Angielski Online


Reklamy Google


Maszyny i urządzenia Podkategoria: Maszyny i urządzenia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • CopyNet Kraków - sprzedaż, dzierżawa, serwis kserokopiarek, drukarek, niszczarek, klimatyzatorów »

  CopyNet to krakowska firma zajmująca się branżą urządzeń biurowych z naciskiem na kopiarki, kserokopiarki, drukarki, niszczarki, klimatyzatory, faksy i wiele innych. Prowadzimy sprzedaż sprzętu zarówno nowego jak i poleasingowego, zajmujemy się dzierżawą urządzeń kolorowych i monochromatycznych oraz serwisujemy zepsute czy uszkodzone maszyny. Jako autoryzowany partner firmy Sharp nie stronimy od innych producentów, płynnie poruszając się w technikach prezentowanych przez takich liderów rynku jak Konica Minolta, Ricoh, Xerox, Canon, Oki, Oce, HSM, Brother, HP, Samsung, Lexmark, Epson, Kyocera, ale także świetnie sobie radzimy przy mniej znanych markach. Nasi handlowcy chętnie przygotują oferty dostosowane do Państwa potrzeb. Przy kontraktach na dzierżawę zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz gwarantujemy dostawy materiałów eksploatacyjnych. Zgrany zespół techników skutecznie usuwa wszelkie usterki i nie boi się podejmować nawet największych wyzwań. Dodatkowo w naszym Salonie Firmowym świadczymy drobne usługi poligraficzne takie jak drukowanie, kopiowanie, kserowanie, skanowanie oraz bindowanie. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Silniki Iveco, www.silnikidomaszyn.pl »

  Firma handlowa Auto Maximus oferuje sprzedaż kompletnych silników marki Iveco (typu NEF, Cursor, AIFO, Vector, Sofim) przeznaczonych do napędu samochodów ciężarowych i autobusów oraz silniki i części zamienne do maszyn budowlanych i drogowych (takich jak koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, spychacze), maszyn rolniczych, ciągników rolniczych, suwnic, agregatów prądotwórczych i pomp przeciwpożarowych. Ponadto w katalogu handlowym firmy znajduje się szeroka gama części zamiennych do maszyn i urządzeń produkcji między innymi firm Caterpillar, Liebherr, Komatsu, CASE, New Holland, samochodów ciężarowych produkcji Iveco (Daily, Eurocargo, Stralis i innych) oraz szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do silników i maszyn (filtry, bezpieczniki, paski, żarówki, łożyska, napinacze, klocki hamulcowe itp.). Możliwe jest sprowadzenie poszukiwanych silników lub części zamiennych na indywidualne zamówienie klienta z magazynu centralnego we Włoszech. Oferowane są zarówno oryginalne części jak również kompatybilne części zamienne producentów niezależnych.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • kamera termowizyjna »

  Praca z elektryką i urządzeniami elektrycznymi należy do jednych z najbardziej groźnych, dlatego właśnie tak ważne jest ażeby odpowiednio się asekurować w czasie jej wykonywania. Nawet przeciętny montaż elektroniki może zrobić nierozważnemu pracownikowi wiele krzywd, dlatego spółka Sonel oferuje swoim odbiorcom współczesne mierniki takie jak np. kamera termowizyjna notująca wzrosty temperatur, które mogą występować w przewodach kablowych i przynosić groźne sytuacje. Ochrona pracownika ponad wszystko z firmą Sonel.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka przemysłowa »

  Pionier pneumatyczny prowadzący sprzedaż pneumatyki i produkcję siłowników pneumatycznych Pneumat System oferuje :
  1. Wykonane pionowo lub poziomo grupy zbiorników ciśnieniowych. Zbiorniki ciśnieniowe o różnych pojemnościach zbiorników.
  2. Rzetelne usługi serwisowe sprężarek. Serwis sprężarek wykonujemy w sposób kompleksowy - od czyszczenia sprężarki po wymianę poszczególnych elementów sprężarki.
  3. Specjalistyczne i standardowe serie węży przemysłowych. Węże przemysłowe dla każdego przemysłu.
  Polecamy !

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niezawodne suwnice podwieszane od Prohamat. Doświadczenie »

  Drugą najważniejszą pozycją ofertową są przenośniki rolkowe. Metalowa konstrukcja, najlepsze materiały gwarantujące bezpieczeństwo i solidność realizowanych zleceń. Przenośniki to już nierozdzielny aspekt funkcjonowania firm działających w ramach przemysłu metalurgicznego.Nasza bogata lista obejmuje produkcje żurawi słupowych lub żurawi przyściennych, których sprzedażą zajmujemy się od wielu lat.

  W Naszej ofercie mamy maszyny transportu bliskiego w tym przede wszystkim żurawie specjalne, które produkujemy także na specjalne życzenie Naszych klientów zgodnie z ich wymaganiami jak również dokładną specyfikacją. Nie ulega wątpliwości od dawna, że urządzenia ułatwiają firmom wykonanie skomplikowanych lub mozolnych obowiązków.Produkujemy również suwnice jednodźwigarowe, które należą do najpopularniejszych urządzeń tego typu na rynku polskiem.

  Nasze suwnice są jednodźwigarowe lub też mogą występować w formie dwudźwigarowej. Takie suwnice posiadają gigantyczny udźwig, wynoszący nawet kilkadziesiąt ton. Są one znakomitym rozwiązaniem transportowym w magazynach, w których znajdują się wielkogabarytowe przedmioty.Istniejąca od kilku lat firma Prohamat z siedzibą w Katowicach, na Górnym Śląsku to producent przenośników, żurawi oraz suwnic dla przemysłu górniczego lub dla przemysłu przetwórczego.Dlatego jesteśmy otwarci na kooperację z wieloma firmami, które chcą się rozwijać. Właśnie dla Nich mamy w produkcji przenośniki rolkowe jak również przenośniki wysuwne. Dopełnieniem proponowanych urządzeń są przenośniki taśmowe nazywane inaczej taśmami rolkowymi, które służą są transportu produktów za pomocą taśm trasnportowanych za pomocą rolek.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • węże hydrauliczne »

  Chodzimy po ziemi, a poniżej nas pracują bez przerwy pracownicy kopalń eksploatując węgiel i podobne zasoby ziemi. Praca w kopalniach jest niebezpieczna oraz ciężka jednakże bieżące możliwości techniczne ułatwiają ją w dużym stopniu i z upływem czasu przemysł wydobywczy staje się nieco bardziej bezpieczniejsze, prostsze i skuteczniejsze. Maszyny wyręczają w części prac ludzkie ręce, lecz potrzebują one ciągłego serwisu i doglądu ze strony znawców tematu. Podobnie przeróżne ich detale eksploatacyjne przy tak niesprzyjających warunkach mają bardzo krótki etap życia. Bomar to spółka która produkuje dla górnictwa jednako same maszyny jak także detale rodzaju obróbka skrawaniem i trudzi się obsługą serwisową w obrębie tych części. Działamy od wielu lat i jesteśmy znaną na całym świecie marką działającą w tym rozbudowanym segmencie rynku. Wyrabiany nasz ciężki sprzęt, usługi jak i precyzyjne podzespoły cenione są w Polsce, Chinach, Rosji oraz pozostałych częściach świata. Podobnie obróbka skrawaniem, a konkretnie pojedyncze detale wytworzone w ten sposób przez profesjonalistów dziedziny, przedstawiają ogromne zainteresowanie i nienaganną renomę. Witryna ta to oferta firmy i wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nią w celu zaznania bardziej dokładnych informacji w zakresie poszczególnych produktów i usług.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • kojce porodowe »

  Szukasz spółki która oferuje produkty a maszyny z gałęzi wyposażenia budynków inwentarskich? Chciałbyś odkryć solidnego partnera, który przedstawi Ci nowoczesne rozwiązania dla rolnictwa? Interesuje Ciebie kompleksowa obsługa od doradztwa, poprzez wdrożenia aż po usługi serwisowe? Musisz zaznajomić się z propozycją spółki TerraExim – Agroimpex. Firma oferuje najwyższej klasy rozwiązania technologiczne, zaś same maszyny są dostosowane do norm polskich. Nasze urządzenia zapewnią faktyczny wzrost produkcji również ułatwią pracę w budynkach inwentarskich! Profesjonalna kadra pracowników zawsze ochoczo służy profesjonalnymi poradami z zakresu doboru maszyn także hodowli zwierząt. Takie postępowanie pozwala nam oferować rozwiazania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb Klienta. Realizacja optymalnych rezlutatów produkcyjnych stanie się realne aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Poziomowskazy, »

  Nasza firma rozpoczęła działalność w 1991 jak również od tego czasu specjalizujemy się ochroną stref zagrożonych eksplozją a także poprawianiem bezpieczeństwa procesów technologicznych. Nasza firma współpracuje z kilkoma firmami zdobyliśmy bardzo duże wiedzę praktyczną. Dzięki temu aktualnie sprzedając produkty, którymi handlujemy jesteśmy przekonani, że możemy zapewnić najwyższą jakość usług. Posiadamy w ofercie m.in. zabezpieczenia przepięciowe obwodów, armaturę ciśnieniową, rurki impulsowe, zawory ręczne oraz dodatkowo znacznie więcej. Każdemu z naszych konsumentów dostarczamy dokumentacje techniczno-ruchowe co powoduje, że prawie każdy z naszych kontrahentów powinien czuć się bezpiecznie o ile chodzi o jakość naszych usług. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją naszej korporacji. Jesteśmy pewni, że zadowolimy dosłownie najbardziej wymagających nabywców.

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wyświetlacze LED diodowe, producent. »

  Nestec ? producent elektroniki oferuje Państwu niezwykle skuteczny rodzaj reklamy w postaci urządzeń zbudowanych z tysięcy hiperjasnych diod led o równomiernej barwie świecenia. Nasza oferta to: tablice ostrzegawcze, wyświetlacze led, wyświetlacze led reklamowe, ekrany diodowe, zegary i termometry diodowe, informacyjne tablice diodowe, samochodowe panele led, wypełnienia cenowe do pylonów paliwowych.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Make It Fresh - Wyciskarki do soków - Blendery - Wyciskarka do soków - Blender - Vitamix - Oscar »

  Twój sklep internetowy z wyciskarkami i blenderami, to pasujący do Ciebie zdrowy styl życia. Wyciskarka do soku lub blender pozwoli Ci rozpocząć przygodę z naturalną, nieprzetworzoną ekologicznie żywnością. Wyciskarki Oscar i blendery Vitamix wspomogą Twoją dietę, dzięki czemu dostarczysz organizmowi niezbędne składniki odżywcze, witaminy, minerały i enzymy potrzebne w prawidłowym odżywianiu. Make It Fresh jest polską firmą, oferującą wysokiej klasy urządzenia do przetwarzania zdrowej żywności - blendery i wyciskarki, których używają najlepsi kucharze świata. Jesteśmy firmą, w której pracują młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania. Ludzie, którzy w indywidualny sposób podchodzą do każdego z naszych klientów i którzy połączyli swoją pasję z pracą, czego owocem jest Make It Fresh. U nas nigdy nie kupisz „kota w worku”! Możesz być pewny, że najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta – Twoje zadowolenie. Dla nas to Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu – wybierz wymarzone urządzenie i przekonaj.

  Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • systemy pompowe »

  Dobra pozycja i sukces spółki objawia się na wielu płaszczyznach, z której jedną z nich jest niewątpliwie wytrzymały i zawodowy sprzęt przemysłowy. Zakład Mitsubishi Electric znakomicie zdaje sobie z tego faktu sprawę, dlatego od wielu lat jest liderem w gałęzi przemysłowej i którego automatyka przemysłowa oczarowała świat. Propozycja spółki, na którą składają się urządzenia przemysłowe czy systemy pompowe osiągalna jest dodatkowo w naszym państwie, gdzie rozwijające się zakłady mogą wykorzystywać w pełni fachowego i sprawdzonego wyposażenia. Całkowita oferta polskiej placówki Mitsubishi Electric zaprezentowana jest naturalnie na firmowej stronie internetowej producenta www.mpl.pl, na którą bardzo serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płyty napawane »

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy „MWS”. Nasza firma istnieje na rynku bardzo dużo lat a oprócz tego z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia jesteśmy pewni, że każdy będzie kontent z naszych usług. Zajmujemy się między innymi| napawaniem, spawaniem, metalizacją, wytaczaniem otworów i wieloma innymi usługami. W naszej ekipie pracuje doświadczone grono specjalistów, które nie boi się podejmować nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań. W ciągu naszej pracy wykorzystujemy metody MIG, MAG, PTA, TIG i również inne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją a zapewnimy spokój nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasze umiejętności wykorzystywane są w bardzo wielu różnych gałęziach przemysłu między, których można odkryć hutniczy, metaliczny, papierniczy, ceramiczny i niemało innych.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Specpack - hurtownia opakowań foliowych i tekturowych »

  Sklep internetowy SPEC-PACK powstał w 2004 roku z myślą o wszystkich Klientach, którzy poszukują wysokiej jakości materiałów opakowaniowych, począwszy od kopert, folii stretch, aż po maszyny specjalistyczne, owijarki i linie pakujące.

  Od 2009 roku sklep SPEC-PACK prowadzi firma Hi-Octane, jeden z krajowych liderów sprzedaży wysokogatunkowej folii stretch szwedzkiej firmy TRIOPLAST.

  Więcej szczegółowych informacji dotyczących folii wysokogatunkowych mogą Państwo uzyskać również na stronie www.foliastretch.pl, www.hi-octane.pl oraz u naszych Doradców Handlowych.

  Firma Hi-Octane powstała w 2008 roku. Na początku działalności zajmowała się głównie sprzedażą wysokogatunkowej folii stretch. W następnych latach rozszerzała swoją ofertę o kolejne materiały opakowaniowe oraz inne akcesoria stosowane w tej branży, aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich Klientów oraz zapewnić im kompleksową i rzetelną obsługę.
  Nasze wieloletnie doświadczenie na tym rynku oraz profesjonalizm pozwoliły stworzyć atrakcyjną i konkurencyjną ofertę, co zaowocowało systematycznie rosnącą liczbą stałych Klientów na obszarze całej Polski a także Klientów zagranicznych.
  W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta. Staramy się zaspokajać Państwa potrzeby w zakresie materiałów opakowaniowych, oferując jak najszerszą gamę wysokiej jakości produktów w preferencyjnych cenach oraz służąc profesjonalnym doradztwem. Stawiamy na ciągły rozwój, staramy się na bieżąco aktualizować ofertę sklepu mając na uwadze najnowsze osiągnięcia w technologii opakowaniowej. Jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanego produktu na stronie sklepu zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi, postaramy się pomóc.

  Data dodania: 11 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Producent sprzętu medycznego »

  Formed to producent sprzętu szpitalnego najwyższej klasy. Wyposażamy zakłady opieki zdrowotnej na terenie całego kraju. Wyposażamy sale operacyjne i inne oddziały szpitalne oraz sale zabiegowe. Dostarczamy więc stoły operacyjne, łóżka szpitalne, systemy chłodzenia ciała pacjenta, kolumny zasilające, lampy operacyjne czy meble medyczne i socjalne oraz inne elementy wyposażenia szpitali konieczne do ich normalnej pracy. Posiadamy wiele referencji, które świadczą o naszym profesjonalizmie i specjalistycznym podejściu do wykonywanych projektów. W procesie produkcji naszych wyrobów kładziemy znaczny nacisk na innowacyjność i ciągły postęp, ponieważ zaspokojenie wymagań naszych kontrahentów jest dla nas najistotniejsze.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • pompy ciepła Małopolska »

  Jeśli chcilibyście Państwo zainstalować u siebie nowoczesne pompy ciepła małopolska zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się montażem alternatywnych źródeł ciepła oraz elektryczności. W bazie produktowej posiadamy oprócz tego kotły kondensacyjne bielsko i rekuperatory bielsko. Ogromną popularnością wśród naszych zleceniodawców cieszą się też niezwykle funkcjonalne pompy ciepła małopolska. Wybierając współpracę z nami możecie Państwo liczyć na najlepszą jakość usług i sprzętu w dobrej cenie. Nasza firma dysponuje najnowocześniejszymi technologiami i sprzętem umożliwiającym natychmiastowy montaż. Dostarczane przez nas systemy objęte są dożywotnią gwarancją. Jeśli więc zależy ci na darmowym pozyskiwaniu energii cieplnej oraz elektrycznej zapoznaj się z naszą ofertą. Będziesz usatysfakcjonowany z cen i najwyższej jakości współpracy.

  Data dodania: 03 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • elektryczne klucze do kół »

  Zagadnienia motoryzacyjne to bardzo charakterystyczny rynek, w którym mogą egzystować tylko i wyłącznie fachowcy sprzedający wysokiej klasy towary. Nasza firma istnieje na rynku od 33 lat i również przez ten czas w dużym stopniu rozszerzaliśmy naszą propozycję. Obecnie w sprzedaży mamy takie produkty jak podnośniki płytowo nożycowe, klucze do kół, profesjonalne urządzenia warsztatowe, mobilne zestawy podnośników i niemało innych towarów do obsługi warsztatów mechanicznych. Dzięki doświadczeniu możemy obwarować dostawy części zamiennych do produkowanych przez nas artykułów. Zajmujemy się także przeprowadzaniem bieżących napraw i napraw w tego typu urządzeniach. Gwarantujemy indywidualne zachowanie się do każdego zlecenia. Dzięki nam każdy manufaktura będzie bez zarzutu wyposażony i również będzie mógł przeprowadzać profesjonalne naprawy. Namawiamy do zakupów.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pompy hydroforowe, »

  Nasza firma działa w zakresie sprzedaży, a oprócz tego serwisowania maszyn z zakresu armatury przemysłowej. Mamy bardzo bogatą ofertę, w której prawie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy urządzenia przeznaczone zarówno dla przemysłu jak i mieszkania, a oprócz tego ogrodu. Korzystając z naszej oferty możesz u nas kupić pompy zatapialne, zbiorniki, hydrofory, elektrozawory, wymienniki ciepła i multum innych urządzeń. Oprócz sprzedażą tego rodzaju urządzeń proponujemy ich serwis. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy wiedzą jak przeprowadzać serwis tego typu urządzenia. Jesteśmy w stu procentach pewni, że jesteśmy w stanie podjąć się naprawy każdego urządzenia. Nasze 17 lat działalności pozwoliło nam sprzedać ogrom urządzeń jak również wytworzyć usługi serwisowe dla naprawdę bardzo dużej grupy nabywców. Każdy z nich był uradowany z naszej pracy.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • ograniczniki przepięć :średniego napięcia »

  Proponujemy profesjonalne podejście do kontrahenta, usługi doskonałej jakości i w pełni szykowne produkty, takie jak ograniczniki przepięć, ograniczniki przepięć wysokiego napięcia oraz ograniczniki przepięć sn. Mamy w swojej ofercie urządzenie zaprojektowane do ochrony aparatury elektrycznej przed przejściowymi przepięciami, ograniczające czas trwania i częstotliwość prądu następczego. Przepięcia mogą powstać podczas np. załączania lub wyłączania nieobciążonej linii napowietrznej lub przy uderzeniu pioruna w linię napowietrzną. Na domiar tego wszystkie proponowane przez nas usługi i towary oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, ponieważ zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy do skorzystania z oferty naszej biegłej firmy, z jakiej każdy z Państwa bezspornie będzie niezwykle zadowolony.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • silniki elektryczne prądu stałego i zmiennego, produkcja, sprzedaż, serwis »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz u nas duży wybór silników elektrycznych takich jak: silniki indukcyjne, silniki prądu stałego oraz inne maszyny specjalistyczne. Jesteśmy na rynku od wielu lat co pozwoliło nam zdobyć olbrzymie doświadczenie w tej branży. Oferowane przez nas produkty są najlepszej jakości. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • rębak »

  Ponad 20 letnie praktykę w zakresie produkcji rębaków różnego rodzaju umożliwia nam być pewnym, że jesteśmy w stanie podołać każdemu zleceniu. Natomiast jesteśmy w stanie produkować o znacznie więcej różnych sprzętu takich jak : podajniki i przenośniki, rozdrabniacze bijakowe, maszyny do cięcia pianki tapicerskiej, łańcuchy specjalne, a oprócz tego niemało innych produktów. Najważniejszą wielką zaletą naszej firmy jest fakt, że maszyny znajdujące się w naszej ofercie są wysokiej jakości. Do produkcji przykładamy się z najwyższą starannością oraz dodatkowo z tego powodu także żadna osoba nie będzie niezadowolony. W dodatku poza produkcją tak efektownych sprzętu jesteśmy w stanie podołać opracowaniu takich usług jak obróbka stali, aluminium, żeliw oraz dodatkowo innych wytworów. Dajemy gwarancję, zadowolenie zarówno z urządzeń z naszej oferty jak również usług z zakresu obróbki materiałów.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie pojazdów Kielce »

  Oferujemy usługi w zakresie Pomocy Drogowej oraz różnego rodzaju transportów maszyn i urządzeń budowlanych. Jesteśmy do Państwa usług24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, działamy na obszarze Województwa Świętokrzyskiego i całej Unii Europejskiej. Mamy własny serwis mobilny, plac parkingowy i flotę pojazdów zastępczych do dyspozycji naszych klientów. Działamy szybko i solidnie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

  Wyciągamy pojazdy z najgłębszych rowów tak by ich nie uszkodzić. Zajmujemy sie również transportem aut powypadkowych, osobowych, busów, tirów i innych. Wykonujemy w miare możliwości drobne naprawy na miejscu zdarzenia, w razie poważniejszych awarii odholowujemy pojazd do mechanika lub pod wskazany przez klienta adres. Nasze doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt zapewniają jak najlepszy serwis i bezpieczeństwo powierzonego mienia.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Maszyny i urządzenia - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny i urządzenia