Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'ciężarowe':

 • Kup Pan Auto najlepsze ogłoszenia motoryzacyjne »

  Kup Pan Auto jest nowoczesnym portalem ogłoszeniowy o tematyce motoryzacyjnej.
  Za pomocą Kup Pan Auto znajdziesz auto osobowe, motocykl lub części zamienne do wszelkiego rodzaju pojazdów. Dzięki naszym ogłoszeniom motoryzacyjnym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.
  Jeśli prowadzisz sklep motoryzacyjny, masz warsztat, mechaniczny lub lakierniczy, to zachęcamy Cię do umieszczenia ogłoszenia w naszym serwisie z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, dzięki temu zwiększysz swoje obroty, ponieważ zostaniesz szybko odnaleziony przez klientów.
  Dzięki temu że nasz serwis ogłoszeniowy posiada wiele kategorii takich jak auta osobowe, auta dostawcze, sprzęt rolniczy, auta ciężarowe, komisy i dealerzy, części zamienne i wiele innych, będziesz mógł umieścić swoje ogłoszenie w odpowiednim miejscu, dzięki czemu łatwiej i szybciej zostaniesz odnaleziony przez osoby zainteresowane.
  W serwisie motoryzacyjnym Kup Pan Auto ogłoszenia mogą zamieszczać osoby prywatne jak i firmy z branży motoryzacyjnej. Tylko u nas jest wiele wariantów ogłoszeń darmowych jak i płatnych. Ceny za dodanie ogłoszenia na naszej stronie są bardzo konkurencyjne.
  Zaletą naszego serwisu jest to że gromadzi on ludzi których pasją jest motoryzacja. W naszym serwisie użytkownik posiada swój panel z którego zarządza ogłoszeniami. Dodawanie ogłoszeń do Kup Pan Auto jest bardzo łatwe i zajmuje jedynie 2-3 minuty a zdjęcia dodajesz za darmo.
  Podsumowując jeśli jesteś kupującym, lub sprzedającym i liczysz na szybkie wyniki sprzedaży lub zakupu, to Kup Pan Auto na pewno spełni Twoje oczekiwania.
  Zdaniem wielu Kup Pan Auto to najlepsze ogłoszenia motoryzacyjne w jednym miejscu.
  Zapraszamy do dodawania ogłoszeń, oraz poszukiwań ciekawych przedmiotów na Kup Pan Auto.

  Data dodania: 11 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • TIR Lublin »

  Naprawa i serwis aut ciężarowych, samochodów osobowych, jak również naczep i przyczep to nasza specjalność. Aby sprostać potrzebom naszych klientów oferujemy także kompleksową diagnostykę aut ciężarowych, naczep i przyczep.
  Swoim klientom oprócz napraw proponujemy także wulkanizację i serwis opona zarówno samochodów ciężarowych, jak również aut osobowych.
  W razie awarii dojeżdżamy na miejsce awarii - mobilny serwis.
  Warsztat BIOMIX Lublin zaprasza!

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opony »

  Denerwują cię zbędne formalności? U nas niczego nie przeciągamy, dostaniesz nową lub używaną oponę od ręki. Pozwolę sobie też napisać kilka słów o przedmiotach, które sprzedajemy. Unikatową częścią w wozie, która ma styczność z jezdnią jest opona. Opona wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Opony mają rozmaite parametry. Pierwszy to rodzaj bieżnika itp. Jeżeli dbasz cudzych opon, nie grozi Ci żadne niebezpieczeństwo. U nas możesz, jesteś w stanie pozyskać na opony wysokiej klasy. zapewniamy najwyższą formę obsługi. Opony posiadają niemały wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Są opony w głównej mierze na zimę i lato. Ale ponadto są opony przeznaczone dla motocykli, pojazdów cztero bądź więcej kołowych. pielęgnowanie opon zapewni pewną przejażdżkę autem. Powinieneś mieć na uwadze zapewnienie poziomu powietrza w oponach w określonych granicach przez sprzedawce. Każda opona posiada odrębne cechy np. jeżdżenie na oponach letnich zimą może uczynić twoje wóz niebezpiecznym na autostradzie. W tragicznym wypadku twoje opony nie utrzymają toru jazdy i twoje automobil wpadnie w poślizg. Pamiętaj że Twoja opona jest okrągła. Opona posiada bieżnik. Opona ma indeks prędkości. Opona ma dwa rozmiary. Wypadałoby żeby opona miała dokładne ciśnienie atmosferyczne. Najlepiej jeździ się na oponach które są pompowane azotem. Odpowiedzialny kierowca pielęgnuje swoje opony. Najważniejsze jest to by przy kontroli policyjnej opona miała nie mniejszą dziurkę na bieżniku niż 3 mm. Opona zimowa nie nadaje się do jazdy jeżeli bieżnik jest mniejszy niż 4 mm. nieroztropny kierowca jeździ na oponach letnich zimą. Co powoduje na większą ilość wypadków na trasie. Pamiętaj żeby chronić dzieci przed wpływem błędnie dobranych opon zimowych. Opony zimowe są specjalnie zaadaptowane do poruszania się wyłącznie po zaśnieżonej drodze.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »