Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Automatyka Podkategoria: Automatyka

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Niezawodne suwnice podwieszane od Prohamat. Doświadczenie »

  Drugą najważniejszą pozycją ofertową są przenośniki rolkowe. Metalowa konstrukcja, najlepsze materiały gwarantujące bezpieczeństwo i solidność realizowanych zleceń. Przenośniki to już nierozdzielny aspekt funkcjonowania firm działających w ramach przemysłu metalurgicznego.Nasza bogata lista obejmuje produkcje żurawi słupowych lub żurawi przyściennych, których sprzedażą zajmujemy się od wielu lat.

  W Naszej ofercie mamy maszyny transportu bliskiego w tym przede wszystkim żurawie specjalne, które produkujemy także na specjalne życzenie Naszych klientów zgodnie z ich wymaganiami jak również dokładną specyfikacją. Nie ulega wątpliwości od dawna, że urządzenia ułatwiają firmom wykonanie skomplikowanych lub mozolnych obowiązków.Produkujemy również suwnice jednodźwigarowe, które należą do najpopularniejszych urządzeń tego typu na rynku polskiem.

  Nasze suwnice są jednodźwigarowe lub też mogą występować w formie dwudźwigarowej. Takie suwnice posiadają gigantyczny udźwig, wynoszący nawet kilkadziesiąt ton. Są one znakomitym rozwiązaniem transportowym w magazynach, w których znajdują się wielkogabarytowe przedmioty.Istniejąca od kilku lat firma Prohamat z siedzibą w Katowicach, na Górnym Śląsku to producent przenośników, żurawi oraz suwnic dla przemysłu górniczego lub dla przemysłu przetwórczego.Dlatego jesteśmy otwarci na kooperację z wieloma firmami, które chcą się rozwijać. Właśnie dla Nich mamy w produkcji przenośniki rolkowe jak również przenośniki wysuwne. Dopełnieniem proponowanych urządzeń są przenośniki taśmowe nazywane inaczej taśmami rolkowymi, które służą są transportu produktów za pomocą taśm trasnportowanych za pomocą rolek.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka przemysłowa »

  Pionier pneumatyczny prowadzący sprzedaż pneumatyki i produkcję siłowników pneumatycznych Pneumat System oferuje :
  1. Wykonane pionowo lub poziomo grupy zbiorników ciśnieniowych. Zbiorniki ciśnieniowe o różnych pojemnościach zbiorników.
  2. Rzetelne usługi serwisowe sprężarek. Serwis sprężarek wykonujemy w sposób kompleksowy - od czyszczenia sprężarki po wymianę poszczególnych elementów sprężarki.
  3. Specjalistyczne i standardowe serie węży przemysłowych. Węże przemysłowe dla każdego przemysłu.
  Polecamy !

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty napawane »

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy „MWS”. Nasza firma istnieje na rynku bardzo dużo lat a oprócz tego z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia jesteśmy pewni, że każdy będzie kontent z naszych usług. Zajmujemy się między innymi| napawaniem, spawaniem, metalizacją, wytaczaniem otworów i wieloma innymi usługami. W naszej ekipie pracuje doświadczone grono specjalistów, które nie boi się podejmować nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań. W ciągu naszej pracy wykorzystujemy metody MIG, MAG, PTA, TIG i również inne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją a zapewnimy spokój nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasze umiejętności wykorzystywane są w bardzo wielu różnych gałęziach przemysłu między, których można odkryć hutniczy, metaliczny, papierniczy, ceramiczny i niemało innych.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • ograniczniki przepięć :średniego napięcia »

  Proponujemy profesjonalne podejście do kontrahenta, usługi doskonałej jakości i w pełni szykowne produkty, takie jak ograniczniki przepięć, ograniczniki przepięć wysokiego napięcia oraz ograniczniki przepięć sn. Mamy w swojej ofercie urządzenie zaprojektowane do ochrony aparatury elektrycznej przed przejściowymi przepięciami, ograniczające czas trwania i częstotliwość prądu następczego. Przepięcia mogą powstać podczas np. załączania lub wyłączania nieobciążonej linii napowietrznej lub przy uderzeniu pioruna w linię napowietrzną. Na domiar tego wszystkie proponowane przez nas usługi i towary oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, ponieważ zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy do skorzystania z oferty naszej biegłej firmy, z jakiej każdy z Państwa bezspornie będzie niezwykle zadowolony.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • systemy pompowe »

  Dobra pozycja i sukces spółki objawia się na wielu płaszczyznach, z której jedną z nich jest niewątpliwie wytrzymały i zawodowy sprzęt przemysłowy. Zakład Mitsubishi Electric znakomicie zdaje sobie z tego faktu sprawę, dlatego od wielu lat jest liderem w gałęzi przemysłowej i którego automatyka przemysłowa oczarowała świat. Propozycja spółki, na którą składają się urządzenia przemysłowe czy systemy pompowe osiągalna jest dodatkowo w naszym państwie, gdzie rozwijające się zakłady mogą wykorzystywać w pełni fachowego i sprawdzonego wyposażenia. Całkowita oferta polskiej placówki Mitsubishi Electric zaprezentowana jest naturalnie na firmowej stronie internetowej producenta www.mpl.pl, na którą bardzo serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozdzielacz hydrauliczny »

  Z racji tego, że części hydrauliki w maszynach, urządzeniach czy pojazdach są zazwyczaj bardzo kosztowne dlatego w przypadku jakiejkolwiek awarii lepiej skontaktować się z firmą specjalizującą się w reperacji takich podzespołów jak: siłownik, pompa hydrauliczna czy nawet serce każdej maszyny jakim jest silnik hudrauliczny.
  Firma Hydrobig jest specem w tej dziedzinie.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • węże hydrauliczne »

  Chodzimy po ziemi, a poniżej nas pracują bez przerwy pracownicy kopalń eksploatując węgiel i podobne zasoby ziemi. Praca w kopalniach jest niebezpieczna oraz ciężka jednakże bieżące możliwości techniczne ułatwiają ją w dużym stopniu i z upływem czasu przemysł wydobywczy staje się nieco bardziej bezpieczniejsze, prostsze i skuteczniejsze. Maszyny wyręczają w części prac ludzkie ręce, lecz potrzebują one ciągłego serwisu i doglądu ze strony znawców tematu. Podobnie przeróżne ich detale eksploatacyjne przy tak niesprzyjających warunkach mają bardzo krótki etap życia. Bomar to spółka która produkuje dla górnictwa jednako same maszyny jak także detale rodzaju obróbka skrawaniem i trudzi się obsługą serwisową w obrębie tych części. Działamy od wielu lat i jesteśmy znaną na całym świecie marką działającą w tym rozbudowanym segmencie rynku. Wyrabiany nasz ciężki sprzęt, usługi jak i precyzyjne podzespoły cenione są w Polsce, Chinach, Rosji oraz pozostałych częściach świata. Podobnie obróbka skrawaniem, a konkretnie pojedyncze detale wytworzone w ten sposób przez profesjonalistów dziedziny, przedstawiają ogromne zainteresowanie i nienaganną renomę. Witryna ta to oferta firmy i wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nią w celu zaznania bardziej dokładnych informacji w zakresie poszczególnych produktów i usług.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • elektryczne klucze do kół »

  Zagadnienia motoryzacyjne to bardzo charakterystyczny rynek, w którym mogą egzystować tylko i wyłącznie fachowcy sprzedający wysokiej klasy towary. Nasza firma istnieje na rynku od 33 lat i również przez ten czas w dużym stopniu rozszerzaliśmy naszą propozycję. Obecnie w sprzedaży mamy takie produkty jak podnośniki płytowo nożycowe, klucze do kół, profesjonalne urządzenia warsztatowe, mobilne zestawy podnośników i niemało innych towarów do obsługi warsztatów mechanicznych. Dzięki doświadczeniu możemy obwarować dostawy części zamiennych do produkowanych przez nas artykułów. Zajmujemy się także przeprowadzaniem bieżących napraw i napraw w tego typu urządzeniach. Gwarantujemy indywidualne zachowanie się do każdego zlecenia. Dzięki nam każdy manufaktura będzie bez zarzutu wyposażony i również będzie mógł przeprowadzać profesjonalne naprawy. Namawiamy do zakupów.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • silniki elektryczne prądu stałego i zmiennego, produkcja, sprzedaż, serwis »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz u nas duży wybór silników elektrycznych takich jak: silniki indukcyjne, silniki prądu stałego oraz inne maszyny specjalistyczne. Jesteśmy na rynku od wielu lat co pozwoliło nam zdobyć olbrzymie doświadczenie w tej branży. Oferowane przez nas produkty są najlepszej jakości. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • pompy ciepła Małopolska »

  Jeśli chcilibyście Państwo zainstalować u siebie nowoczesne pompy ciepła małopolska zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się montażem alternatywnych źródeł ciepła oraz elektryczności. W bazie produktowej posiadamy oprócz tego kotły kondensacyjne bielsko i rekuperatory bielsko. Ogromną popularnością wśród naszych zleceniodawców cieszą się też niezwykle funkcjonalne pompy ciepła małopolska. Wybierając współpracę z nami możecie Państwo liczyć na najlepszą jakość usług i sprzętu w dobrej cenie. Nasza firma dysponuje najnowocześniejszymi technologiami i sprzętem umożliwiającym natychmiastowy montaż. Dostarczane przez nas systemy objęte są dożywotnią gwarancją. Jeśli więc zależy ci na darmowym pozyskiwaniu energii cieplnej oraz elektrycznej zapoznaj się z naszą ofertą. Będziesz usatysfakcjonowany z cen i najwyższej jakości współpracy.

  Data dodania: 03 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poziomowskazy, »

  Nasza firma rozpoczęła działalność w 1991 jak również od tego czasu specjalizujemy się ochroną stref zagrożonych eksplozją a także poprawianiem bezpieczeństwa procesów technologicznych. Nasza firma współpracuje z kilkoma firmami zdobyliśmy bardzo duże wiedzę praktyczną. Dzięki temu aktualnie sprzedając produkty, którymi handlujemy jesteśmy przekonani, że możemy zapewnić najwyższą jakość usług. Posiadamy w ofercie m.in. zabezpieczenia przepięciowe obwodów, armaturę ciśnieniową, rurki impulsowe, zawory ręczne oraz dodatkowo znacznie więcej. Każdemu z naszych konsumentów dostarczamy dokumentacje techniczno-ruchowe co powoduje, że prawie każdy z naszych kontrahentów powinien czuć się bezpiecznie o ile chodzi o jakość naszych usług. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją naszej korporacji. Jesteśmy pewni, że zadowolimy dosłownie najbardziej wymagających nabywców.

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium projektowe elektorniki - Monitech »

  IT i elektronika we Wrocławiu.
  Instytucja monitech, to siedziba wytwarzania postępowej elektroniki i programów z poziomu informatyki, elektroniki i software.
  Naszym dążeniem jest tworzenie niezawodnych dla odbiorców aparatów, które wypatrują aplikację w codziennym życiu i spełniają wymagania kontrahentów. Wytwarzamy rozwiązania techniczne i oprogramowanie także na zamówienie użytkownika. Niektóre z projektów, które już posiadamy dopracowujemy do ich wyobrażeń i specyfiki funkcjonowania. Ewolucja aparatu bazuje na trzech stopniach. Naszą produkty znamionuje nowatorskie stanowisko i ogromna jakość świadczonych rozwiązań.
  Biuro projektowe Monitechl
  Elektronika dla domu od MOnitech - inteligentny budynek
  Projekt Talga - inteligentnego domu na you tube

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • kojce porodowe »

  Szukasz spółki która oferuje produkty a maszyny z gałęzi wyposażenia budynków inwentarskich? Chciałbyś odkryć solidnego partnera, który przedstawi Ci nowoczesne rozwiązania dla rolnictwa? Interesuje Ciebie kompleksowa obsługa od doradztwa, poprzez wdrożenia aż po usługi serwisowe? Musisz zaznajomić się z propozycją spółki TerraExim – Agroimpex. Firma oferuje najwyższej klasy rozwiązania technologiczne, zaś same maszyny są dostosowane do norm polskich. Nasze urządzenia zapewnią faktyczny wzrost produkcji również ułatwią pracę w budynkach inwentarskich! Profesjonalna kadra pracowników zawsze ochoczo służy profesjonalnymi poradami z zakresu doboru maszyn także hodowli zwierząt. Takie postępowanie pozwala nam oferować rozwiazania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb Klienta. Realizacja optymalnych rezlutatów produkcyjnych stanie się realne aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Windy Gorzów Wielkopolski - Nam-lift.pl »

  Niewątpliwie konserwacja wind powinna być odpowiednio częsta, bo jeżeli chcielibyśmy, aby nasze windy jeszcze przez dłuższy okres czasu charakteryzowały się optymalnym standardem: zatem nie siały grozy, należałoby zadbać o to. Generalnie z polskimi windami jest w porządku, trudno na cokolwiek zbytnio się skarżyć. Zatem członkowie spółdzielni mieszkaniowych powinni częściej sięgać po usługi takich firm, które trudnią się konserwowaniem wind. Całkiem dużo prowadzi działalność tego typu interesów, głównie w wielkich miastach: Łódź, szczecin, Aglomeracja Warszawska, Wrocław, etc. Bylibyśmy raczej bezmyślni, gdybyśmy pomniejszali wielkie znaczenie takich akcesoriów jak choćby dźwigi osobowe. Powinniśmy pamiętać, że chociaż czymś realnym jest wypadek, i to nawet taki śmiertelny, z właśnie udziałem wind. Prastare porzekadło mówi, iż Polacy są mądrzy, lecz tylko po szkodzie. Nie ma większego sensu potwierdzić to wiekowe hasło.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • PRANA - Źródło życiodajnej energii »

  Szukasz folii w którą zapakujesz niemal wszystko?Czy bezpieczeństwo podczas transportu jest dla Ciebie ważne?Szukasz folii która zapewni Ci przejrzyste pakowanie?Firma PRANA-PACK da Ci to wszystko.Jesteśmy firmą zaopatrującą sklepy,hurtownie,hale produkcyjne w różnorodne rozmiary folii poliolefinowej oraz folii stretch.Nasza folia jest ceniona i polecana przez handlowców.Charakteryzują ją bardzo dobre parametry techniczne,dysponujemy szeroka gamą rozmiarów oraz grubości folii.Naszym priorytetem jest zadowolenie kupującego,rzetelny opis oraz fachowe podejście do klienta.Zapewniamy atrakcyjne ceny w kupnie hurtowym oraz detalicznym.Klient nasz Pan.Zajmujemy się również sprzedażą folii stretch - ręcznej folii stretch oraz maszynowej.Zebrane doświadczenie pozwoliło nam na wprowadzenie na rynek taśm pakowych które zapewniają mocne i bezpieczne zabezpieczenie ładunku.Znajdują one zastosowanie w sklepach,hurtowniach oraz w gospodarstwie domowym.Taśmy te charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne,są rozciągliwe,można ich używać praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych.Mając na uwadze energie odnawialną firma PRANA-PACK wprowadziła do swojego katalogu elektrownie wiatrowe.Inwestycja zamontowania takiego urządzenie szybko się zwraca i zaczyna na zarabiać.Pamiętaj,że każdy grosz zaoszczędzony to grosz zarobiony.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą którą znajdą Państwo na stronie www.pranapack.pl.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uzdatnianie wody »

  Szukasz właściwych rozwiązań jakie uproszczą Ci egzystencje w Twoim domu? Zajrzyj na nasza stronę internetową, na której możesz dostać rozległy zestaw rozwiązań do swojego domu. Pośród nich możesz znaleźć różnego rodzaju rozwiązania na uzdatnianie wody. Posiadamy także w asortymencie kolektory słoneczne, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o dbanie o środowisko i wykorzystywanie źródeł energii odnawialnej . Mamy też dla Ciebie rozwiązania w zakresie oczyszczanie ścieków. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Szukasz odpowiednich rozwiązań jakie uproszczą Ci życie we własnym domu? Odwiedź stronę internetowa naszej firmy, na której możesz dostać szeroki wybór systemów do swojego domu. Pośród nich możesz znaleźć różnego rodzaju rozwiązania na uzdatnianie wody. Posiadamy też w sprzedaży kolektory słoneczne, co jest doskonałym rozwiązaniem jeśli w grę wchodzi ochrona środowiska i wykorzystywanie źródeł energii słonecznej . Posiadamy także dla Ciebie rozwiązania z zakresu oczyszczanie ścieków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • fino.com.pl »

  Jeżeli już szukają państwo materiałów do pakowania to dobrze trafiliście. W mojej ofercie jesteśmy w stanie przygotować dla państwa w rzeczywistości wysokiej klasy woreczki foliowe czy również taśmy samoprzylepne. Wbrew pozorom niełatwo przygotować najwyższej jakości tego typu towar. Nasze wieloletnie doświadczenie procentuje przy wykonywaniu dla każdego zleceniodawcy. Z pewnością powinno się liczyć się z odpowiednim wyborem firmy produkującej tego rodzaju produkty. Naszym produktem flagowym jest taśma z nadrukiem i jesteśmy w stanie wykonać właściwie każdy dowolny nadruk. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług a z pewnością każdy otrzyma zarówno obsługę na bardzo wysokim poziomie a również produkty dostosowane do wymagań każdego naszego kontrahenta. Posiadamy nadzieję, że właściwie każdy będzie bardzo zadowolony po skorzystaniu z naszych usług.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Extra Budowa domów Kielce »

  Naszym głównym zamiarem jest budowa domów Kielce i bardzo dobra jakość usług po interesujących cenach ? indywidualnych, przystosowanych do pełnionych prac, gdyż rekomendacja naszej firmy przez Klienta, jest najważniejszą możliwością reklamy. Pomagamy także w obszarze wyboru materiałów budowlanych.

  Wszelkie zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją a zadowolenie zleceniodawcy jest nadrzędnym celem.

  Obszarem na którym wykonujemy prace to Kielce i okolice, dla potrzeb Klienta pracujemy również poza województwem świętokrzyskim.

  Rozporządzamy własnym sprzętem i dużą gamą urządzeń i elektronarzędzi co zezwala ułatwić działania, zmniejszyć koszty przeprowadzanych prac i proponować konkurencyjne ceny naszych usług.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy hydrauliczne »

  Rozmaita propozycja automatyki przemysłowej - automatyka siłowa - najszersza oferta części wiarygodnych producentów (Hawe, Argo-Hytos, Prema, SMC, Festo i innych). Firma oferuje różne usługi. Spojenie zdolności zdobytych w trakcie remontów maszyn pneumatycznych pozwala na fachowy konsulting w aspekcie wyboru urządzeń wykonawczych. Oferta handlowa naszego przedsiębiorstwa: zawory proporcjonalne, przewody hydrauliczne, układy sterowania hydrauliczne, zawory sterujące hydrauliczne.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Miflex-masz.com.pl - Saszetkarka pozioma oraz inne »

  „Miflex-Masz” działa na rynku 1997 w zakresie produkcji maszyn a także urządzeń do pakowania różnego rodzaju. Większość z naszych produktów powstała opierając się na o własne pomysły konstrukcyjne. Nasze hale produkcyjne są nienagannie wyposażone w narzędzia najlepszej klasy taki jak tokarki, obrabiarki, centra obróbkowe i bez liku innego sprzętu pozwalającego nam produkowanie artykułów na najlepszym poziomie. Mamy w sprzedaży pakowarki, saszetarki, krajarki do folii oraz papieru a także bez liku innych maszyn. Jesteśmy pewni, że każdy w sumie będzie zadowolony z oferty naszej firmy. Dodatkowymi zaletami naszej firmy jest dobrobyt zaawansowanej siła robocza specjalistów. Zapraszamy każdego do zapoznania się z propozycją naszej firmy. Dzięki nam każdy otrzyma maszyny spełniające jego oczekiwania. Jesteśmy pewni naszej jakości.

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Automatyka - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka