra przedstawia tobie wspaniałe zdjęcia które umieszczone są na stronie. Tego typu metamorfozy Zielona Góra to strzał w dziesiątką dla każdego! Nasz zakład fotograficzny Zielona Góra to profesjonalne usługi z których powinien skorzystać każdy! W naszych propozycjach wyszukasz wiele rodzaj zdjęć jak na przykład fotografia reklamowa dla każdego!

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Gdańsk »

  Fotografia ślubna, której ofertę można zobaczyć na stronie www.znajmiecki.pl jest jednym z głównych zajęć gdańskiego fotografa Piotra Znajmieckiego.
  Zdjęcia ślubne wykonuje on głównie na terenie miasta Gdańska, czy Trójmiasta, ale z chęcią wybierze się w podróż po Polsce lub Europie w celu szukania jak najlepszych kadrów.
  Jest jednym z najlepszych fotografów ślubnych na pomorzu, dodatkowo bierze czynny udział w wielu fotograficznych przedsięwzięciach.
  Piotr Znajmiecki często wykonuje także sesje portretowe, modowe, a na jego stronie można zauważyć mnóstwo sesji ślubnych wykonanych nad morzem.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Michał Kowalski ? Fotografia »

  Chcesz skorzystać z usług fotografa? Posiadasz możliwość skorzystania z usług fotografa jakim jest fotograf Chrzanów, jaki zrobi dla nas mnóstwo różnorakich fotografii. Fotograf wykonał mnóstwo fotografii wieży którą jest Wieża Eiffla znana już każdemu z nas. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertami fotografa Chrzanów trzeba tylko nawiązać z nim ze wsparciem strony kontakt, by umówić się na zrobienie takich fotografii. Oferta fotografa jest duża i bez wątpienia wielu z nas wybierze tego typu fotografie, jakie będą dla niego odpowiednie. Warto jest dokonać rezerwacji terminu wykonania takich zdjęć aby fotograf miał je czas dla ciebie przygotować.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie z lotu ptaka »

  Wysokiej jakości filmowanie z lotu ptaka, wraz z fotografią z powietrza czy streamowaniem na żywo z lotu drona zapewnia Dronography – polska agencja kreatywna z branży video. Gwarantujemy wysoką jakość nagrywania, masę zróżnicowanych efektów montażowych, nowoczesny i dynamiczny charakter materiału filmowego czy elastyczność w realizacji projektów (także zdjęciowych i transmisji na żywo). Na swoim koncie mamy filmy nagrywane z drona dla różnych celów – nie tylko reklamowych, lecz także wizerunkowych, społecznych, dokumentalnych itd. Współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami jak i mniejszymi przedsiębiorstwami z regionu. Możemy wykonać wideofilmowanie z powietrza jako generalni wykonawcy projektu jak i podwykonawcy z zakresu ujęć z lotu ptaka. Działamy na terenie całego kraju, odległość nie ma dla nas znaczenia – wyjedziemy poza Wrocław, w którym żyjemy, i dotrzemy do Twojej firmy! Zapraszamy do składania zapytań – odpowiemy na pytania, postaramy się rozwiać wątpliwości, zaproponujemy najdogodniejsze rozwiązania!

  Data dodania: 09 05 2018 · szczegóły wpisu »

Fotografia - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia