Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'torun':

1 · 2 · następna strona »
 • Biura rachunkowe Inowrocław Cennik »

  Biuro rachunkowe Poltax to prężnie rozwijająca się firma, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. Nasi pracownicy to zbiór wykwalifikowanych i wszechstronnych ekspertów w zakresie finansów i rachunkowości. To właśnie doskonałe umiejętności i otwarcie się na nowoczesne rozwiązania księgowe, powoduje, że umiemy współdziałać z Klientami z różnych branż i skutecznie rozliczać ich firmy. Oferowane przez nasze biuro usługi księgowe to gwarancja skutecznego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax prowadzi kompleksowe usługi rachunkowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zlecając nam rozliczanie swoich przychodów i wydatków, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad swoim biznesem. Opracowywane przez przez naszych specjalistów raporty finansowe umożliwią Ci podejmowanie dojrzałych i przemyślanych decyzji.

  Firma Poltax załatwia także wszelkie formalności przy rejestracji firmy. Pomożemy Tobie na etapie wypełniania koniecznych dokumentów. Razem wybierzemy odpowiedni sposób rozliczeń podatku. Oferujemy również funkcjonalne programy do monitorowania finansów firmy, dzięki którym zrozumiesz rozliczenia podatkowe.

  Dla naszej firmy kluczowa jest przejrzystość działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszelkie usługi świadczymy w oparciu o doskonałą wiedzę prawną i wieloletnie doświadczenie w współpracy z wieloma, różnymi firmami. Nowatorskie programy księgowe dają nam możliwość prawidłowo rozliczać Twoje rachunki i korzystniej analizować Twoją sytuację biznesową. Z naszym biurem Twoja firma będzie lepiej prosperować.

  Data dodania: 20 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie graffiti z powierzchni zabezpieczonej »

  Ilu właścicieli nieruchomości tak naprawdę pomyślało, aby zlecić zabezpieczenie antygraffiti, zanim grafficiarze otagowali im budynek? 5%? 10%? Tak naprawdę są to sporadyczne przypadki. W większości przypadków, z którymi mamy do czynienia po prostu wykonujemy usuwanie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej. W praktyce oznacza to chemiczne zmywanie graffiti - na powierzchnię malunku czy tagu nakładamy środek chemiczny z serii AGS (Anti-Graffiti System) i po kilku minutach usuwamy rozmiękczoną farbę. W razie potrzeby ponawiamy ten etap a na końcu oceniamy efekt, czy nie jest konieczne wytrawianie cząstek farby z fug, zagłębień i szczelin w materiale, jak na przykład z porów cegły klinkierowej. W przypadku czyszczenia graffiti z powierzchni zabezpieczonej sprawa jest o wiele prostsza, bowiem impregnat ma na celu uchronić podłoże przed wnikaniem w nie cząstek farby. Przy prawidłowo wykonanym zabezpieczeniu przed graffiti do jego usuwania wystarczy gorąca woda pod wysokim ciśnieniem, co pozwala podgrzać mikro woski i oderwać je od podłoża wraz z warstwą sprayu czy innej farby, chociażby olejnej czy akrylowej. Wykonujemy także usuwanie farby z posadzek przemysłowych betonowych, niemniej tam stosujemy już inną gamę środków, przeznaczonych do farb trudno zdzieralnych, takich jak chlorokauczukowe, polimerowe, epoksydowe, poliuretanowe. Wielu klientów zleca nam także mycie elewacji i fasad oraz mycie kostki brukowej. Tego typu zlecenia również wykonujemy z wykorzystaniem myjki ciśnieniowej oraz odpowiednich przystawek, np. dyszy turbo, przystawki do powierzchni płaskich (surface cleaner) a w przypadku czyszczenia elewacji i mycia dachów także lancy teleskopowej, z użyciem której świadczymy mycie ścian do 10 metrów wysokości bez rusztowania ani podnośnika koszowego, co przekłada się na rewelacyjną cenę. Działamy w całej Polsce, niemniej najbliższe nam jest rodzime województwo kujawsko-pomorskie, szczególnie Włocławek i Inowrocław oraz Toruń, Bydgoszcz i okolice.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy hydroforowe, »

  Nasza firma działa w zakresie sprzedaży, a oprócz tego serwisowania maszyn z zakresu armatury przemysłowej. Mamy bardzo bogatą ofertę, w której prawie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy urządzenia przeznaczone zarówno dla przemysłu jak i mieszkania, a oprócz tego ogrodu. Korzystając z naszej oferty możesz u nas kupić pompy zatapialne, zbiorniki, hydrofory, elektrozawory, wymienniki ciepła i multum innych urządzeń. Oprócz sprzedażą tego rodzaju urządzeń proponujemy ich serwis. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy wiedzą jak przeprowadzać serwis tego typu urządzenia. Jesteśmy w stu procentach pewni, że jesteśmy w stanie podjąć się naprawy każdego urządzenia. Nasze 17 lat działalności pozwoliło nam sprzedać ogrom urządzeń jak również wytworzyć usługi serwisowe dla naprawdę bardzo dużej grupy nabywców. Każdy z nich był uradowany z naszej pracy.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje ślubne Toruń »

  Jednym z symptomatycznych zdarzeń w losie człowieka jest ślub. Dla sporej grupy ludzi jest to transformacja zupełnie aktualnego życia i z tej przyczyny starają się, aby ten dzień przygotowany był idealnie. Dekoracje weselne Toruń to podstawa, aby inscenizacja tego dnia była wyjątkowa. Musi być przystrojona nie tylko sala weselna, ale także auto, którym Państwo Młodzi wyruszają do kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego. Każdy najdrobniejszy szczegół trzeba, żeby był inny niż wszystkie. Nieraz, aby oszczędzić ludzie dekoracje weselne przygotowują samodzielnie, zaprawdę nie trzeba być koniecznie bystrym, iżby ładnie i wyjątkowo udekorować salę, meble czy też auto. Dla jednostek, które nie mają uzdolnień artystycznych na rynku jest bardzo rozbudowana oferta, z pomocą czego mogą one wybrać najpiękniejsze dekoracje weselne. Dzień zaślubin to cenne wydarzenie i dlatego trzeba starać się o to, aby zdobienia były najwspanialsze i unikatowe. Niepowtarzalność tego dnia może spowodować, że będziemy go wspominać bardzo latami i z rozczuleniem będziemy do niego wracać.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Toruń »

  Ze względu na to, że jestem doradcą mieszkaniowym z długim stażem pracy na terenie Torunia i okolic chciałabym przedstawić Państwu parę znaczących rad na temat kupna mieszkań w Toruniu. Po pierwsze chciałbym zwrócić uwagę na to, że, iż Toruń jest znakomitym miejscem do zamieszkania, a kupno mieszkania właśnie w tym miejscu może być bardzo korzystne. Od kilku lat w Toruniu można zaobserwować znaczne zainteresowanie na nieduże mieszkania i kawalerki. Dzieje się tak ponieważ, małe Sprzedaż mieszkań Toruń wciąż łatwo jest wynająć czy też sprzedać. Dla wielu ważne jest żeby mieszkanie w Toruniu było w znakomitym kondycji oraz w niewielkiej cenie. W Toruniu jest również grono osób, które  decydują się na kupno dużego mieszkania lecz decyzja taka wymaga dłuższego namysłu.

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna reklama wewnętrzna - Toruń »

  Fachowość w każdym calu jest wysoką wizytówką naszej firmy. Trudnimy się wszystkimi usługami związanymi z drukiem jak również reklamą. Proponujemy cztery podstawowe piony naszej działalności: druk offseowy wysokonakładowy, druk cyfrowy niskonakładowy, marketing zewnętrzna, a oprócz tego pracownia grafiki a także wykonywanie stron internetowych WWW. Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, który umożliwia nam na wykonywanie usług nie tylko pod zachowaniu najwyższych norm, niemniej jednak również przy wykorzystaniu różnorakich technik. Pracownikami naszej korporacji jest wielu doświadczonych fachowców, którzy bez najmniejszych problemów umieją dorównać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom. O ile chodzi o reklamę zewnętrzną to wykonujemy szyldy, billboardy i inne formy identyfikacji wizualnej.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • tartak Wąbrzeźno »

  Już od bardzo dawna drewno jest jednym z podstawowych surowców. Ma ono szereg niesłychanie rozmaitych zastosowań, zacząwszy od narzędzi aż do jednego z dominujących artykułów budowlanych. Jest to również kapitalny artykuł opałowy, które wykorzystywane jest do ogrzewania gospodarstw domowych. Wielkość potrzeb na drzewo utrzymuje się już przez cykl długich miesięcy na identycznym pułapie. Jeżeli w twoim interesie jest kupić drzewo w celach budowlanych z pewnością zarekomenduje ci tarcica Bydgoszcz. Jest to jedynie drobny zakres usług jakie owa jednostka zdoła wam zaproponować. Sięgając do propozycji wspomnianej jednostki, wygrać możecie wiele.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Bydgoszcz »

  Dawno temu mieszkanie lub auto otrzymywało się na przydział. To sie nazywało lokal mieszkaniowy spółdzielczy lokatorski, a samochód na talon. Rzecz jasna w epoce tzw. socjalizmu rynek wtórny istniał, a jakże. Dla zamożnych. Obecnie nowe mieszkania Bydgoszcz na przydział nie są dostępne. Musimy takie mieszkanie kupić. Są w ofercie deweloperów, a jest ich wielu i bardzo dobrze, bo zabiegają o klienta i dzięki temu ceny są racjonalne.Dla młodych ludzi od lat problem jest niezmienny - przynajmniej w naszym kraju. Gdzie można samodzielnie zamieszkać. Kupno własnego gniazdka to nie pikuś. Nie odkryję Ameryki pisząc, że nowe mieszkania Toruń tanie nie są. Alternatywą nowego mieszkania może być mieszkanie starsze - z odzysku.
  Firmy deweloperskie zajmują się zbywaniem nowych mieszkań i domów. Funkcjonuje pojęcie stan deweloperski. Na czym taki stan polega? Zazwyczaj jest to stan mieszkania wymagający jakiegoś wykończenia. Na to warto zwrócić uwagę przy zakupie własnego M.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tarasy drewniane Toruń »

  Ci, posiadający własne domki jednorodzinne, posiadają także tarasy. Są to ci szczęśliwcy, którzy w lato mają możliwość wylegiwania na naszym przydomowym tarasie. Oczywiście taras taki możemy mieć na parterze własnego domku względnie na piętrze. I oczywistym, że gdy taras taki umiejscowiony na piętrze, to musi on być fachowo chroniony. Możemy wówczas wybudować sobie taras drewniany, który wygląda wyjątkowo imponująco. Oczywiście aby założyć ów taras, konieczne jest zaangażować majstra, znającego się na rpojektowaniu tarasów. Nie trzeba inwestować w tarasy drewniane. Powinniśmy stworzyć taki taras na jaki mamy ochotę aczkolwiek tarasy drewniane Bydgoszcz są ogromnie trwałe, a również prezentują się bardzo elegancko. Zakładanie drewnianego tarasu nie jest drogim zakupem, a chodzi właśnie o to aby była to inwestycja wieloletnia i właściwie każdemu z nas służyła. Powinno się więc zainwestować odrobinę więcej pieniędzy i postarać się wybudować taras drewniany, a pewnikiem nie będziemy żałować naszego postanowienia.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Gdańsk »

  Fotografia ślubna, której ofertę można zobaczyć na stronie www.znajmiecki.pl jest jednym z głównych zajęć gdańskiego fotografa Piotra Znajmieckiego.
  Zdjęcia ślubne wykonuje on głównie na terenie miasta Gdańska, czy Trójmiasta, ale z chęcią wybierze się w podróż po Polsce lub Europie w celu szukania jak najlepszych kadrów.
  Jest jednym z najlepszych fotografów ślubnych na pomorzu, dodatkowo bierze czynny udział w wielu fotograficznych przedsięwzięciach.
  Piotr Znajmiecki często wykonuje także sesje portretowe, modowe, a na jego stronie można zauważyć mnóstwo sesji ślubnych wykonanych nad morzem.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Gdańsk, Gdynia, Iława »

  Na stronie www.znajmiecki.pl swoje portfolio prezentuje fotograf ślubny Piotr Znajmiecki. Gdańsk jest głównym miastem, w którym wykonuje zdjęcia ślubne, jednak w celu uchwycenia wspaniałych kadrów podróżuje po całej Polsce. Fotografia jest jego pasją i podchodzi do niej z wielkim zaangażowaniem. Największą radość sprawia mu fotografia ślubna, z którą jest związany od kilku lat.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty koło Torunia - Zajezierze »

  Apartamenty blisko Torunia z roku na roku cieszą się coraz to większym zaintrygowaniem w branży turystycznej. Jest to spowodowane głównie ich otaczającymi atutami naturalnymi także turystycznymi. Zachwycające zabytki w okolicy i bliskość lasów Puszczy Bydgoskiej buduje idealny klimat dla każdego. Można świetnie wypocząć, a jednocześnie i zobaczyć niezwykłe miejsca i zakosztować regionalnych potraw. W szczególności każdy powinien zwrócić uwagę na toruńskie pierniki. Apartamenty koło Torunia które oferujemy są umieszczone w spokojnym i spokojnym miejscu. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się w naszą propozycją. Jeżeli planujecie spędzić przyjemnie czas pośród lasów Puszczy Bydgoskiej to znakomicie trafiliście. Przygotowaliśmy dla Was uniwersalne i dobrze zorganizowane apartamenty. Podsumowując każdy z Was może śmiało zaufać nam i spędzić miło czas na terenie obiektu jak i w samym apartamencie.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Kominki - Toruń »

  Kominki, piece i biokominki to specjalność naszej korporacji. Naszym kontrahentom dostarczamy jedynie, a oprócz tego wyłącznie kominki spełniające najwyższe standardy. Nasza oferta zawiera m.in. towary takich firm jak Supra, M-design, EdilKamin i dodatkowo ogrom innych. Najważniejszą zasadą w naszej firmie jest sprzedaż wyłącznie, a oprócz tego tylko produktów spełniających najwyższe standardy. Prócz tego poza sprzedażą kominków nasza oferta zawiera ich składanie i ich budowa. Za każdym razem usługujemy pomocą oraz dodatkowo dobrą poradą. Żaden z kontrahentów korzystających z naszych usług nie będzie narzekał na kominki przez naszą firmę dostarczone, a oprócz tego zamontowane. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszych kominków i pieców, która zawiera nadzwyczaj wiele różnych modeli. Każdy u nas znajdzie szczyptę dla siebie. Tego jesteśmy dosłownie w stu procentach pewni.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • ogrodzenia gdańsk »

  Kompania HAVEN specjalizuje się między innymi w planowaniu i wytwórczości ogrodzeń metalowych. W bogatej ofercie odkryją się między innymi zrobione z najznamienitszych towarów przęsła ogrodzeniowe, bramy dwuskrzydłowe i samonośne, jak również różnorakiego wariantu bramy, automatyka do bram, czy też słupki stalowe. Spółka dokłada największych starań, żeby indywidualne szczegóły ogrodzenia odznaczały się wytrzymałością i funkcjonalnością. Dodatkowe własności zapewnia cynkowanie ogniowe lub dodatkowe malowanie proszkowe. Jednocześnie zawiadamiamy, iż firma HAVEN proponuje względnie niewygórowaną cenę, a uzyskane wyroby w pełni satysfakcjonują wszystkich klientów, konsumentów.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio Proffi - Projektowanie stron, pozycjonowanie - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław »

  Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych stron www oraz sklepów on-line opartych o intuicyjny, szybki, ale przede wszystkim bezpieczny system cms. Nasza działalność obejmuje również pozycjonowanie stron, projektowanie grafiki poligraficznej i hosting. W ofercie znajduje się także modernizacja istniejących stron. Główny obszar działania to Projektowanie stron www bydgoszcz, toruń, inowrocław, ale nie tylko.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pręty aluminiowe - PK Met »

  Firma PK MET działa na polskim rynku od ponad 10 lat. W jej ofercie znajdziemy obecnie wysokiej jakości wyroby z metali niezależnych, takie jak profile, pręty, stopy, taśmy, kątowniki. Asortyment marki obejmuje także blachy kwasoodporne i nierdzewne. Z myślą o jeszcze lepszych standardach obsługi klientów powstał PK Met - hurtownia aluminium Bydgoszcz, Toruń.

  W naszej ofercie:
  - Anody cynkowe płaskie, anody niklowe płaskie
  - Blachy aluminiowe; gładkie, ryflowane, formatki aluminiowe
  - Blachy nierdzewne i kwasoodporne
  - Kształtowniki aluminiowe; profile okrągłe (rury), kwadratowe, kątowniki równoramienne, kątowniki nierównoramienne
  - Pręty aluminiowe; okrągłe; kwadratowe; płaskowniki
  - Stopy aluminiowe w gąskach
  - Taśmy aluminiowe

  Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że PK Met oferuje swoim klientom wysokogatunkowe wyroby w bardzo konkurencyjnych cenach oraz elastyczne warunki sprzedaży.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa SEVEN »

  Reklama nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy agencją full service wykonujemy zamówienia od kreacji sklepów internetowych i stron www po druk i projekty logo, wizytówek, ulotek, plakatów, folderów, kalendarzy, notesów itp. U nas zamówisz również wiele siekawych gadżetów reklamowych. Posiadamy duży wybów pendrive-ów, długopisów, notesów, teczek konferencyjnych i wiele wiele innych. Serdecznie zapraszamy Agencja Reklamowa SEVEN

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Toruń »

  Prezentujemy serwis branżowy, na jakim odwiedzający oraz ewentualny klient przejrzy całą ofertę przygotowania profesjonalnych fotografii ślubnych czy okolicznościowych. Strona jest zachowana w lekkiej kolorystyce, eksponuje istotne wiadomości, cennik a także opinie od nowożeńców, co ułatwia wybór. Szukasz fachowego fotografa z pewnością w końcu traficie na powyższy portal, zaś niskie i atrakcyjne ceny sesji sprawią, że skorzystanie z naszej propozycji będzie prostsze. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą mieć doskonałą fotograficzną pamiątkę

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • dobra restauracja Toruń »

  Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą restauracji w Toruniu. Ciżemka usytuowana jest w zabytkowej kamienicy, w samym środku miasta. Łączy w sobie tradycję z innowacyjnością, a jej wnętrza wypełnia romantyczny klimat, do którego zarówno mieszkańcy, jak a oprócz tego turyści chętnie wracają. Ciżemka to nie tylko nowoczesna restauracja, w której goście mogą skosztować dań kuchni staropolskiej i również molekularnej. Zapraszamy również do kawiarni na pyszną kawę a oprócz tego smakowite desery. Natomiast w ciepłe dni do dyspozycji Klientów udostępniamy ogródek letni. W naszych wnętrzach organizujemy chrzciny, komunie, obiady a także kolacje okolicznościowe, a oprócz tego konferencje. Romantyczna kolacja w pełnej uroku restauracji Ciżemka w Toruniu ewidentnie będzie niezapomnianym przeżyciem. Pełne menu i więcej informacji na temat naszej oferty znajduje się na stronie.

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia torun pl »

  Drukarnia Toruń


  Drukarnia Toruń – Oferujemy wydruk w najwyższej jakości oraz atrakcyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na tworzenie własnych projektów na życzenie klientów.

  Drukarnia Toruń drukuje:

  - Banery - Najlepszą formą przekazania informacji reklamowych są banery. Stały się one ogólnodostępne, dzięki czemu docierają do każdego klienta. Masowe rozpowszechnianie informacji za jego pomocą stało się bardzo popularne. Nie zawsze musi on być ogromnych rozmiarów jednak im bardziej widoczny tym skuteczniejszy. U nas wykonane są na wzmocnionym, markowym papierze. Zastosowanie najwyższej jakości farb gwarantuje zadowolenie klienta.
  Projekty przyjmowane są w formatach CDR, EPS, JPG, PSD, TIFF o maksymalnej rozdzielczości 150dpi w skali 1:1.
  - Wizytówki - Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferujemy wydruk wizytówek w najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej pozwoliło nam zaoferować państwu nie tylko wydruk ale również wsparcie projektowe. Jeśli nie masz pomysłu na własną wizytówkę my zaprojektujemy ją dla Ciebie. Nasze studio graficzne oferuje pełne przygotowanie projektu.
  - Plakaty - Oferujemy wydruk plakatów na papierze kredowym o gramaturze 130g oraz 170g. Dostępne rozmiary plakatów dla każdego z rodzajów papieru to: A2 oraz A3. Do każdego wydruku zastosowane są najwyższej jakości arkusze papieru kredowego oraz farby.

  - Katalogi - PROJEKT: wydruk wykonywany jest z nadesłanego pliku (akceptowane formaty plików: CDR, ESP, JPG, PSD oraz TIFF)
  SKALA: 1:1, minimalna rozdzielczość pliku to 300dpi
  Nadesłane projekty sprawdzane będą tylko pod względem poprawności formatu, błędy w treści nie będą sprawdzane.

  Prosimy o kontakt telefoniczny 501 765 605lub mailowy biuro@drukarnia.torun.pl

  Data dodania: 06 08 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »