Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'biznes':

1 · 2 · następna strona »
 • Biznes plan »

  Zastanawiasz się nad założeniem działalności gospodarczej? Chciałbyś otworzyć firmę, jednak nie masz na zrealizowanie tego celu odpowiednich funduszy? Jeśli tak, to koniecznie powinieneś odwiedzić Portal-Gospodarczy.pl, ponieważ dowiesz się tam bardzo wiele na temat otwierania własnej firmy, prowadzenia działalności gospodarczej, ale również na temat finansowania tego rodzaju przedsięwzięć. Oczywiście na każde dofinansowanie jest potrzebny biznes plan. I nieważne czy jest to firma produkcyjna, handlowa czy usługowa, ponieważ w każdym przypadku chęci zdobycia pieniędzy z zewnątrz będzie potrzebny odpowiedni biznes plan. Tak więc zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego serwisu i zweryfikowania wielu informacji, a także dowiedzeniu się naprawdę ciekawych kwestii w sprawach finansów działalności gospodarczej.

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biznes i Finanse - biznesplan »

  Każdy biznesplan powinien być opracowany w odpowiedni sposób. Można powiedzieć, że jest to wizytówka naszej firmy. Wszystkim osobom, które muszą opracować efektywny biznesplan polecamy specjalistyczną witrynę internetową. To właśnie tam można znaleźć bardzo wiele pomocnych informacji z dziedziny biznesu i finansów. Czy zastanawiasz się, jak napisać biznesplan? Zapraszamy na przedstawianą stronę, a zobaczysz, że nie jest to wcale takie skomplikowane. Jesteśmy też pewni, że będziesz zainteresowany również innymi kategoriami serwisu, które zawierają porady z zakresu biznesu i finansów. A istniejąca baza informacji biznesowo-finansowych nieustannie jest powiększana. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprocentowanie kredytów gotówkowych »

  Jedną z najważniejszych i budzących najwięcej kontrowersji kwestią w zaciąganiu kredytów jest ich oprocentowanie. To ono w znacznej mierze decyduje o tym jak duże wzięcie pożyczki będzie nasz kosztować. Oprocentowanie kredytów gotówkowych jest również niezwykle istotne biorąc pod uwagę wybranie najlepszej oferty. W tym zakresie znaczącą pomocą może być nasza strona internetowa, na której zamieszczamy zestawienie oprocentowania wszelkich instytucji zajmującej się kredytami, serdecznie zapraszam do jej odwiedzenia oraz do skorzystania z zamieszczonych na niej informacji.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program magazynowy »

  Reset2 przygotowuje oprogramowanie dla niewielkich, średnich jak również wielkich firm. Programy finansowe wyróżniają się rozbudowanymi możliwościami i intuicyjną obsługą. Zespół wdrożeniowy tworzą fachowcy z wieloletnim obyciem, którzy własną pracę wykonują błyskawicznie oraz dokładnie. Przykładowymi programami jakie tworzymy są programy kadrowe oraz księga przychodów. Wszystkie aplikacje na stronach: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/opis-programu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia zintegrowane »

  Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową.
  Organ wydający poświadczenie ma obowiązek analizy i ewentualnej zmiany treści w trybie określonym ustawą. Dokument wydawany jest na czas określony, nie dłuższy niż 10 lat, a urząd ma 6 miesięcy na to, by rozpatrzyć wniosek. Wniosek należy złożyć w dwóch egzemplarzach (papierowym i elektronicznym) przed rozpoczęciem działalności wymagającej uzyskania pozwolenia zintegrowanego. O złożeniu wniosku ponownie należy pamiętać przed końcem ważności dokumentu. W Polsce kwestię tę reguluje ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. – Prawo ochrony środowiska (Dz. U. Z 2008 r. Nr 25, poz.150, z późń. zm.). Minister Środowiska wydał również rozporządzenie z dnia 26 lipca 2002 r., w którym znajduje się informacja na temat rodzajów instalacji mogących powodować znaczne zanieczyszczenie środowiska. Co więcej i dokładniej mówi o tym Prawo ochrony środowiska? Posiadanie takiego pozwolenia zintegrowanego jest warunkiem koniecznym do prowadzenia instalacji wymienionej w rozporządzeniu.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy!

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Studia, praca i życie za granicą »

  TwojaEuropa.pl - kontakty i praktyczne informacje... Jak studiować za granicą, jak zdobyć fundusze unijne i rozwijać firmę za granicą, jak podróżować po krajach europejskich, jak działają instytucje i prawo unijne. Ponadto, bieżące wydarzenia polityczne, gospodarcze i kulturalne w Unii Europejskiej, a także ciekawostki dla każdego (kuchnia europejska, zwyczaje, europejskie kino...).

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencje reklamowe Włocławek, Warszawa, Toruń »

  Profesjonalna agencja reklamowa full serwis to w ogromnej liczbie przypadków określenie na agencje reklamowe full serwis, potrafiące wszystko. Poszukując możliwie jak najlepszej dla nas agencji reklamowej, której chcemy zlecić naszą kampanię w zdecydowanej większości przypadków borykamy się z takimi problemami jak na przykład gwarancję co do jakości wykonywanych usług poprzez agencję (Toruń, Olsztyn, Włocławek). Ogólnie ujmując marketingowa agencja reklamowa full service jest to taka agencja Toruń, Warszawa, Włocławek), która wykona kompleksowo całą kampanię reklamową. Aby posiadać pewność, że kreatywna agencja reklamowa Toruń, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Włocławek jest znakomita, warto popatrzeć na prace agencji. Na pewno znajdzie się kreatywna agencja do  naszej kampanii.
  Teraz dlatego też żeby posiadać gwarancję, że wybrana Olsztyn, Włocławek przez naszą firmę kreatywna agencja reklamowa Toruń, Poznań, Włocławek jest faktycznie bardzo dobra, warto wejść do internetu, przeczytać opinie oraz dodatkowo ze 100% pewnością poszukać prac konkretnej agencji reklamowej.
  W zdecydowanej większości przypadków dobrym rozstrzygnięciem będzie również wypytanie znajomych, choćby to będzie jeszcze zależało od tego jakie kontakty mamy, ponieważ niestety nie właściwie każdy zna jakieś agencje reklamowe Włocławek, Toruń, Olsztyn czy również nawet osoby, które mogłyby jakieś polecić agencje reklamowe. Niestety nie jest to rzecz prosta, by agencja reklamowa przez nas wyszukana okazała się de fakto świetną, a mówiąc ściślej jej znalezienie bacząc na 100% na nasze potrzeby, może nie być łatwe.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Waluty »

  W tym serwisie znajdziesz wszystkie  najważniejsze wiadomości dotyczące aktualnych wydarzeń w biznesie krajowym i międzynarodowym. Najważniejsze wiadomości z giełd papierów wartościowych oraz notowania walut. Dowiedz się w co zainwestować swoje pieniądze . Jeśli masz problemy z odnalezieniem się w gąszczu podatkowych przepisów, to ten serwis jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne formularze, które pozwolą Ci prawidłowo rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.  Sprawdź w jakie nieruchomości warto inwestować, a na czym wiele nie zarobisz.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raport oddzialywania »

  Raport o Oddziaływaniu Przedsięwzięcia na Środowisko to dokument, który jest konieczny w przypadku realizacji projektów mogących znacząco wpływać na przyrodę. Taki raport wymagany jest także często, gdy istnieje podejrzenie, że przedsięwzięcie może potencjalnie zagrażać zaburzenia naturalnego rytmu funkcjonowania środowiska. Szczegółowe przepisy warunkujące ograniczenia zostały zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 roku (Dz.U.2010.213.1397). Jest więc potrzebna gruntowna znajomość prawa, aby prawidłowo przygotować raport i sprostać wszystkim wymaganiom. Błędne dane lub mało szczegółowe informacje mogą się przyczynić do faktu, że decyzja zostanie odrzucona przez odpowiednie organy decyzyjne administracji państwowej. To dlatego tak ważne jest, aby wybierając firmę realizującą raport, kierować się ich doświadczeniem, sukcesami oraz posiadanym sprzętem. Prawidłowo wykonana usługa pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale także bardzo cenny czas (źle przygotowana dokumentacja może opóźnić realizację planu nawet o kilka miesięcy).

  Data dodania: 23 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Technologia jest tak nowoczesna i uproszczona, że możliwe jest założenie własnego bloga w 5 minut. Kolejne 5 minut potrzebne jest na dodanie kodu Adsense i już można zarabiać. Dodatkowo Adsense generuje tzw. dochód pasywny, czyli zarabiasz bez swojej ingerencji. To już prowadzi do niezależności finansowej. Za granicą istnieją strony internetowe przynoszące przychody na poziomie miliona dolarów kwartalnie. Trzeba mieć dużą motywację, żeby samemu siedzieć przed komputerem i zacząć zarabiać w ten sposób. Sukces osiągają osoby które są wytrwałe, umieją się same zmobilizować i mają odwagę.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karta przedsiewziecia »

  Co to jest karta informacyjna przedsięwzięcia Z czym to się je Sprawdź na naszej stronie! Dowiedz się więcej o karcie informacyjnej przedsięwzięcia! Karta informacyjna przedsięwzięcia to dokument, który obowiązuje wszystkich inwestorów planujących realizację biznesów i budowli znacznie zanieczyszczających środowisko naturalne. Wszelkie dokumenty składa się w odpowiednim urzędzie gminy. Stosowne organy władzy po zapoznaniu się z wytycznymi, wydają pozwolenie, które jest przepustką do rozpoczęcia wszelkich prac. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, inaczej zwany operatem środowiskowym, to dokument, który jest niezbędnym elementem prowadzącym do uzyskania pozwolenia na rozpoczęcie niejednej ważnej inwestycji. Bardzo ważne, aby był on wykonany rzetelnie, przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Osoba wykonująca raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko ponadto powinna posiadać gruntowną wiedzę o aktualnych przepisach, znać dokumentację dotyczącą danego regionu i konkretnego terenu oraz być rzetelna w stosunku do inwestora i obowiązującego prawa.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy - jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie!

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca i Biznes »

  Niejeden przedsiębiorca zmagał się z problemem przymusu wyrzucenia zatrudnionego. Bodźce do takiego zachowania są różne. Nierzadko przedsiębiorca nie posiada żadnego wyjścia jak tylko wyrzucić swojego etatowca, często uznanego oraz doświadczonego.
  Niezależnie od przyczyny wyrzucenia, szef za każdym razem musi zachować w pamięci, że należy zachować się godnie oraz kulturalnie.
  Każdy pracodawca musi mieć świadomość, iż są pewne grupy zatrudnionych objętych obroną, jakich nie może zwolnić. Wypowiedzenia umowy o pracę nie należy obwieścić kobiecie w ciąży czy na urlopie macierzyńskim, zatrudnionym których obowiązuje wiek przedemerytalny, osób przebywających na urlopie wychowawczym oraz ludzi, którzy przebywają na urlopie bądź zwolnieniu lekarskim.
  Oczywiście w przypadku bankructwa przedsiębiorstwa lub zwolnień grupowych jest opcja wyrzucenia pracowników, przynależnych do jednej z wyżej wymienionych grup. Przyczyny wyrzucania zatrudnionych bywają odmienne. Zwykle w dobie kryzysu są to powody natury ekonomicznej, ponieważ zwykle firma nie generuje na tyle wysokich dochodów, aby potrafić utrzymać zatudnionego.
  Przyczyną może być także koniec trwania umowy o pracę i brak chęci do dalszej pracy z zatrudnionym, którego wiązała umowa. Z powodu karygodnych zachowań takich jak na przykład kradzież czy działanie na niekorzyść przedsiębiorstwa szef ma możliwość zwolnienia dyscyplinarnego, jeżeli oczywiście posiada dowody na niesłuszne poczynania swojego pracownika.
  Niezależnie od powodu pracodawca zawsze
  za każdym razem w sposób kulturalny powinien podziękować za współpracę i w zgodzie zakończyćwspółpracę.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • agencja reklamowa poznań »

  Rezolutna promocja jest niezmiernie ważna dla funkcjonalnego rozwoju firmy, który skutkuje znacznymi profitami i dobrą renomą w gronie konsumentów. Bez stosownych materiałów reklamowych bowiem nasi przypuszczalni klienci mogą nie poznać naszej bieżącej oferty, w dziedzinie jaką jest projektowanie plakatów poznań lub też zupełnie nie zdawać sobie sprawy o istnieniu naszej marki. Dlatego też, w szczególności gdy jesteś kierownikiem małej lub średniej firmy, powinieneś zadbać o dostarczenie sobie wydajnej promocji, a intrygującą kampanię promocyjną uskuteczni dla Ciebie banery flash Poznań! Zarówno elementarne materiały marketingowe, przykładowo ulotki i foldery, jak i kompleksowe tworzenie firmowego wizerunku ? to wszystko otrzymasz, nawiązując współpracę ze wzmiankowaną organizacją!

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Własny biznes »

  Zapraszamy wszystkich do serwisu o szeroko pojętej tematyce okołobiznesowej. Prezentujemy tutaj wszelkiego rodzaju sprawdzone pomysły na uruchomienie swojego pierwszego biznesu w życiu. Pokazujemy co robić i jak robić aby nasz biznesodniósł sukces i przynosił Tobie pieniądze. Jeżeli doszłaś do wniosku, że harówkana etat nie jest pociągająca dla Ciebie lub po prostu potrzebujesz posiadać swój biznes, to zapraszamy na nasz serwis finansowy. Pomysł na biznes - u nas jedynie pewne i sprawdzone pomysły biznesowe. W naszej ofercie także różnego rodzaju rozmowy z ludźmi z branży. Pokazujemy ludzi, którym udało się uruchomić i utrzymać swój interes. Kiedyś także ktoś im dopomógł w otwarciu własnego interesu, teraz oni będą pomagać Tobie. Powiedzą co zrobić, aby interes się udał i przyniósł zyski, opowiedzą o sprawdzonych tipsach biznesowych i trikach, pokażą biznesowe know how. Nasz portal zawiera też przewodnik, w którym opisujemy krok po kroku w jaki sposób rozkręcić prywatną działalność gospodarczą, czyli jak założyć własną firmę od podstaw. Nie powinieneś się już głowić jak to zrobić, odpal nasz portal, otwórz własny interes i zacznij rozkminiać pierwsze zarobki.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy »

  Notowania giełdowe zmieniają się z godziny na godzinę oraz z minuty na minutę. Dlatego nie pozostawaj w tyle! Bądź na bieżąco, korzystając z naszego portalu finansowego. Zapewniamy tylko wiarygodne informacje!

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na małą firmę »

  Dużo osób upatruje sukces w prowadzeniu swojego własnego biznesu. Możliwość otworzenia własnego przedsiębiorstwa może być jakkolwiek ogromnym wyzwaniem. Nasz własny biznes - PKD może okazać się remedium na nasze kłopoty, jednak może także stać się naszym niepowodzeniem. Otwierając własny biznes wskazane jest przekalkulować wszelkie plusy jak też minusy a także dopiero wtedy dokonać wyboru. Młodzi przedsiębiorcy mają zróżnicowane przyczyny podejmując trud wprowadzania w życie własnego biznesu (działalności, przedsiębiorstwa) Zwykle może być to: wola posiadania większych pieniędzy jak i praca na samego siebie. Pożądane byłoby jakkolwiek też napomknąć o uprzedzeniu do pracy dla innych, pragnienia rozwoju na stanowisku, jak również panującym w kraju bezrobociu. Te elementy także sprawiają, że przedsiębiorcy lokują czas a dodatkowo pieniądze w progres prywatnej firmy. Dziś na swój biznes a dodatkowo jego zaawansowanie możemy otrzymać zasoby finansowe z Unii lub od państwa, czyli z UP. Tego typu wsparcie pozwoli nam rozwijać korporację i wystarać się stały dochód, który początkowo najczęściej nie ma. Powinno się dostarczyć dodatkowe środki finansowe w zakresie dostępnych dotacji, gdyż może to nas wesprzeć w znacznie szybszym osiągnięciu dochodów. Zresztą, przez założenie przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki) mamy możliwość utworzyć kolejne miejsca pracy, jest to nadzwyczaj korzystne dla społeczeństwa jak i dla polskiej gospodarki.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fuzje i przejęcia »

  Opisywana tutaj firma zajmuje się pozyskiwaniem kapitału. Doradzimy Ci w jaki sposób wygodnie finansować inwestycje. Robimy to w bardzo korzystnej cenie. W przeciwieństwie do konkurencji niezwykle dbamy o swoich kontrahentów i ich satysfakcja jest dla nas rzeczą najistotniejszą. Sprawdź to sam zaglądając na opisywaną tutaj witrynę już dziś. Gorąco Was zapraszamy do skorzystania z tej oferty już dziś. Napiszemy dla Was biznes plan w niezwykle dobrej cenie.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka firm »

  Bezpłatna informacja w branży. Bezpłatna promocja Twojej korporacji w internetowej rzeczywistości.
  W dzisiejszych czasach sprawne prowadzenie biznesu (firmy, przedsiębiorstwa) zależy znacząco od dobrej treści. Portal proxibank.pl to teraz takie miejsce, gdzie prędko można znaleźć potrzebną informację . To idealne miejsce dla właścicieli firm każdej wielkości zarówno do przekazania oferty własnego przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki), jak również do zapoznania się z ofertą dostawców  . To jeden z nielicznych portali w Polsce na którym zademonstrować można swoją ofertę video. Jest to także bezpłatny folder stron internetowych.
  Nasz serwis to krajowy rejestr firm, to internetowy bank treści gospodarczej. Wiadomości, kontakty i oferty znajdujące się na stronach pomogą Wam na dość szybkie, sprawne i przynoszące wymierne dochody odszukanie informacji biznesowych. W serwisie można odnaleźć firmy, kursy, lokale komercyjne, odnaleźć produkty, usługi, przetargi i komunikaty. Prezentacja ofert, firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) jest bezpłatna bez względu na ilości zawartych na stronie wiadomości . Ogłoszenia w serwisie można dodawać szybko, bez rejestracji, bezpłatnie, wraz z podaniem wszelkich danych adresowych osobistej spółki. Podanie adresu WWW bezwzględnie  poprawi pozycjonowanie strony Użytkownika ze względu na wysoki PR naszego portalu. Szukasz adres firmy ?Sprawdź wszelkie możliwości, wyszukaj adres firmy, znajdź nabywcy, klienta, potrzebne dane. Dobra informacja w biznesie to podstawa. Bez wątpienia znajdziesz ją na naszym portalu to prawdopodobnie najlepsza wyszukiwarka firm.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady dla biznesu »

  Jeśli poszukujesz strony www na którym dowiesz się wielu atrakcyjnych informacji ze świata produkcji, interesów, pieniędzy i wielu innych tematów to zapraszamy na naszą branżową stronę oferujemyprace.pl - Nasza strona to baza z radami biznesowymi, które szykowane są przez ekspertów z wielu dyscyplin ekonomii. Jeżeli prowadzisz osobistą firmę, również wiele skorzystasz przeglądając naszą witrynę gdyż prowadzimy tutaj kategorię porad dla młodych szefów. Jeżeli jesteś bez pracy to także masz szansę zidentyfikować aktywne metody wypatrywania pracy oraz samodoskonalenia się zawodowego. Szukasz sposobów na bezpieczne zarabianie? Mamy również wskazówki związane z kapitałami gdzie demonstrujemy jak w praktyce wypracować zysk na korzystaniu z banków. Na co dzień świeże wiadomości z rynków pracy, porady opiniodawców oraz komentarze samych czytelników witryny. Wejdź i przekonaj się osobiście.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja dokumentów »

  Jeśli interesują Państwa usługi takie jak archiwizowanie dokumentów, to prezentowana tutaj oferta ze 100% pewnością będzie dla niego rewelacyjną propozycją. Należy ona do profesjonalnej firmy zajmującej się archiwizacją, porządkowaniem i niszczeniem dokumentów, a ponadto akt dzięki którym bez problemu będziemy mogli utrzymać rzeczywiście wysoki poziom porządku w jakichkolwiek dokumentach naszej firmy. Niszczenie, przechowywanie i archiwizowanie dokumentów i akt za każdym razem są tutaj wykonywane na najwyższym możliwym poziomie oraz ze stuprocentową skutecznością, co gwarantuje całkowite zadowolenie każdemu nabywcy który tylko zdecyduje się aktualnie na tą propozycję.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »