Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'Windykacja':

 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe »

  Odszkodowanie – pomimo, że nam się należy to niezwykle ciężko jest je wywalczyć. Dochodzenie odszkodowań to to, w czym specjalizuje się nasza firma, więc jeśli masz problem lub zwyczajnie chcesz zaoszczędzić czas, skontaktuj się z nami. Odszkodowania powypadkowe i odszkodowania komunikacyjne są dla przedsiębiorstw ubezpieczeniowych najprostszym sposobem na oszczędzanie pieniędzy. Windykacja należności jak dotąd nie przynosiła żadnych skutków? Z nami się to skończy. Problemem nie jest także uzyskanie odszkodowanie za błąd medyczny. Nasi specjaliści poradzą sobie z każdym tematem. Nie zostałeś wzięty pod uwagę w testamencie, a myślisz, że Ci się to należało? Tak zwane spadki zachowki nie mają przed nami żadnych tajemnic. Ponadto, jeśli interesuje Cię oferta współpracy z naszą firmą, jesteśmy chętni na jej podjęcie. Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Lublin »

  Windykacja należności to aktywność prowadzone na umowa o pracę Klienta przez świetne zaś prędko działające firmy windykacyjne. windykacja Warszawa to wybitnie skuteczna wybór na odzyskanie należności. Windykacja prowadzona jest na terenie całej Polski w różnych miastach dzięki temu mnogość osób ma możliwość korzystania z usług firm windykacyjnych. Firmy windykacyjne działają zarówno na północy jak i na południu kraju. Dostęp aż do usług wiec jest bardzo plebejski. Windykacja zaś windykatorzy to Windykacja Piotrków Trybunalski, windykacja prowadzona przez nich jest w 100% legalna tudzież w 100% skuteczna. Działania windykacyjne gwarantują załatwienie sprawy skutecznie. Biznes windykacyjna to instytucja która odzyskuje długi od nieuczciwych Klientów, poprzez działania osobiste natomiast działania terenowe. Windykacja Piotrków Trybunalski świetna asystent dla każdego w windykacji. Proszę pamiętać iż zlecenie firmie windykacyjnej windykacji nie zwalania sprzedającego z obowiązku gwarancji wobec dłużnika. Taka odpowiedzialność istnieje zawsze nie zależnie od tego czy faktura jest zapłacona lub nie. Windykacja Tarnów w windykacji to mistrzowie swojego fachu. Klient zlecający taką windykacje ma pewność załatwienia sprawy prędko natomiast bez problemowo to jest rewelacja albowiem z trudem znaleźć firmę gwarantującą skuteczność swoich usług windykacyjnych w Polsce.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring »

  Miej fundusze pod dokładną kontrolą z firmą Jatex Finanse SA i nie dopuść do tego, aby w chwilach kryzysu ekonomicznego kłopoty pieniężne opanowały także twoją firmę. Jatex, to zbiór ekspertów finansowych, których prace pomagają przedsiębiorstwom jak i jednostkom prywatnym wydobyć się z długów. Firma oferuje takie usługi jak: faktoring, monitoring należności czy windykacja. Za sprawą podejmowanym prędkim działaniom udało się już dopomóc sporej ilości wspólników, którzy bez wsparcia byliby zmuszeni ogłosić bankructwo. Jak najszybciej nawiąż kontakt z naszymi przedstawicielami i wykorzystaj naszą pomoc.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • windykacja »

  Szanowny Internauto proces windykacji długów swoich należności jest bardzo skomplikowany i żmudny . Możemy Ci uprościć drogę dojścia do swoich zaległych należności. Przy fachowej pomocy z udziałem prawników w sposób fachowy zredagujesz właściwe pismo ponaglające dla twojego dłużnika. Jesteśmy firmą którą cechuje skuteczność w działaniu i nie odpuszczamy żadnej nawet najbardziej skomplikowanej sprawy. Stawiamy sobie za cel eliminację nierzetelnych wierzycieli. Jeśli jesteś zdeterminowany do podjęcia walki z naszą pomocą nie zastanawiaj się dłużej tylko zarejestruj się na naszej stronie. Od momentu rejestracji jesteśmy do twojej dyspozycji służymy wiedzą i umiejętnościami w rozwiązywaniu trudnych spraw. Czekamy na Ciebie na naszej stronie nie daj się już dłużej oszukiwać nieuczciwym kontrahentom.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Antywindykacja Restrukturyzacja Oddłużanie Poznań »

  Legal Adviser Sp. z o.o. - kancelaria prawna Poznań, firma windykacyjna oferuje Państwu szeroki zakres swoich usług.
  Wychodząc z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć oferujemy Państwu usługę monitoringu wierzytelności.
  Monitoring wierzytelności pozwala na znaczącą poprawę płynności finansowej. Sprawdźcie to Państwo osobiście.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Windykacja wierzytelności, kancelaria świadczy usługi w zakresie egzekucji należności. Doradzamy w sprawach spadkowych. Sporządzamy i negocjujemy umowy, np. Umowy najmu, umowy pożyczki, umowy o dzieło. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna ? Windykacja, Windykacja Należności, długów »

  Windykacja polubowna prowadzona jest przez Firmę Windykacyjną Mediare jako pierwszy i najważniejszy etap procesu jakim jest odzyskiwanie należności. Przede wszystkim na tym etapie zgromadzone są informacje o dłużniku w celu zainicjowania negocjacji dotyczących spłaty należności. Windykacja przez nas podejmowana zawiera wszystkie niezbędne czynności, na tym też etapie wykorzystujemy różnego rodzaju narzędzia, takie jak Giełda Długów czy BIG. Po przedstawieniu raportu z podjętych działań, w sytuacji braku pełnej satysfakcji klienta kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego, od tego momentu zajmuje się nią także wyspecjalizowany w danej gałęzi prawa radca prawny, oddelegowany przez Kancelarię Prawniczą z Konina. Po uzyskaniu prawomocnego wyroku Sądu sprawę przejmuje Komornik.
  Warto zaznaczyć, iż Windykacja Należności, którą ma w swojej ofercie Firma windykacyjna Mediare to optymalne i bezpieczne rozwiązanie dla Państwa Firmy.
  Zapewniamy maksymalny profesjonalizm przy znacznym zminimalizowaniu kosztów ponoszonych przez Klienta, ponieważ koszty dochodzenia należności pokrywamy sami. Należności w stosunku do Mediare są regulowane dopiero w momencie wyegzekwowaniu należności od dłużnika, na zasadzie prowizji od kwoty odzyskanej.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednik finansowy »

  Poszukujesz biura nieruchomości? Wsparcie oferowanej strony internetowej z całą pewnością będzie pomocna ze względu na fakt, że dzięki niej masz sposobność skorzystania ze wsparcia biura nieruchomości. Nieruchomości to nie tylko mieszkania, domy jednak także place na, jakich często rozpoczynamy budowę. Gdy jesteśmy zaciekawieni pożyczkami bez wątpienia odszukamy wiele ich rodzaj, z jakich wybierzemy takie pożyczki jakie nam odpowiadają. Należy szukać tego typu, do których nie potrzebny jest tobie weksel. Musimy starać się spłacać pożyczki stale aby windykacja się o nie nie upominała. Ubezpieczenia to dobra metoda naszego dodatkowego zabezpieczenia choćby kredytu lub również pożyczki.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum »

  Skutecznie odzyskamy Twoje należności od firm, od osób prywatnych na terenie kraju i za granicą.
  Windykacja należności z tytułu:
  - faktur za usługi i dostawy
  - umów pożyczki
  - umów zawartych ustnie
  - umów o pracę
  - niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych
  - spraw pokomorniczych
  - spraw przedawnionych
  - zapisów niedozwolonych
  - spraw alimentacyjnych
  Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełde wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.
  W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.
  Minimalizujemy Państwa koszty i czas działając poprzez Elektroniczne Postepowanie Upominawcze, reprezentujemy Państwa na każdym etapie postępowania, współpracują z nami adwokaci, radcowie, biegli sądowi, notariusze oraz starannie wybrani komornicy.

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie długów »

  Kancelaria Prawna Pactum jako zespół doświadczonych prawników i radców prawnych, zajmuje się profesjonalnym i skutecznym dochodzeniem roszczeń finansowych. Dzięki współpracy z kancelarią nasi Klienci otrzymają konieczne wsparcie merytoryczne niezbędne w procesie odzyskiwania długów.

  Spektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja w zakresie konieczności późniejszego odzyskiwania długów, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji.

  W pierwszej kolejności pomagamy naszym Klientom w organizowaniu wewnętrznych procedur postępowań, szkoleń dla pracowników, oraz udostępniamy wiedzę merytoryczną Kancelarii dla osób obsługujących procesy odzyskiwania długów w Państwa firmie.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Warszawa, Łódź, Kraków - zaufaj profesjonalistom! »

  Kancelaria prawna INKASO WEC na przestrzeni lat zyskała status renomowanej marki w sektorze windykacyjnym. Klienci cenią sobie tę firmę zajmującą się windykacją na terenie Warszawy, Łodzi i Krakowa za wysoką jakość oferowanej usługi windykacji, atrakcyjną cenę, a także za terminowość w wykonywaniu zleceń. Profesjonalizm, świetna znajomość prawa oraz wytrwałość pozwalają firmie INKASO WEC na skuteczną windykację należności. Naprawdę niewiele jest przypadków, z którymi ta firma sobie nie poradzi.
  Jednym z atutów firmy windykacyjnej INKASO WEC jest przejrzysta polityka. Klient zawsze wie, czego może oczekiwać i co kryje się pod daną usługą. W trosce o bezpieczeństwo klientów, marka korzysta z najnowszych systemów zarządzania. Kancelaria prawna INKASO WEC to jedna z najlepszych firm windykacyjnych w Łodzi, Warszawie i Krakowie.

  Data dodania: 21 09 2017 · szczegóły wpisu »