Angielski Online


Reklamy Google


Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Blog prawo nieletnich »

  Nieletni. pl jest blogiem, który koncentruje się na prawie nieletnich, dostarczając podstawowe informacje dotyczącej tego tematu. Strona oferuje informacje na temat praw karnych nieletnich, analizując różne aspekty prawne powiązane z przestępstwami popełnionymi przez osoby poniżej pełnoletności. Na blogu, można znaleźć wiele porad na temat tego, jak chronić dzieci przed różnymi zagrożeniami, które nękają współczesne społeczeństwo. Poruszane są tam takie kwestie jak demoralizacja młodzieży, naruszanie praw dziecka i odpowiedzialność prawna dzieci i młodzieży.
  Nieletni. pl zawiera także liczne informacje na temat pieczy zastępczej, uwypuklając jej znaczenie i wpływ na życie dziecka. Blog pokazuje, jak skomplikowane i jednocześnie ważne jest prawo karne nieletnich. Wiele tematów jest traktowanych z właściwą powagą, a jednocześnie starają się one przekazać w przystępny sposób skomplikowane zagadnienia prawne.

  Data dodania: 07 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • Chrześcijański portal informacyjny TwojeDobre info »

  Zapraszamy do odwiedzin naszego portalu: twojedobre. info, który jest źródłem najświeższych informacji skupionych wokół wiary chrześcijańskiej (ewangelicznej, biblijnej). Znajdziesz tu wiele ciekawych, a zarazem bardzo pozytywnych informacji nie tylko z Polski, ale także z całego świata. Dowiesz się m. in. o najnowszych wydanych książkach dotyczących chrześcijaństwa, nauki biblijne, filmy oraz wiele odpowiedzi na trudne do wyjaśnienia pytania z dziedziny religii. Nasz portal to nie tylko suche teksty, ale także zachęta do dyskusji. Pod każdym z naszych artykułów jest sekcja komentarzy, gdzie każdy odwiedzający nasz portal może się wypowiedzieć i zachęcić resztę odwiedzających do dyskusji. Z miesiąca na miesiąc przybywa coraz więcej artykułów, więc nie przegap żadnego z nich i odwiedź nas już dziś.

  Data dodania: 27 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Katowice Agnieszka Mikołajczyk »

  Katowicka Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk, oferuje swoim klientom profesjonalne usługi notarialne na najwyższym poziomie. Dla nas relacja z klientem i wzajemne zaufanie są fundamentalne w naszej pracy. Oferujemy Państwu wiedzę i wieloletnie doświadczenie, a także indywidualne podejście do każdej sprawy. Kancelaria Notarialna zlokalizowana jest w samym sercu Katowic. Kancelaria Notarialna realizuje czynności notarialne, jak np: zakładanie spółek, sprzedaż lokali, sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie testamentów, ustanawianie hipotek, akty poświadczeń np. własnoręczności podpisu, sporządzanie intercyzy majątkowej, testamentu i inne. Mając świadomość jakim zaufaniem darzycie Państwo notariusza zawsze przykładamy należytą staranność do każdej sprawy.

  Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

  Data dodania: 16 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J. »

  Kancelaria Janik i Wspólnicy to nowoczesna firma prawnicza, która stawia na jakość usług, które świadczy nieprzerwanie od 1994 roku. Szeroki zakres specjalizacji obejmuje m. in. odszkodowania, rozwody, ochronę wizerunku, prawo spadkowe, windykację i kredyt frankowy. Zatrudnieni tam adwokaci i radcowie prawni udzielają rzetelnych porad w zakresie prawa medycznego, farmaceutycznego i prawa spółek, towarzyszą swoim klientom na każdym etapie prowadzonej sprawy, a w razie konieczności – reprezentują ich przed sądami i urzędami w kraju i za granicą. Niewątpliwymi zaletami tej Kancelarii są pełne zaangażowanie, otwartość na potrzeby i oczekiwania klienta i pozytywny stosunek do nieszablonowych rozwiązań. Sprawdź szczegółową ofertę i warunki współpracy bezpośrednio na stronie i podejmij współpracę, która przyniesie Ci korzyści.

  Data dodania: 16 10 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokatów LIPIŃSKI & WALCZAK »

  Kancelaria Lipiński Walczak zyskała pozycję lidera – nie bez powodu. Nowoczesna firma prawnicza swoją działalność opiera na aktualnej wiedzy, doświadczeniu zatrudnionych adwokatów i radców prawnych, doradców podatkowych i specjalistów i zaangażowaniu całego zespołu. Warto wiedzieć, że na co dzień zespół Kancelarii Lipiński Walczak zajmuje się skutecznym zabezpieczeniem zatrudniających przed utratą klientów i kradzieżą how-know, zabezpieczeniu zatrudnionych przed niekorzystnymi skutkami mającymi związek z zawartym w umowie zakazem konkurencji, a także – obsługą klientów indywidualnych. Firma prawnicza zapewnia również wsparcie w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa karnego, prawa sądowo-administracyjnego, spadkowego, autorskiego i gospodarczego. Sprawdź pełny zakres świadczonych specjalizacji bezpośrednio na stronie i miej pewność - podejmiesz współpracę z profesjonalistami.

  Data dodania: 25 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Śliwowski Nowak Adwokaci spółka komandytowo-akcyjna »

  Czeka Cię kontrola podatkowa lub postępowanie podatkowe i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Liczysz na pomoc doświadczonych osób, które pomogą Ci przez wszystko przejść? Zgłoś się do Kancelarii Śliwowski i Nowak. Znajdziesz nas w Sosnowcu przy ulicy Baczyńskiego 12. Nasz zespół tworzą adwokaci z 10-letnim doświadczeniem. Oferujemy bieżące doradztwo w nagłych sprawach, a także pomoc w pozyskiwaniu zwrotu podatku zagranicy, jak i rozliczaniu wszelkich formalności. Dla naszych klientów służymy doradztwem z zakresu interpretacji podatkowej, jak i przy postępowaniu podatkowym. W nagłych przypadkach reprezentujemy klientów przed sądem lub w trakcie kontroli. Skontaktuj się z nami osobiście lub zadzwoń i powiedz, czego oczekujesz. Zapewniamy poufność. Więcej na naszej oficjalnej stronie internetowej: www. snkancelaria. pl

  Data dodania: 25 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Polski Prawnik KKTC »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 25 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lublin »

  Decyzja o tym, który adwokat Lublin poprowadzi Twoją sprawę z pewnością nie jest łatwy. Szczególnie, jeśli od jej rozwiązania wiele zależy i jest ona dużym wyzwaniem. Skuteczny adwokat Lublin – Magdalena Nowak, zdecydowanie nie boi się wyzwań i spraw, które mogą wydawać się skomplikowane. Lata doświadczenia pozwoliły mu dokładnie poznać branżę, w której pracuje i całkowicie się w niej odnajduje. Kancelaria adwokacka Lublin zajmuje się prawem cywilny, prawem rodzinnym, sprawami spadkowymi oraz przyznawaniem alimentów. Świetna lokalizacja, w jakiej się znajduje, ułatwia klientowi dotarcie. Jest profesjonalistą, a pozytywne opinie klientów dowodzą, że ten prawnik Lublin, to osoba, której zdecydowanie można powierzyć swoje problemy. Warto zaznaczyć, że ten adwokat od rozwodów Lublin jest profesjonalistą w tej dziedzinie. Zajmuje się zarówno przygotowaniem i złożeniem wszelkich wniosków, jak i reprezentacją klienta na Sali sądowej. Rozwody Lublin to przede wszystkim wystosowanie odpowiednich argumentów, by osiągnąć gwarancję sukcesu. Kancelaria prawna Lublin bez najmniejszego problemu, świadczy porady w języku angielskim. Możliwy jest kontakt telefoniczny oraz mailowy.

  Data dodania: 20 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelna firma pogrzebowa Gubin »

  Zdajemy sobie sprawę, że przygotowanie uroczystości pogrzebowej, gdy samemu przeżywa się żałobę, nie jest najprostszym zadaniem. Zatem właśnie nasza spółka pogrzebowa dba o to, by każdy kupujący był w sumie usatysfakcjonowany z naszych usług a oprócz tego by sam nie musiał się niczym przejmować. Tym samym właśnie nasza oferta jest tak bogata a także zawiera m. in. : zaplanowanie uroczystości pogrzebowej, przewiezienie zwłok na miejsce (do świątyni, kaplicy, na cmentarz), oraz opieka nad grobami. Można liczyć na naszych doświadczonych pracowników, którzy zawsze dbają o dobre wypełnienie każdego zlecenia. Dzięki nim nie muszą Państwo się niczym przejmować. Z pewnością przekonacie się, że są to osoby kompetentne, które wysłuchają, okażą empatię i pomogą się wszystkim zająć. Faktycznie wskazane jest

  Data dodania: 24 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona tematyce odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Znajdziesz tu skuteczny wzór odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Wzór można ściągnąć w pliku: docx, doc, pdf, rtf.

  Na naszym blogu znajdziesz również ciekawe wpisy o tym jak uzyskać: odszkodowanie, zadośćuczynienie, rentę. Dowiesz się jak: zgłosić szkodę, prowadzić postępowanie likwidacyjne, negocjować. Znajdziesz najpowszechniejsze argumenty odmowne towarzystw ubezpieczeń, ale przede wszystkim znajdziesz rzetelne i merytoryczne wzory pism, przydatne do uzyskania wysokiego odszkodowania. Udostępniamy wzory odwołań od decyzji największych zakładów ubezpieczeniowych takich jak: PZU, Warta, Link4, Interrisk, Generali, Uniqa, Proama, Ergo Hestia. Napisz profesjonalne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Podejmujemy się reprezentacji na terenie całego kraju. Przykładowe świadczenia jakie realizujemy to: odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, a także wszelkiego rodzaju zadośćuczynienia i renty odszkodowawcze, wypadek w pracy, odszkodowanie na wypadek śmierci lub za uszczerbek na zdrowiu. Z naszej oferty mogą skorzystać: kierowcy samochodów, motocykliści, piesi, rowerzyści, pasażerowie. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na uzyskiwanie wysokich odszkodowań. Dochodzimy wysokich odszkodowań i zadośćuczynienia. Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Naszym drugim atutem jest niska cena świadczonych usług. Jest ona efektem tego, że doskonale znamy się na tym czym się zajmujemy. Nie pobieramy opłat wstępnych, nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do wypadku.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo