Angielski Online


Reklamy Google


Fryzjer Podkategoria: Fryzjer

 • Podkłady chłonne oraz inne »

  Nasza spółka produkuje materiały oraz odzież jednorazową. Są to produkty przeznaczone przede wszystkim do użytku w szpitalach, klinikach, przychodniach, a oprócz tego laboratoriach – w miejscach, gdzie konieczne jest zachowanie nieskazitelnej czystości. Jesteśmy jednym z czołowych wytwórców tego typu odzieży i dodatkowo materiałów. Jako jedyni w Polsce tworzymy odzież jednorazową w czterech kolorach: niebieskim, granatowym, zielonym, a oprócz tego białym. Nasze towar cieszą się bardzo dobrą opinią. Są wygodne oraz dodatkowo gwarantują należytą ochronę, a włóknina z której są wykonywane jest lekka, oddychająca oraz dodatkowo przewiewna i wytrzymała na rozerwania. Produkty do użytku jednorazowego to wielka oszczędność – nie trzeba ich czyścić, prać ani prasować, a ich cena jest najniższa na rynku. By przekonać się o tym zapraszamy do obejrzenia oferty naszej korporacji.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fryzjer Katowice, salon fryzjerski, stylista »

  Trendy Hair Fashion to obecnie największa w Polsce sieć salonów fryzjerskich. Tworzy ją ponad 70 salonów działających na zasadzie franczyzy. Pierwsze z salonów zaczęły działać na Śląsku w latach osiemdziesiątych ciągle otwierane są nowe. Wszystkim jednak przyświeca wspólna idea: tworzenia miejsc gdzie fryzjerstwo ma profesjonalny, międzynarodowy i artystyczny wymiar.

  Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion w Katowicach oferuje pełen zakres usług fryzjerskich.

  Proponujemy m.in.: strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, strzyżenie dzieci, strzyżenie brody oraz wyrównanie grzywki.

  Modelujemy i farbujemy fryzury kobiet i mężczyzn. Czesanie fantazyjne lub kok ślubny? A może prostowanie włosów?

  Regenerujemy włosy z szybkim efektem.

  Zapraszamy do salonu fryzjerskiego Trendy Hair Fashion w Katowicach przy ul. Kochanowskiego 5.

  Telefon: +48 32 348 84 23 lub +48 32 726 53 46

  GODZINY OTWARCIA: Pn. - Pt. 8.00 - 20.00 Sob. 8.00 - 16.00

  Zniżki dla Studentów za okazaniem ważnej legitymacji.

  Zapraszamy na naszą stronę: www.trendykatowice.pl

  Data dodania: 24 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przeszczep włosów »

  Łysienie nie jest wielkim problemem i jeśli nie ma przeciwwskazań to przeszczep włosów jako jedyna skuteczna metoda przywróci trwale włosy na głowie i dobre samopoczucie pacjenta.
  Osoby zainteresowane odbudową włosów na głowie lub zahamowaniem procesu łysienia zapraszamy do kliniki Hair-Med w Mielcu, Rzeszowie i Krakowie. W naszej klinice przeprowadzamy przeszczep włosów FUE i inne zabiegi związane z odbudową włosa.
  Dla osób z przeciwwskazaniem do przeszczepu włosów oferujemy mezoterapię skóry głowy, która powinna zahamować łysienie i pobudzić słabe włosy do wzrostu.
  Każdy zabieg przeszczepu poprzedzamy konsultacjami w Hair-Med w Mielcu lub w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie i Wrocławiu.
  W trakcie konsultacji wybierzemy metodę przeszczepu, omówimy możliwy do uzyskania efekt przeszczepu lub w przypadku przeciwwskazań do przeszczepu zaproponujemy zabieg mezoterapii igłowej głowy.
  Zabieg przeszczepu włosów jest jedyną skuteczną i trwałą metodą uzupełnienia ubytków włosów ale są pacjenci, którzy na pewnym etapie łysienia nie potrzebują jeszcze przeszczepu włosów i dla nich mamy w ofercie zabieg mezoterapii głowy.
  Najczęściej wykonujemy jest przeszczep włosów FUE. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a pacjent opuszcza klinikę tego samego dnia.
  O kwalifikacji pacjenta do zabiegu decyduje lekarz wykonujący zabieg.
  Kwalifikacja odbywa się na podstawie zleconych badań oraz wiedzy zdobytej przez lekarza w trakcie konsultacji z pacjentem.
  Więcej informacji o transplalntacji włosów znajdą Państwo na hair-med. pl
  Zapraszamy

  Data dodania: 04 06 2020 · szczegóły wpisu »

Fryzjer - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fryzjer