Angielski Online


Reklamy Google


Ankiety, sondaże Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • Dorex - Parasole Reklamowe »

  Te gadżety wcale nie odchodzą z mody, a łatwość wykonania druku oraz niebanalny pomysł powodują, że raz za raz więcej firm decyduje się właśnie na taki sposób promocji.

  Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni reklamą na parasolach zachęcamy do współpracy.

  Parasole reklamowe z logo firmy to wyborny przedmiot reklamy Państwa firmy.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polprint druk cyfrowy - kujawsko pomorskie »

  Jesteśmy firmą, która ma bardzo duże doświadczenie w zakresie poligrafii. Działamy na rynku od 1990 roku a także dzięki ten czas zgromadziliśmy bardzo duże przejście. Obecnie zatrudniamy kilkadziesiąt osób o znacznych umiejętnościach potrafiących dokonać każdej usługi. Nasza propozycja obejmuje usługi takie jak nakład offsetowy: kalendarzy, czasopism, katalogów, druk liczbowy ewentualnie uszlachetnianie druków oraz wiele innych usług. Pod ręką wykonywaniu naszych usług stosujemy wysokiej jakości materiały takie jak papiery od gramatury 50g/m^2 i kartony o grubości co najmniej 0,6 milimetra. Przy użyciu połączeniu doskonałej jakości materiałów a oprócz tego doświadczenia jesteśmy przekonani, że każdy będzie w całości rad z propozycji naszych usług. Nadto dysponujemy szeregiem certyfikatów ISO, które również potwierdzają jakość naszej oferty.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ortmedical – publikacje medical market research »

  11. W swojej codziennej pracy wykorzystujesz dane pozyskane w ramach badań rynku medycznego? Koniecznie więc odwiedź nasz portal ekspercki, na którym dzielimy się całkowicie bezpłatnie sprawdzoną wiedzą w zakresie medical market research. Posiadamy nie tylko specjalistyczną wiedzę akademicką, lecz zarazem mamy bogate doświadczenie, wyniesione podczas wieloletniej pracy w branży healthcare market research. Publikujemy także w języku angielskim, chcąc kierować wsparcie również do osób spoza naszego kraju. Każdy z autorów współpracujących z naszym portalem posiada bogate portfolio badacza rynku medycznego. Są oni zatem w stanie dzielić się wartościowymi informacjami, które można z powodzeniem zastosować w praktyce. Odwiedź nas tak szybko, jak to tylko możliwe! Realne korzyści biznesowe znajdują się bliżej niż kiedykolwiek!

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Stainer Consulting - Merytoryczny lider rynku szkoleń biznesowych i badań Tajemniczy klient. Nasze szkolenia stanowią zaawansowane i unikalne programy, opierające się na ciągłych badaniach rynkowych i praktyce zdobywanej każdego dnia, podczas świadczonych przez nas usług. Naszym niepodważalnym atutem i ewidentną przewagą rynkową jest zdobywanie doświadczenia poprzez praktykę, np. podczas usług "Tajemniczy Klient", "Budowania sieci sprzedaży", czy "Negocjator do wynajęcia". Poprzez wyważoną kompilację znanych nam strategii rynkowych oraz posiadanej przez nas wysokiej wrażliwości etycznej, stajemy się wartościowym partnerem w prowadzeniu biznesu, którego usługi daleko wychodzą w tzw. wartości dodane. Autorska metodyka, najbardziej zaawansowane i praktyczne rozwiązania. Zgodnie z naszą misją miarą sukcesu naszej działalności jest stabilna i ciągle umacniana pozycja rynkowa naszych Klientów. Świadczymy wysoce zaawansowane usługi, dostarczające wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Taka orientacja naszych działań gwarantuje naszym Partnerom usługi przemyślane, zaplanowane i realizowane ze 100% zaangażowaniem.

  Data dodania: 02 05 2014 · szczegóły wpisu »

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże