Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Rehabilitacja Gdańsk - medfizjo.pl »

  W przypadku niektórych schorzeń konieczna jest proporcjonalna rehabilitacja, by przyspieszyć proces powrotu do zdrowia. Nasz gabinet pozwala na uzyskanie efektów jeżeli chodzi o wspomaganie leczenia schorzeń. Naszym pacjentom w medfizjo oferujemy w pełni profesjonalną i domową opiekę, masaż leczniczy oraz zestaw porad, które pozwolą na znaczącą poprawę jakości życia. To co Państwu oferuje nasz rehabilitant, to przede wszystkim kompleksowa obsługa osoby wymagającej rehabilitacji. Od pierwszej wizyty stawiamy przede wszystkim na plan działania, dzięki czego nasi pacjenci traktowani są w sposób indywidualny i dopasowany konkretnie do ich potrzeb. Problemy jak np. ból kręgosłupa oraz w mieście Gdańsk - z nami będą, znacznie mniejsze. Zespół gotowych do pomocy rehabilitantów sprawi, że wszystkie one zostaną w pewnym stopniu zredukowane i możliwy stanie się powrót do sprawności. Od pierwszej wizyty to właśnie pacjent jest w centrum naszej uwagi i masz pewność, że uzyskana pomoc będzie kompleksowa.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci Wrocław »

  Nasza praktyka adresowana jest do pacjentów obciążonych schorzeniami z zakresu ortopedii takimi jak:
  – wady budowy ciała ( plecy okrągłe, pogłębiona kifoza lędźwiowa, plecy płaskie, skoliozy, młodzieńcza kifoza, koślawość, zniesione łuki stopy, zniekształcenia w obrębie stóp, wady mostka jak np. klatka piersiowa kurza, lejkowata poza tym różnego rodzaju asymetrie).
  –nabyte i wrodzone zmiany układu kostno-stawowego
  – urazy (złamania, zwichnięcia, naciągnięcia tkanek miękkich)
  – obniżone i zwiększone napięcie mięśniowe, skrócenie mięśni
  – bóle oraz przeciążenia układu ruchu
  –nieprawidłowości chodu, nadruchomość stawów, wiotkość aparatu więzadłowego
  – i wiele innych
  Nie czekaj! odwiedź nas na naszej stronie fizjoterapiadzieci.com i dowiedz się więcej na nietresujący Cię temat, oferujemy darmowe porady prawne.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Masaż »

  Interesuje Ciebie masaż klasyczny leczniczy albo może relaksacyjny? Zapewniamy profesjonalne usługi, zagwarantowane przez wiedzę, doświadczenie, pogłębianie kompetencji przez kursy a oprócz tego wieloletnią pracę. Jeśli tak – perfekcyjnie trafiłeś! Naszą misją jest sprostanie potrzebom naszych Klientów, dlatego oferta została skrojona zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem rynku. Wykonane przez nas masaże to niezapomniane przeżycia, które stają się swoistym dopieszczeniem Klienta. Sztuka pielęgnacji ciała nie jest nam obca i przy wykorzystaniu odpowiednich technik jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom. Zapewniamy rozluźnienie i również odprężenie lecz i dla ciała lecz również wyciszenie umysłu. Zapraszamy miło do postawienia na nasze usługi – naprawdę warto! Więcej szczegółowych informacji oraz cennik usług na naszej stronie www.

  Data dodania: 15 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Czytaj więcej o zdrowiu »

  Na rozwój promocji zdrowia społeczeństwa ma wpływ, to, w jaki sposób postrzegane jest powszechnie zdrowie oraz modyfikacja wyuczonych zachowań na prozdrowotne w tym również szkolenia prowadzone u psycholog gliwice. Edukacja zdrowotna, a także rozwój programów oraz profilaktyka pierwotna chorób to elementy tworzące promocję zdrowia. W karcie Ottawskiej można odnaleźć strategie, jakie przyjęła promocja zdrowia, potwierdza to psychoterapeuta gliwice. Możemy do nich zaliczyć ?budowanie polityki zdrowotnej; tworzenie środowisk wspierających zdrowie, takie środowisko tworzą na przykład psychologowie między innymi psycholog szczecin; intensyfikowanie działań społecznych na rzecz zdrowia; rozwijanie indywidualnych umiejętności służących zdrowiu; reorientacja służby zdrowia?.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci »

  Pomoc niepełnosprawnym jest ważna. Można prowadzić działania, by edukacja niepełnosprawnych szła sprawnie, można prowadzić działania, by rehabilitacja dzieci szła dobrze, a można też, jak my, Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów", dbać o obie te rzeczy naraz. Bo my wiemy, że szkoła specjalna nie ogranicza się do jednego tylko działania, że trzeba robić więcej.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • kolonie »

  Czy hobby Twojego dziecka jest taniec? Pragnie by kształcić się w tej dziedzinie, doskonaląc sprawność i swoją kondycję? Kogis pragnie zachęcić na obozy i kolonie taneczne, a także inne. Lato to idealny okres by pracować nad swoimi zainteresowaniami. Wiele wolnego czasu umożliwia nam oddanie się całkowicie temu, co uwielbiamy. Taniec to wspaniała zabawa, ale również wyczerpująca harówa dlatego też trzeba przeznaczyć jej sporo czasu. Lekcje powiązane z wypoczynkiem a także ze zwiedzaniem tworzą niezapomniane wakacje, obóz taneczny, obóz gitarowy i inne, przysporzą mnóstwo niesamowitych zręczności i wspomnień.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szpital Czerniakowski »

  Serwis Warszawa Lekarze jest największym serwisem medycznym w regionie. Znajdziesz w nim informacje na temat prywatnych gabinetów lekarskich oraz placówek medycznych świadczących usługi w ramach umowy z NFZ Warszawa. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego specjalistę w danej sferze medycyny. Ginekolog, psycholog Warszawa, dentysta, dermatolog oraz pozostałe specjalności lekarskie zebrane w jednym miejscu właśnie dla Ciebie. Przekonaj się sam odwiedź nasz portal. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • zanik mięśni »

  W Polsce i na świecie Medycyna od zawsze była jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi nauki. Do zawsze poznawanie własnego organizmu, jego właściwości i zdolności, mechanizmów funkcjonowania i powstawania patologii fascynowało lekarzy ze wszystkich dziedzin nauki. Do dnia dzisiejszego medycyna nie zna jeszcze wszystkich swoich możliwości. Dla pacjentów chorujących, czy tez pacjenci ze schorzeniami genetycznymi, szczególnie tymi zaliczanymi do niezwykle rzadkich jak np. miopatia mitochondrialna, ogromną szansą są badania genetyczne. Obecnie na rynku medycznym jest to dziedzina najdynamiczniej się rozwijająca, na polu której niemalże codziennie dochodzi do znaczących odkryć które to w najbliższej przyszłości pomogą cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia. Nawet gdy obecnie nie znaleziono skutecznego lekarstwa na daną jednostkę chorobową, trwają nieustannie badania kliniczne które dają nadzieje na zmianę sytuacji dla pacjenta w przeciągu najbliższych lat, czy miesięcy. Dla osób borykających się z chorobą, dla których nie ma sprawdzonych, skutecznych metod leczenia, jest możliwość uczestniczyć w badaniach klinicznych, czy to genetycznych czy to już testujących określone substancje lecznicze w warunkach klinicznych.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobra historia »

  Nowoczesna klinika ortopedii w Naszym kraju ? Tak jest taka jest to klinika ortopedii Warszawa Cms. Posiadają i dla profesjonalnych lekarzy jak również zespół jak również wyposażenie czyli sprzęt rehabilitacyjny. Polecam na stronę www poradni w celu zapoznania się ze dokładną promocją zakładu opieki medycznej w kwestii rehabilitacji i ortopedii. Mają wydatnie, wielgaśną przychodnię przyszpitalną w centrum Warszawy. Produkują atrakcyjne opłaty i pakiety medyczne. Dostępność terminów również prawdopodobnie jest interesująca.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laseroterapia Wałcz »

  PinaMedica - każdy wie jak ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie. Fizjoterapia jest istotną kwestią
  która pomaga w lepszym samopoczuciu oraz poprawia zdrowie. Stan zdrowia wielu osób nie pozwala na
  stanie w długich kolejkach i czekanie na przyjęcie. Postanowiliśmy zaproponować państwu usługi fizjoterapii jak i masażów na terenie Wałcz, Piły, Mirosławca i okolic. Dojedziemy do Państwa przez co zaoszczędzą Państwo dużo czasu i pieniądze, a masaż czy rehabilitacja odbędzie się bez zbędnego czekania w kolejce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Wrocław »

  Pan Kręgosłup to bardzo prężnie rozwijająca się we Wrocławiu firma, która oferuje swoim klientom różnego rodzaju masaże lecznicze, relaksacyjne, usługi fizjoterapii oraz rehabilitacji. Wszyscy pracownicy, to bardzo wykwalifikowana kadra z ogromnym doświadczeniem w pracy z pacjentami, z różnego typu schorzeniami i przypadłościami. Dwa gabinety rozmieszczone w dwóch różnych częściach Wrocławia, zapewniają bliskość dojazdów. Oczywiście dla chętnych osób, wykwalifikowany fizjoterapeuta może przyjechać wprost do Twojego domu, czy też nawet prosto do biura, w którym pracujesz! Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do przejścia na naszą stronę internetową! Jesteśmy przekonani, iż każda osoba, która skorzysta z naszych usług odczuje ogromną ulgę przy bólach kręgosłupa i innych! Gorąco zachęcamy również do śledzenia naszej firmy na portalach społecznościowych! Bardzo często można umieszczamy na nich bardzo przydatne informacje na temat rehabilitacji, fizjoterapii oraz różnego rodzaju masaży. Ponadto napotkać można na konkursy, w których do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, takie jak zniżki na zabiegi czy też nawet wejścia na darmowe masaże wybranych partii ciała!

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Buty ortopedyczne »

  Denerwujesz się z dokuczliwymi symptomami, w obrębie układu ruchu? Wymagasz solidnej kategorii stabilizatora, w wybranej strefie ciała? A może zwyczajnie chcesz ulepszyć skalę relaksu i wypatrujesz solidnego wsparcia, jakim jest poduszka rehabilitacyjna, zintegrowana do naturalnych krzywizn kręgosłupa? Wytypuj sklep ortopedyczny, w którym wyszukasz artykuły ortopedyczne, pomocne w sprawnej rehabilitacji, czy zmniejszające nawracające bóle. Najbardziej czuły, na różnorodnego typu przypadłości bólowe jest nasz kręgosłup. To wynik pozyskiwanych wad, poważnych urazów, a dodatkowo naturalnej degeneracji w tym rejonie wraz z wiekiem. Kluczowe jest właściwe zabezpieczanie tego zasadniczego komponentu naszego ciała. To on wpływa na odpowiednie funkcjonowanie i energię na długie lata. Z drugiej strony wskazane jest zatroszczyć się dodatkowo o stosowną kondycję swoich stóp, które dodatkowo narażone na różne wady, w związku z przesadnymi obciążeniami ze strony ciała. Wadliwy chód, bolesność, zniekształcenia. Na to zaradzą ortezy, czy buty ortopedyczne, które uzyskach w naszym sklepie ortopedycznym.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • rehabilitacja Kurdwanów »

  Zapraszamy Klientów do nie dawno co otwartego gabinetu jaki oferuje tobie masaż leczniczy Kraków lub również masaż leczniczy Kurdwanów. Jak więc widać tego typu gabinet działa również na terenie całego kraju dzięki temu śmiało odszukacie również tego typu propozycje jak na przykład rehabilitacja Kurdwanów jednak i również rehabilitacja Karków. Stosujemy najpopularniejsze terapie którymi jest na przykład MCKENZIE oraz wiele innych! Nie zwlekaj więc tylko poznaj się z ofertami takiego gabinetu a z całą pewnością będziesz zadowolony z możliwości jakie klientom przedstawiamy!

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • sala weselna Włocławek | uzdrowisko-wieniec.pl »

  Uzdrowisko Wieniec – Zdrój to sanatorium znajdujące się blisko Włocławka w spokojnym miejscu, zapewniającym ciszę oraz bliskość natury. Nasza oferta skierowana jest do każdego, bez względu na jego wieku, czy stanu zdrowia. W uzdrowisku jest bogate centrum SPA, dokąd każdy ma prawdopodobieństwo skorzystania z licznych zabiegów. Mamy 6 gabinetów wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym czas trwania zabiegu mija w dobrej atmosferze rozluźnienia i relaksu. Dla osób, które pragną wypocząć w prowadzonym przez nas uzdrowisku zaoferowaliśmy atrakcyjną propozycję hotelową. Wczasowiczom zapewniamy zakwaterowanie w nadzwyczajnie urządzonych pokojach, 3 posiłki w trakcie dnia, a oprócz tego wstęp do aquaparku oraz wiele innych atrakcji. Zachęcamy do odwiedzenia naszego uzdrowiska a także połączenia miłego wypoczynku z efektywnym leczeniem.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna rehabilitacja Szczecin »

  Zabiegi rehabilitacyjne muszą być wykonywane z rozwagą i niezwykłą precyzją, ważne też żeby wykonywać je regularnie, jest to jedyny sposób na to żeby wrócić do dawnej sprawności, a więc warto korzystać z usług takich jak rehabilitacja szczecin. W życiu często przydarzają się nam bolesne sytuacje zdrowotne, często po wypadku potrzebujemy pomocy i wówczas nie ma nic korzystniejszego niż rehabilitacja szczecin. Mnóstwo sytuacji może pomóc nam rozwikłać ortopeda szczecin, który w umiejętny sposób przywróci nam sprawność. Często dla polepszenia zdrowia sugeruje się korzystanie z takich terapii jak fizjoterapia szczecin, która z pewnością korzystnie wpłynie na nasz powrót do sprawności. Gdy uraz nie jest super ciężki, wówczas możemy zostać poprowadzeni na masaż szczecin, ale po konsultacjach lekarskich możemy zdecydować się na inne, równie skuteczne zabiegi rehabilitacyjne jak terapia manualna szczecin, lub może fala uderzeniowa szczecin. Warto jednak przedtem rozejrzeć się i zdecydować się na dobrego lekarza prowadzącego, który dobierze konieczne dla nas zalecenia.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjo pomoc - masaże, rehabilitacja i fizjoterapia - Szczecin »

  Nasze centrum rehabilitacji powstało z myślą o ludziach potrzebujących wszechstronnej pomocy związanej z dysfunkcjami narządu ruchu. Podczas pracy wykorzystujemy techniki z zakresu osteopatii, terapii manualnej, masażu ponadto zwracamy uwagę na codzienną dietę pacjenta, a ćwiczenia uzupełniamy dużą dawką motywacji. Jak pracujemy? Holistycznie - prezentujemy całościowe spojrzenie na pacjenta. Zwracamy uwagę na stan zarówno fizyczny jak i emocjonalny. Staramy się odnaleźć źródło bólu, a nie tylko jego objawy, tak aby pacjent możliwe szybko wrócił do zdrowia bez konieczności powrotu do gabinetu. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest redukcja bólu, poprawa kondycji, profilaktyka czy relaks nasi specjaliści pomogą Państwu. W naszej pracy wykorzystujemy doświadczenia własne, związane z pracą z Reprezentacją Polski w Siatkówce, obecne związane z Klubem Piłki Siatkowej Chemik, Police oraz zdobyte na wszelkiego rodzaju szkoleniach.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fizykoterapueta.com.pl - Prywatne Centrum Rehabilitacji »

  W naszym Centrum Rehabilitacji zapewniamy szeroki zakres fachowego leczenia w zakresie rehabilitacji leczniczej schorzeń takich jak: niedowłady, rwa kulszowa, porażenia, nerwobóle, lumbago, zespoły bólowe kręgosłupa, bóle i zawroty głowy, zmiany reumatologiczne kręgosłupa i stawów, ostrogi piętowe. Stany po urazach sportowych i operacjach ortopedycznych, leczenie zwapnień okołostawowych, zapalenia ścięgna Achillesa,
  leczenie otyłości, usuwanie blizn i rozstępów, kinesiotaping, fala uderzeniowa, magnetronik, elektroterapia, laser, ultradźwięki. Każdy pacjent ma zagwarantowaną indywidualną terapię rehabilitacyjną według najwyższych standardów. Umożliwia to maksymalne skrócenie czasu leczenia. Ponadto prowadzimy wyjątkowo skuteczną redukcję nadwagi oraz pomagamy pozbyć się toksyn za pomocą jonowego oczyszczania organizmu. Cierpisz na różne schorzenia – lekarz zalecił Ci zmianę diety, ale nie wiesz jak to zrobić? Zapraszam Cię do mojego gabinetu, nauczę Cię jak w łatwy i przyjemny sposób wprowadzić nowe, zdrowe nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz schudnąć zaplanuję dla Ciebie indywidualny program odchudzający uwzględniający Twój plan dnia, preferencje smakowe, a także to ile czasu chcesz poświęcić na przygotowywanie posiłków. Dieta nie musi być niesmaczna, to nie tylko sałata i biały ser, posiłki mogą być smaczne, a ich przygotowanie nie zajmie Ci dużo czasu. Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty Centrum Rehabilitacji!

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tai-Chi Poznań pomoże tobie zatroszczyć się o zdrowie. »

  Kiedy słyszysz hasło TaiChi, myślisz bez wątpienia, co to ma być? Ospałe, gesty zupełnie nie przywodzą na myśl sztuki walki czym Tai Chi podobno jest. To tylko pozory. Jak to z reguły w chińskiej tradycji bywa, granica między różnorodnymi dyscyplinami nie wydaje się być za bardzo intensywna. Ta sztuka ma dwa oblicza. Zawsze była umiejętnością walki a równocześnie sztuką zachowania zdrowia. W Akademii Tai Chi Poznań kultywujemy drugi z tych przejawów. Nie odcinamy się od tradycji sztuki walki. Przyjmujemy jednakże, iż aspekt bojowy w dzisiejszym świecie jest mniej praktyczny aniżeli wymóg zachowania zdrowia. Do zamierzchłych epok można zaliczyć sytuacje, kiedy zdołaliśmy dzięki swoim umiejętnościom, gołymi rękami zwyciężyć kilku wrogów. Dzisiaj doświadczamy większego wroga - cywilizację. Konkurenta, który skrycie, z wolna dewastuje nasze zdrowie. Coraz bardziej powszechne obecnie dolegliwości serca, nadciśnienie tętnicze, rozpoczynają zbierać żniwo większe niż niejedna wojna. Artretyzm, bóle kręgosłupa czy ból pleców, są tak nagminne, że wydajemy się je traktować jako oczywistą część życia. Niekoniecznie musi tak być. Czerpiąc z tysiącletniej wschodniej wiedzy, możemy wykreślić z naszego życia rezultaty stresów, czy tak znana dolegliwość jak ból kolana. Tai-Chi proponuje niezwykły system ćwiczeń przywracających balans organizmu. Wpływa całościowo na organizm a nie miejscowo tak jak większość teraźniejszych kuracji. Przez to aktywowane są naturalne mechanizmy regeneracyjne organizmu. Możemy odzyskać a co najważniejsze, utrzymać zdrowie.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Sosnowiec »

  Czy napewno każda terapia jest prawidłowa to kontrowersyjna teza. Aby była skuteczna kuracja powinna być dostosowana do potrzeb ale i siły osoby rehabilitowanej, jej stanu, schorzenia. Na efekty rehabilitacji często powinno się poczekać, co więcej efektywność zależy od wielu czynników, plus tych psychicznych jak uzasadnienie natomiast samopoczucie pacjenta. Jednym słowem terapia lecznicza to temat rzeka. U osób po urazach tudzież ze schorzeniami w obrębie stawów, kręgosłupa leczenie jest łatwiejsza bo wystarczy wyćwiczyć mięśnie, by chyba było efekty, niestety nie jest to no tak proste w przypadku uszkodzeń nerwowych w mózgu, które odpowiadają zbytnio koordynację ruchów. Wówczas wszystkie mięśnie mogą egzystować w stu procentach sprawne, zaś rehabilitacji wymaga stworzenie w charakterze zespół w poprzek ćwiczenie koordynacji oko ręka, równowagi, poczucia odległości zaś czucia głębokiego. Wówczas terapia jest złożonym procesem, nad którym winny obowiązkowo czuwać doktor kiedy a rehabilitant wyspecjalizowany w tej konkretnej dziedzinie.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • skuteczna rehabilitacja Kraków »

  W przypadku ustalania zasad przeprowadzania ortopedycznej rehabilitacji każdorazowo powinno się uwzględniać potrzeby ogólnoustrojowe każdego organizmu, co ma bardzo spory wpływ na poprawę ogólnej wydolności krążeniowej a oprócz tego oddechowej. Zawodnicy uprawiający sport są cały czas narażeni na różnego rodzaju urazy. Owszem poprzez rozgrzewkę minimalizuje się ryzyko wystąpienia kontuzji, przeciwnie zaś nieszczęśliwe wypadki się zdarzają, a ludzkie ciało wszak nie jest zrobione z tytanu. Także osoby starsze- obojętnie jak z innych względów- narzekają na bóle w stawach czy łupanie w plecach. Również w przypadku operacji mięśni i więzadeł powikłaniami są bóle w różnych częściach ciała. Kluczowa w tych przypadkach jest prawidłowa rehabilitacja. Nasza przedsiębiorstwo od lat trudni się pomaganiem sportowcom, ale także przeciętnym obywatelom, którzy nie trenują wcale. Układamy kompleksowe plany zajęć rehabilitacyjnych, które w stosunkowo krótkim czasie pomagają powrócić do zdrowia naszym pacjentom. Zapewniamy indywidualne nastawienie do każdego, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług.

  Data dodania: 15 12 2019 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »