Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'kancelaria':

1 · 2 · następna strona »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Zorientowana na obsługę osób prywatnych oraz firm i instytucji kancelaria prawna we Wrocławiu. Zapewniająca szczegółową analizę zgromadzonych dokumentów i konkretnej sytuacji klienta w kontekście aktualnych aktów prawnych. Prawnik zapewnia ogólne doradztwo merytoryczne w zakresie formalności, dokumentów i przepisów oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Szybkość działania, dbałość o precyzję i poprawność udzielonych porad, elastyczność, skuteczność i osobiste zaangażowanie analizowanej sprawie. Praktyczna obsługa prawna w zakresie redagowania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów »

  Kancelaria Rzeszów "Kancelaria24" oferuje kompleksowe usługi prawne wykonywane przez profesjonalistów. Adwokaci Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar specjalizuje się z zakresu: prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego (rozwód Rzeszów - separacja, alimenty, podział majątku), gospodarczego, uzyskania odszkodowania dla osób poszkodowanych w zderzeniach komunikacyjnych oraz osób bliskich, uzyskania odszkodowania w wyniku błędu lekarskiego (odszkodowania Rzeszów), oraz windykacji należności i postępowania egzekucyjnego. Prawnik Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar reprezentuje swoich Klientów przed organami administracji publicznej na całym Podkarpaciu oraz towarzyszy w różnorakiego rodzaju negocjacjach handlowych lub biznesowych. Zajmuje się również sporządzaniem umów i dokumentów procesowych takich jak: pozwy, wnioski, apelacje, skargi kasacyjne. Siedziba kancelarii znajduje się w Rzeszowie na Placu Wolności 13.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Nowy Tomyśl »

  Tymczasem stale z pomocy adwokata korzysta niespełna 19% obywateli RP. Często do kancelarii adwokackiej trafiają zbyt późno, kiedy sprawa jest zaawansowana i zakres możliwej pomocy prawnej jest już niewielki. Do podstawowych przyczyn takiego stanu rzeczy należy niska świadomość prawna, a także mit o bardzo wysokich cenach usług prawnych. Poziom i koszty obsługi prawnej skutecznie burzą ten mit, zwłaszcza w zestawieniu z korzyściami jakie daje zapewnienie sobie poczucia bezpieczeństwa prawnego. Dlatego w sytuacjach problematycznych właściwe wydaje się powierzenie prowadzenia spraw profesjonalnym prawnikom lub uzyskanie koniecznej wiedzy choćby korzystając z porad prawnych. Adwokat świadczy pełen zakres usług prawnych, w tym także reprezentuje klientów w sądach.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Założeniem, zgodnie z którym funkcjonuje nasza kancelaria adwokacka, jest niesienie pomocy osobom potrzebującym uzyskania doradztwa prawnego. Usługi nasze udostępniane są takim osobom zdalnie - przez Internet, a także stacjonarnie - w biurach naszej firmy w Katowicach oraz w Krakowie. Dbamy o to, aby nasze porady prawnicze rozwiązywały nawet najbardziej skomplikowane problemy prawne - przetestuj nasze usługi prawne i sam przekonaj się o ich sile.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych »

  Ilość zadowolonych klientów i renoma na rynku świadczą o profesjonaliźmie Kancelarii KWW. Doradcy prawni współpracyjący z KWW to doświadczeni, wykształceni i ambitni ludzie, którzy pomogą rozwiązać każdy problem. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Szacunek do drugiej osoby widać na każdym kroku. Ma się uczucie, że naprawdę zależy im na dobru klientów. Dlatego Kancelaria Prawna KWW to najlepszy wybór, dzięki któremu będziecie mogli uporać się z każdym problemem prawnym!Doradcy prawni współpracyjący z KWW to doświadczeni, wykształceni i ambitni ludzie, którzy pomogą rozwiązać każdy problem. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Szacunek do drugiej osoby widać na każdym kroku. Ma się uczucie, że naprawdę zależy im na dobru klientów. Księgowosć, sprawy prawne, zajmowanie się spółkami czy zwykłe doradztwo - to wszystko znajdziecie w ich ofercie. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa - kancelaria prawna »

  Jeszcze niedawno współpraca z prawnikiem kojarzyła nam się przede wszystkim z przypadkami osób będących na bakier z kodeksem karnym. Na początku dwudziestego pierwszego wieku oferta najbardziej znanych kancelarii adwokackich obejmuje jednak również prawo administracyjne, spadkowe, kodeks pracy oraz zagadnienia powiązane z przepisami kodeksu rodzinnego. Sam radca prawny nie współpracuje oprócz tego tylko z klientami indywidualnymi. Do kancelarii adwokackich zgłaszają się też mniejsze i większe firmy prowadzące tak działalność produkcyjną, jak również usługową. Radcy prawni Warszawa - pomożemy rozwiązać Twoje problemy.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antywindykacja Restrukturyzacja Oddłużanie Poznań »

  Legal Adviser Sp. z o.o. - kancelaria prawna Poznań, firma windykacyjna oferuje Państwu szeroki zakres swoich usług.
  Wychodząc z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć oferujemy Państwu usługę monitoringu wierzytelności.
  Monitoring wierzytelności pozwala na znaczącą poprawę płynności finansowej. Sprawdźcie to Państwo osobiście.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Korzystając ze wsparcia kancelarii notarialnej zdobywamy poczucie bezpieczeństwa. W obecności notariusza podpiszemy lub sporządzimy wszelkie umowy, również te cywilne, odnoszące się do najmu czy zbycia lokalu, zbycia auta lub użyczenia sprzętu znajomemu. O ile prowadzimy biznes, współpraca z biurem notarialnym jest normalnością. Spółki i osoby prywatne winny mieć na uwadze, że kancelaria ma możliwość poprawnie zabezpieczyć i przechowywać kluczowe dla Klienta dokumenty. Odpłatności za czynności notarialne są określane indywidualnie, z każdym klientem osobno w zależności od typu i komplikacji sprawy. Wskazówek prawnych zawsze udzielamy darmowo. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka w Krakowie »

  Rozglądając się w poszukiwaniu kancelarii prawnej warto skorzystać z naszej oferty, która jest warta polecenia. Z jakiej przyczyny? Bowiem energiczny adwokat to podstawa korzystnego zakończenia, z punktu widzenia naszych interesów, sprawy. A czasem nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak wiele w życiu jest spraw np. rozwód, wypadek, sprawy spadkowe bądź majątkowe itp., które będą wiązać się koniecznością poproszenia o pomoc adwokata. Nasze usługi obejmują doradztwo prawne, pisanie pozwów, jak również reprezentowanie klienta w sądzie, jeśli wyrazi on taką wolę względnie tego wymagają warunki. Można wynaleźć nas po wielu popularnych frazach typu radca prawny kraków oraz porównywalnych. Warto sięgnąć po naszą ofertę i pozostać pewnym, że sprawy zostaną załatwione efektywnie, a nasz klient będzie mógł spać bez nerwów. Po prostu dobrze jest mieć kogoś, kto zajmie się takimi sprawami.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria rachunkowa Kbram »

  Czy małeś świadomość, iż Warszawa to miasto gdzie funkcjonuje od groma biur oferujących księgowość? Ale czy aktualnie namierzyłeś biuro księgowe które będzie fachowo zajmować się finansami Twojej działalności i przypilnuje terminowe wypełnienie urzędowych dokumentów? Gwarantujemy że nasze biuro księgowe bez zarzutu wykonuje wszystkie usługi w sprawie finansów firm. Już wiele lat funkcjonujemy pomimo licznej konkurencji, a ilość klientów regularnie wzrasta z czego znaczna wielkość to firmy które dowiedziały się o naszej rzetelności od dotychczasowych klientów. Nie czekaj tylko jeszcze dziś zerknij na stronę www pod którą umieszczone jest nasze biuro rachunkowe ? Tam znajdują się wszystkie istotne informacje odnośnie naszych możliwości które wykonujemy po bardzo niskiej kwocie. Głównym regionem naszych możliwości jest Warszawa i poboczne miejscowości jako że kontakt z klientami jest dla naszego biura strasznie ważny.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Windykacja wierzytelności, kancelaria świadczy usługi w zakresie egzekucji należności. Doradzamy w sprawach spadkowych. Sporządzamy i negocjujemy umowy, np. Umowy najmu, umowy pożyczki, umowy o dzieło. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Komunikacyjne z OC, Kancelaria Odszkodowawcza z Krakowa »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta), która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty. Wysokość odszkodowania i zadośćuczynienia po wypadku zależy przede wszystkim od odniesionych przez poszkodowanego obrażeń, wpływu wypadku na jego życie i poniesionych kosztów.

  Dzięki nam, przyznane odszkodowanie jest zawsze adekwatne do poniesionej szkody i zwykle kilkukrotnie wyższe od odszkodowania wypłacanego poszkodowanemu występującemu z roszczeniem samodzielnie !

  Nasza Kancelaria uzyskuje odszkodowania po wypadkach od wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, działających na Polskim rynku. Są to w szczególności: Allianz, Aviva, Axa Direct, Benefia, Compensa, Generali, Gothaer, HDI Asekuracja, InterRisk, ERGO Hestia, Liberty Ubezpieczenia, Link4, MTU, Proama, PZU, Warta, TUW Pocztowe, TUW "TUZ"

  Data dodania: 22 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna ? Windykacja, Windykacja Należności, długów »

  Windykacja polubowna prowadzona jest przez Firmę Windykacyjną Mediare jako pierwszy i najważniejszy etap procesu jakim jest odzyskiwanie należności. Przede wszystkim na tym etapie zgromadzone są informacje o dłużniku w celu zainicjowania negocjacji dotyczących spłaty należności. Windykacja przez nas podejmowana zawiera wszystkie niezbędne czynności, na tym też etapie wykorzystujemy różnego rodzaju narzędzia, takie jak Giełda Długów czy BIG. Po przedstawieniu raportu z podjętych działań, w sytuacji braku pełnej satysfakcji klienta kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego, od tego momentu zajmuje się nią także wyspecjalizowany w danej gałęzi prawa radca prawny, oddelegowany przez Kancelarię Prawniczą z Konina. Po uzyskaniu prawomocnego wyroku Sądu sprawę przejmuje Komornik.
  Warto zaznaczyć, iż Windykacja Należności, którą ma w swojej ofercie Firma windykacyjna Mediare to optymalne i bezpieczne rozwiązanie dla Państwa Firmy.
  Zapewniamy maksymalny profesjonalizm przy znacznym zminimalizowaniu kosztów ponoszonych przez Klienta, ponieważ koszty dochodzenia należności pokrywamy sami. Należności w stosunku do Mediare są regulowane dopiero w momencie wyegzekwowaniu należności od dłużnika, na zasadzie prowizji od kwoty odzyskanej.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo autorskie kancelaria Warszawa »

  Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług typu Porady prawne Warszawa, to co jesteś gotów zrobić, by wyłonić rzetelnego prawnika? Pewno jak większa część ludzi" skorzystasz z internetu i znajdziesz w Google "Prawnik Warszawa". To podejście wg większości jest najmniej skomplikowane i najszybsze, tymczasem czy aby bez wątpliwości? Liczba wyników będzie prawdopodobnie ogromna, pomimo tego nie daj się zwariować. Należałoby zerknąć na referencje takiego adwokata, poszukać danych o nim albo poprosić znajomego o rekomendację. Znajomi są odpowiednim rozwiązaniem, pod warunkiem, że wiesz, że możesz im zaufać w tej kwestii a tym bardziej kiedy szukasz czegoś specjalistycznego jak na przykład prawo autorskie Warszawa.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna szczecin »

  Aktualnie nieustannie zdarza się nam korzystać z pomocy prawnika, radca prawny szczecin często okazuje się ogromnie pomocny podczas każdej sprawy. Jeśli mamy jakikolwiek problem prawny nie trzeba zwlekać z porada prawną. Prawo nie jest łatwym tematem, nie każdy łapie się w tych paragrafach, często można narobić sobie kłopotów nie czytając, bądź nie rozumiejąc umów jakie się podpisuje. Warto wtedy udać się do kancelarii prawnej i pokazać taką umowę, możemy się tym uchronić przed nieprzyjemnymi skutkami. Nasza firma prawnicza oferuje solidne usługi prawne, które zdecydowanie zakończą się sukcesem. Od wielu lat pomagamy przedsiębiorstwom oraz osobom prywatnym w różnego rodzaju problemach, gdzie porada prawnika jest nieoceniona. Z naszymi usługami można zapoznać się na naszej stronie www, zapraszamy również do naszej kancelarii.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Tychy »

  Poszukujesz na Śląsku dobrej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, podatkowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie obfitej oferty, jaka została stworzona przez podmiot, do jakiego należy poniższa witryna internetowa. Dlaczego powinieneś się zdecydować naturalnie na usługi owej kancelarii? Powodów jest dużo, jednakże to, co najważniejsze, to bezspornie bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeżeli chcesz dołączyć do licznego grona zaspokojonych Klientów kancelarii, już dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Poszukujesz na Śląsku dobrej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym bądź karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie obfitej propozycji, jaka została stworzona przez podmiot, do jakiego należy poniższa strona internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować oczywiście na usługi tej kancelarii? Powodów jest sporo, jednak to, co najistotniejsze, to bezspornie bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zaspokojonych Klientów kancelarii, już teraz zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Szukasz na Śląsku właściwej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie obfitej oferty, która została stworzona przez podmiot, do jakiego należy poniższa witryna internetowa. Dlaczego powinieneś się zdecydować naturalnie na usługi owej kancelarii? Powodów jest sporo, jednakże to, co najważniejsze, to niewątpliwie bogate doświadczenie, szeroka wiedza oraz liczne sukcesy na koncie. Jeżeli chcesz dołączyć do licznego grona zaspokojonych Klientów kancelarii, już dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt.

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii i do zastosowania profesjonalnych wskazówek notarialnych. Podpowiemy Państwu w jaki sposób poruszać się po często złożonym świecie ustępów prawnych. W naszym biurze doświadczeni i profesjonalni prawnicy użyczą Państwu wszelakich danych dotyczących koniecznych zaświadczeń, podatków i opłat prawnych czy terminów czynności. Umiemy odpowiednio chronić i przechowywać istotne dla Państwa dokumenty. Jeśli zachodzić będzie taka konieczność, to sporządzimy tudzież potwierdzimy następujące pisma: dziedziczenia, wtórniki, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające cesję lub zakup domu lub mieszkania oraz pozostałych dóbr materialnych. Zapraszamy wobec tego serdecznie do naszej kancelarii prawnej ? u nas wskazówki nic nie kosztują, a mogą w wydatny sposób wesprzeć lub ukierunkować właściwie przebieg spraw.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Krowodrza »

  Jeżeli zależy tobie na odziedziczeniu spadku po siostrze ? trzeba dowiedzieć się na ten temat więcej wiadomości zaglądając do naszej zrobionej strony internetowej. Kancelaria notarialna Kraków to strzał w dziesiątkę dla tych wszystkich którzy poszukują pomocy przy spadku lub również większości różnych sprawach. Tego typu notariusz Kraków oferuje klientom też inne oferty jakimi jest dziedziczenie Kraków. Działa on też na terenie Bronowice lub również Krowodrza. Nie czekaj więc tylko odwiedź jego stronę i zapoznaj się z możliwościami!

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Cześć, trafiłeś na opis strony internetowej Kancelarii Adwokackiej Anny Janickiej. Obszar działalności kancelarii to sprawy karne, spadkowe, cywilne, rodzinne i opiekuńcze. Klienci mogą także liczyć na sprawy związane z odszkodowaniami za błąd lekarski prowadzone przez Panią Adwokat Annę Janicką. Kancelaria odszkodowawcza swoje usługi kieruje zarówno do firm jak i osób fizycznych. Klient może liczyć na indywidualne podejście do jego problemu, z równym zaangażowaniem i starannością. Adwokat Janicka reprezentuje własnych klientów zarówno przed urzędami, sądami jak i pozostałymi instytucjami państwowymi. Pomaga również w prowadzeniu negocjacji i mediacji a dzięki dużemu doświadczeniu wybiera sprawdzone sposoby postępowania w sprawach o rozwody i alimenty. Kancelaria prawna rozpoczęła działalność w 2007 roku i jest prowadzona przez Adwokat Annę Janicką, której główna specjalizacja to sprawy medyczne. Siedziba kancelarii znajduje się na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Kancelaria dba o szczegóły prawne. Oferta na stronie internetowej kancelarii adwokackiej.

  Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »