Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


terapia w stresie Wrocław | terapie.pl

terapia w stresie Wrocław | terapie.pl Psychoterapeuta pracujący w oparciu o psychoanalizę wzmacnianą medycyną naturalną, wychowanek Akademii Medyczne mgr Jarosław Filipek prowadzi konsultacje a także psychoterapię personalną w swoim gabinecie we Wrocławiu. Terapeuta z ogromnym doświadczeniem specjalizuje się w danych obszarach: terapia stresu, kuracja w depresji, terapia wypalenia zawodowego. Zasłużony psychoterapeuta i fachowiec w temacie medycyny naturalnej pracę z pacjentem wzbogaca o elementy niekonwencjonalnych metod terapeutycznych, w tym masaż chiński AMO, terapię Reiki a także Radiestezję Zdrowia. Wykwalifikowany psychoterapeuta, hipnoterapeuta, uzdrowiciel duchowy (wg NFSH) a także energoterapeuta mgr Jarosław Filipek efektywnie pomaga w leczeniu wszelkiego rodzaju stanów lękowych a oprócz tego przygnębienia, poczucia bezsensu życia i również smutku, bezsenności a oprócz tego uzależnienia od narkotyków, alkoholu, hazardu, seksu, nikotyny, czy też zakupów.

Szczegóły strony https://terapie.pl:

Podlinkuj stronę https://terapie.pl:

terapia w stresie Wrocław | terapie.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Gorzów »

  Psycho Komfort do nowo powstały gabinet psychologa dla osób chcących sobie pomóc. Psycholog Gorzów. Jeżeli doświadczasz obecnie trudności w życiu, przechodzisz kryzys lub żyjesz w bardzo silnym stresie, zmagasz się z depresją lub nerwicą, masz problemy z asertywnością lub komunikacją z otoczeniem, jesteś po terapii dla osób uzależnionych lub współuzależnionych, jesteśmy tu właśnie dla Ciebie. Biofeedback Gorzów. Zapraszamy wszystkich chcących przejść przez terapie takie jak, terapia rodzic- dziecko, terapie dla par, małżeństw, zdrowe odchudzenia się, terapia sztuką, wsparcie psychokardiologiczne, wsparcie psychoonkologiczne, muzykoterapia, relaksacja, rennin twórczości oraz kreatywności. Psycho Komfort organizuje także szkolenia dla osób w każdym wieku, zarówno indywidualnie jak i szkolenia grupowe. Psycholog sportu Gorzów. Mają Państwo pytania odnośnie naszych usług zapraszam na naszą stronę internetową oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Wrocław »

  Centrum o obszarze usług mieszczącym się w haśle psychoterapia. Osoby, dla których ze względu na zdrowie psychiczne ważne są takie parametry jak profesjonalny psychoterapeuta i intymność, mogą być spokojne, że centrum zaspokoi ich oczekiwania. Życzliwy zespół pracowników posiada przygotowanie stosowne do specyficznej sfery psychiki człowieka i obsługuje klientów na wysokim poziomie.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja Lublin »

  Znaczna grupa rodziców w bieżących czasach spostrzega pojawiające się problemy wychowawcze oraz zaburzenia psychiczne dotyczące ich dzieci. Nadzwyczaj często głowią się oni co mogło je wyzwolić i jak wspomóc swoim potomkom. Jednak brak trafnej informacji i praktyki w powyższej dziedzinie prowadzi najczęściej do sytuacji kompletnie zupełnie innej ? do postępu wymienionych zaburzeń. Jedynym dobrym podejściem jest indywidualna terapia pedagogiczna. Jako wykwalifikowany socjoterapeuta Lublin w sposób kompetentny i efektywny chętnie pomogę potomkom oraz dodatkowo ich opiekunom w takowych problemach jak: dysgrafia Lublin, dysortografia, dyskalkulia i wiele innych. Metody za pomocą których pracuję to m.in. kinezjologia edukacyjna Dennisona, muzykoterapia, arteterapia, drama jak również inne.
  Ciepło zapraszam do kontaktu ? Gabinet Terapeutyczny Lublin to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Uzyskasz w nim profesjonalną i skuteczną pomoc.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Dylematy rodzinne naszego zdrowia, dylematy ze znalezieniem pracy, borykanie się z problemami życia zwyczajnego, a również choroby mają wpływ na nasze życie psychiczne, wie o tym psychoterapeuta gestalt gliwice. Następstwem wszystkich tych sytuacji ma możliwość być pojawienie się depresji, która ma destrukcyjny wpływ na nasze życie nie tylko personalne, ale również towarzyskie oraz rodzinne, problemy te leczone są u psychoterapeuta gliwice. O ile od dłuższego czasu posiadamy dylematy ze snem, nasz nastrój się obniżył, tracimy zainteresowanie rzeczami, które wcześniej nas cieszyły to znak, że musisz jak najszybciej skorzystać z pomocy psychologa.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • zanik mięśni »

  W Polsce i na świecie Medycyna od zawsze była jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi nauki. Do zawsze poznawanie własnego organizmu, jego właściwości i zdolności, mechanizmów funkcjonowania i powstawania patologii fascynowało lekarzy ze wszystkich dziedzin nauki. Do dnia dzisiejszego medycyna nie zna jeszcze wszystkich swoich możliwości. Dla pacjentów chorujących, czy tez pacjenci ze schorzeniami genetycznymi, szczególnie tymi zaliczanymi do niezwykle rzadkich jak np. miopatia mitochondrialna, ogromną szansą są badania genetyczne. Obecnie na rynku medycznym jest to dziedzina najdynamiczniej się rozwijająca, na polu której niemalże codziennie dochodzi do znaczących odkryć które to w najbliższej przyszłości pomogą cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia. Nawet gdy obecnie nie znaleziono skutecznego lekarstwa na daną jednostkę chorobową, trwają nieustannie badania kliniczne które dają nadzieje na zmianę sytuacji dla pacjenta w przeciągu najbliższych lat, czy miesięcy. Dla osób borykających się z chorobą, dla których nie ma sprawdzonych, skutecznych metod leczenia, jest możliwość uczestniczyć w badaniach klinicznych, czy to genetycznych czy to już testujących określone substancje lecznicze w warunkach klinicznych.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Protetyk Szczecin »

  W naszej przychodni znajdującej się w Szczecinie, oferujemy rozbudowaną gamę usług lekarzy specjalistów z różnorodnych dziedzin medycyny. W naszej placówce mogą Państwo znaleźć gabinety okulistyczne, dentystyczne, ginekologiczne, ortopedyczne oraz psychoterapeutyczne, a także dermatologiczne. W naszej placówce mogą Państwo umówić się do specjalisty online. Jedyne co trzeba zrobić, to wejść tutaj http://medicine24.pl/rezerwacja_on_line.html, wypełnić prosty formularz wybierając danego lekarza oraz godzinę która jest dostępna. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez naszą przychodnię usług. Nasz zespół składa się jedynie z najlepszych lekarzy z dużym bagażem doświadczenia zawodowego, które jest największym atutem w dziedzinie medycyny. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki, znajdującej się na ulicy Bartniczej 10A (wjazd od wjazd od ulicy Wiosny Ludów ), bądź odwiedzenia naszej witryny internetowej - http://medicine24.pl i zarejestrowania się na wizytę bez kolejek.

  Data dodania: 07 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nieśmiałości, małomówności, rozmowie i rozwoju osobistym »

  Blog poświęcony nieśmiałości, małomówności i umiejętnością społecznym. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad dotyczących nieśmiałości, małomówności i umiejętnościach społecznych. Znajdziesz tutaj wiele praktycznych porad dotyczących zwalczania nieśmiałości i małomówności, rozwoju umiejętności społecznych oraz ogólnego rozwoju osobistego. Jest wielu ludzi, którzy są towarzysko doświadczeni i którzy nie są świadomi tego, co dokładnie robią, ponieważ nie mają problemów z nieśmiałością czy rozmową z innymi. Po prostu przychodzi im to naturalnie i robią to od dawna. Oni nigdy nie myśleli o tym, więc jeśli mają opisać, jak to działa mogą powiedzieć coś w stylu: „Jestem po prostu pewny siebie, jestem sobą, nie przejmuję się tym co myślą inni”. Mam nadzieję, że artykuły, które tu umieszczam pomogą ci w tym. Trzymam za ciebie kciuki w twojej drodze i życzę wszystkiego dobrego.

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Warszaw »

  Kiedy człowiek ma komplikacje - zmienia swoje nastawienie do świata i innych ludzi. To przykre, zmiany zazwyczaj są niekorzystne oraz umieją wyniszczyć organizm, doprowadzając do klęsk lub innych nieszczęść. Odpowiedniej wyrzucić z siebie te wszystkie niestrawności bestialskiego życia i wziąć pod uwagę psychoterapię, jako wsparcie. W takim przypadku pomoc psychologiczna warszawa ma okazję pomóc. Jeśli ktoś niezwykle pragnie zapanować nad swoim istnieniem, pragnie powrócić do normalności, pragnie stać się nawet silniejszym oraz bardziej odpornym na wszystkie te życiowe sytuacje na pewno powinien poradzić się specjalisty, który za sprawą rozmowy będzie analizował stan pacjenta. W pewnych sytuacjach człowiek nawet nie jest w stanie pojąć, że jego zwyczajność, która go nie cieszy jest sprawą długotrwałego stresu.Wejdź na naszą witrynę internetową już w tym momencie!

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Terapeuta Gestalt Bednarczyk Paweł, specjalizuje się w psychologii spełnienia. W przypadku gdy przeszedłeś traumę, wychowywałeś się w patologicznej rodzinie, przeszedłeś rozstanie, śmierć najbliższych, masz problem z odszukaniem celu w życiu, powinieneś skorzystać z profesjonalnej pomocy terapeuty.
  Psychoterapeuta pomoże Ci pozbyć się także np. stanów lękowych, stresu, problemów własnych, pokonać kryzys małżeński, odzyskać wiarę we własne możliwości i innych ludzi.
  Dzięki terapii z profesjonalnym terapeutą, poprzez konwersację, zadawanie pytań i poszukiwanie rozwiązań, dasz radę prędko i prawidłowo pozbyć się wszystkich problemów, jakie przyczyniaja się do tego, że egzystuje się trudno. Zapomnisz o trudnej przeszłości i będziesz mógł skupić się na odkrywaniu szczęścia i spełnianiu planów życiowych.

  Data dodania: 13 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień Szczecin »

  Zapraszamy do Centrum Terapii Uzależnień w Szczecinie. Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów terapii, jak na przykład: terapia dzienna, terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia rodzinna, warsztaty, coaching, konsultacje i grupy wsparcia. Niesiemy pomoc w przypadku uzależnienia od hazardu, uzależnienia od narkotyków, uzależnienia od alkoholu, uzależnienia od leków, uzależnienia od seksu, uzależnienia od gier komputerowych, uzależnienia od Internetu oraz uzależnienia od dopalaczy. W naszym Centrum zatrudnieni są profesjonalni terapeuci z dziedziny uzależnień. Ich pomoc może okazać się nieoceniona podczas wychodzenia z uzależnienia. W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy do naszego Centrum. Z pewnością uda nam się Państwu pomóc. Zapraszamy i polecamy nasze usługi terapeutyczne.

  Data dodania: 31 10 2019 · szczegóły wpisu »